این مجسمه ساخته شده از بالش ما را به یاد دنج کنار ماندن در خانه

ماندن در منزل و به طور نامحدود در طول یک بیماری همه گیر حتی اگر آن را یک امتیاز می تواند هر کسی را احساس محدود

توسط ELEMENTORSITE در 8 اردیبهشت 1399

ماندن در منزل و به طور نامحدود در طول یک بیماری همه گیر حتی اگر آن را یک امتیاز می تواند هر کسی را احساس محدود و مضطرب است. اما یک هنرمند می خواهد به ما یادآوری می کنند که خانه نیز می تواند یک محل آسایش و بازی و او را دستگیر که با احساس های اخیر نصب و راه اندازی — سقف-بالا مجسمه های ساخته شده از بالش.

این قطعه ایجاد شده توسط هنرمند فرانسوی سیریل Lancelin است به نام "هرم بالش." آن را از سه طرف محاصره توسط بالش بزرگ که منجر به یک نقطه مانند ذهن خود را شناور تا به یک رویا.

با آن تسکین دهنده پالت رنگ — نرم گریس, بلوز و ارغوانی — ساختار تداعی دنج غریب احساس یک پتو فورت.

"به مجموعه ای از تصاویر این هنرمند را انتخاب کوسن به نماد این ایده از خانه به عنوان یک لانه گرم و نرم در یک محل استراحت و مهمتر از همه امنیت" نوشت: designboom که به اشتراک گذاشته شده عکس ها از "هرم بالش" به عنوان بخشی از آن DIY ارسالی از ویژگی های. "از طریق این بیماری همه گیر است که همه ما تجربه اقامت در خانه است و مهم ترین ابزار در اختیار ما است."

"با این پروژه Lancelin همچنین امیدوار است برای تشویق دیگر معماران و طراحان به ماندن در خانه و به اشتراک گذاری ایده ها از طریق کار خود را. حتی اگر جهان از فرهنگ ها و نمایشگاه ها در حال حاضر در توقف ما در روابط اجتماعی هنوز هم می تواند ایران را از طریق های هنر و طراحی است."

"هرم بالش" یک مثال از یک هنرمند به شوخی در پاسخ به چالش انزوا. هنرمند اسپانیایی حداکثر غنی سازی الهام گرفته از دیگران برای پیوستن به او را در Instagram زمانی که او ساخته شده صندلی از خانواده اشیاء مانند جعبه ماکارونی. و موزه گتی ایماژ خواسته مردم را به از نو خلق کردن آثار معروف هنری از خانه منجر موزه تاریخ طبیعی به پاسخ خود شهر فرنگ چالش است.

اگر ما در خانه در حال حاضر نیز ممکن است ساخت یک قلعه و برخی از هنر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن