این ظروف سرامیکی Staub در فروش برای $100 (در کل!) در حال حاضر نیاز ما در ادامه می گویند ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.به شما به

توسط ELEMENTORSITE در 3 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به شما به عنوان حرکت (بسیاری از) روز یادبود فروش در جریان است در حال حاضر می توان آن را سخت بدانید که در آن برای شروع! اما اگر نمره جدید bakeware است که در لیست ما آن را برای شما آسان: سر راست به Zwilling سایت که در آن این زرق و برق دار چهار قطعه پخت مجموعه ای 100 دلار است — که عظیم 65 درصد — از هم اکنون تا ژوئن 5! به طور منظم در قیمت 275 دلار در این مجموعه شامل یک مربع سرپوشیده بیکر به عنوان به خوبی به عنوان یک بیضی و مستطیل شکل ظرف پخت بنابراین شما پوشش داده شود بدون توجه به آنچه شما در حال ساخت و یا خدمت.

Staub کیفیت چدن cocotte چیز از افسانه (این جمله در فروش به عنوان به خوبی!), و این پخت غذاهای متفاوت هستند. ساخته شده از با کیفیت بالا, چینی-لعاب آنها با دوام و مقاوم در برابر پریدگی و ترک خوردگی حتی زمانی که در معرض بزرگ متوسط تغییرات است که فوق العاده مفید برای را-پیش غذاهای آنجا که شما می توانید وعده های غذایی از یخچال و پاپ آنها را به طور مستقیم به فر. و به جز از درب تمام قطعات اجاق گاز-گوشتی-و مایکروویو امن تا به 572 درجه فارنهایت است.

و اگر شما هنوز هم در حصار در مورد این معامله در اینجا برخی از مواد غذایی برای اندیشه ها: سرپوشیده مربع بیکر به طور معمول قیمت 170 دلار به تنهایی! حالا شما ببینید که چرا این معامله کاملا ارزش snagging?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب