زنده به روز رسانی: شهرستانها تحمیل حکومت گارد ملی و بسیج به عنوان ایالات متحده پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی های پس از جورج فلوید قتل

معترضان یک وسیله نقلیه در آتش در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید خارج از ایسنا مرکز در کنار گرامیداشت صد

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399

معترضان یک وسیله نقلیه در آتش در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید خارج از ایسنا مرکز در کنار گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در مرکز شهر آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده در 29 مه سال 2020 است.

Anadolu Agency

تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در واکنش به مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. درک چوین این افسر پلیس که فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.

شهرستانها عمده مانند آتلانتا سیاتل و لس آنجلس و کلمبوس به عنوان به خوبی به عنوان مینیاپولیس در میان دیگران تحمیل حکومت آنها به عنوان بند برای بیشتر ناآرامی. فرمانداران ایالت مینه سوتا, گرجستان, اوهایو و کنتاکی را بسیج گارد ملی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پنتاگون گفته اند که آنها آماده برای ارائه به نیروهای فدرال به ایالت مینه سوتا در صورت درخواست برای سرکوب ناآرامی.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

سیاتل شهردار به ثبت اضطراری جهت اعمال مقررات منع رفت و آمد

8:06 p. m. و — سیاتل شهردار جنی Durkan اعلام کرد که او خواهد بود امضای اضطراری به منظور اعمال مقررات منع رفت و آمد در شهر با شروع در 5 p. m. PT پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در این شهر است. حکومت نظامی را در اثر تا 5 p. m. PT.

"من به زودی به امضای اضطراری نظم و @CityofSeattle تحمیل خواهد شد 5 ساعت منع رفت و آمد به زودی. جمعیت نیاز به خرج کردن از مرکز شهر بلافاصله" Durkan گفت: در صدای جیر جیر. "در حالی که بسیاری از افراد جمع آوری صلح آمیز برخی از افراد شروع آتش سوزی و از بین بردن ساختمان. چندین آتش سوزی در مرکز شهر است و بسیار خطرناک. @Seattelfire ندارد دسترسی به ساختمان ها است."

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد خودرو در آتش پنجره شکسته و هرج و مرج در مرکز شهر سیاتل به عنوان معترضان مواجه با پلیس است که با استفاده از دوچرخه و اسپری فلفل به آنها فشار خاموش.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti تحمیل حکومت نظامی در شهر منطقه مرکز شهر

یک ماشین پلیس برنز پس از یک تظاهرات در پان پاسیفیک پارک تبدیل خشونت در شنبه 30 مه سال 2020 در لس آنجلس ،

کنت نیشیمورا

7:47 p. m. و — فوران اعتراضات در لس آنجلس برای چهارمین مستقیم با مردم بالا رفتن در مترو اتوبوس و تنظیم ماشین های پلیس در آتش اعتراض به کشتار جورج فلوید NBCLA گزارش شده است.

"آیا شما پوشیدن یک نشان یا اینکه آیا شما برگزاری یک علامت من از همه لوس آنجلس به یک نفس عمیق بکشید و گام به عقب برای یک لحظه" Garcetti گفت. "به ما اجازه می دهد تا آتش نشانان برای خاموش کردن شعله های آتش. به ما اجازه می دهد تا افسران صلح برای برقراری مجدد نظم. و اجازه دهید آنها را به حفاظت از حقوق خود را به خارج وجود دارد."

تظاهرات در این شهر Fairfax منطقه تبدیل شده است به خصوص خشونت آمیز با جمعیت گرفتن dumpsters و سوق دادن آنها به سمت CBS Television شهر به عنوان افسر پلیس در تلاش برای جلوگیری از آنها را از آمدن داخل ملک.

Garcetti اعلام کرد اجباری حکومت نظامی در این شهر در مرکز شهر منطقه 8 p. m. به 5 p. m. PT. در سان فرانسیسکو جمعیت راهپیمایی به تالار شهر و تعطیل یک آزادراه خروج در روز شنبه پس از یک شب از خشونت فوران در سراسر منطقه خلیج منجر به غارت تیراندازی و چندین آسیب.

آتلانتا شهردار تحمیل مقررات منع رفت و آمد شبانه

پلیس ضد شورش برگزاری یک خط در نزدیکی یک آسیب دیده آتلانتا ماشین های پلیس به مردم در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید در نزدیکی سی ان ان مرکز در آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده 29 مه سال 2020 است.

داستین مجلس | ایسنا

7:33 p. m. ET — شهردار Keisha پایین است به صدور یک فرمان اجرایی تحمیل 9 بعد از ظهر حکومت نظامی در آتلانتا پس از درگیری های خشونت بار بین جمعیت و پلیس شب گذشته.

آتلانتا اداره پلیس گفت: 70 نفر دستگیر 20 گروه وسایل نقلیه آسیب دیده بودند و 3 افسر مجروح شدند و یک شبه. کالج, فوتبال, سالن از شهرت بود غارت و جمعیت نیز شکست به سی ان ان آمریکا است.

پیش از آن در روز گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام وضعیت اضطراری در شهرستان Fulton و بسیج 500 سرباز گارد ملی در درخواست از شهردار.

فرماندار اوهایو بسیج گارد ملی پس از درگیری در کلمبوس

5:54 p. m. و — اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine است بسیج دولت گارد ملی به "کمک به محافظت از شهروندان اوهایو" پس از درگیری در پایتخت کلمبوس.

DeWine گفت: او همچنین کارگردانی ایالت اوهایو گشت برای کمک به اجرای قوانین کیفری در کلمبوس در درخواست از شهردار اندرو Ginther که تحمیل سراسر شهر بود منع رفت و آمد از 10 شب تا 6 صبح شروع شنبه شب.

کلمبوس پلیس بسته اند این شهر را در خیابان های مرکز شهر به طور نامحدود. افرادی که کار در مرکز شهر باید یک ID.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس تظاهرات و شورش در سراسر ایالات متحده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد خشونت در مینیاپولیس پس از مشاهده موفقیت راه اندازی SpaceX Falcon 9 rocket با سرنشین دار خدمه اژدها سفینه فضایی در مرکز فضایی کندی در 30 مه سال 2020 در کیپ کاناورال فلوریدا.

جو Raedle

5:35 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس یک "قبر تراژدی" است که "پر از آمریکایی ها در سراسر کشور با وحشت و خشم و غم و اندوه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به دستور دادستان کل ویلیام بر تسریع در یک حقوق مدنی تحقیقات فلوید را کشتن. مقامات ایالتی و فدرال نیز انجام تحقیقات است که می تواند منجر به اتهامات سه تن دیگر از افسران که در حال حاضر زمانی که فلوید کشته شد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت و سرزنش شورش و غارت قرار گرفت که در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در antifa و "رادیکال جناح چپ شدند." بر ساخته شده مشابه ادعا می کنند پیش از آن در روز. نه رئيس جمهور و نه دادستان کل ارائه شده و شواهد نشان میدهد که در پشت این خشونت است.

با این حال یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: ان بی سی نیوز که اطلاعات ارائه شده به مقامات فدرال توسط دولت و اجرای قانون محلی که آشنا هستند با گروه های مختلف و افراد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات خود در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا پس از پرتاب موفقیت آمیز دو فضانورد ناسا به فضا توسط SpaceX.

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال می تواند دخالت کند با آنچه که او به نام "نامحدود قدرت نظامی است." رئیس جمهور برانگیخت پیش از آن در هفته زمانی که او نوشت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." توییتر ارسال شده به منافع عمومی توجه در مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت کرد و گفت آن را نقض شبکه اجتماعی قوانین مربوط به تجلیل از خشونت است.

تیراندازی مرگ افسر فدرال در اوکلند عمل تروریسم داخلی, مقامات می گویند که

دامپستر روشن است در آتش روبروی یک هدف فروشگاه در اوکلند کالیفرنیا در 30 مه سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

جاش PETER BRADLEY

4:32 p. m. و — مقامات ایالات متحده گفت که این تیراندازی به مرگ فدرال قرارداد افسر امنیتی بود که گارد ایستاده در خارج از دادگاه در اوکلند یک اقدام داخلی تروریسم است.

یک خودرو کشیده تا در مقابل Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در 9:45 p. m. PT جمعه و کسی باز آتش در دو قرارداد ماموران امنیتی یک نفر کشته و شدت زخمی دیگر با توجه به آسوشیتد پرس که ذکر مقامات ایالات متحده. هویت از افسران آن را منتشر نکرده اند.

افسران بودند نظارت اعتراض به کشتار جورج فلوید.

اصلاح: این مطلب به روز شده است تا منعکس کننده زمان تیراندازی صورت گرفت.

مینه سوتا رهبران تماس برای مردم و با رعایت مقررات منع رفت و آمد و اقامت در خانه

تظاهرکنندگان در اعتراض به قتل جورج فلوید در حالی که راهپیمایی به شهر 5th پلیس حوزه در 30 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

اسکات اولسون

4:23 p. m. و — فرماندار مینه سوتا تیم Walz, معاون فرماندار پگی فلاناگان سناتور ctq سناتور تینا اسمیت و دادستان کل کیت الیسون مینه سوتا خواست مینه سوتا ساکنان به ماندن در خانه و با رعایت مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات بیش از جورج فلوید کشتن تشدید طی چند روز گذشته.

"افرادی که در خیابان ها شب گذشته سوزاندن آن پایین آنها هستند نه ما. آنها ما را به اشتراک بگذارید ارزش" Walz گفت. "آنها نابود شده ما کتابخانه های عمومی و زیرساخت های عمومی است که هرج و مرج ایجاد شده متوقف شد و ما از ارائه وعده های غذایی مدرسه به صدها نفر از هزاران نفر از کودکان گرسنه در سراسر این کشور در یک زمان از COVID-19."

Walz اجرا کرده است یک حکومت نظامی از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح در مینه سوتا در روز شنبه در پاسخ به این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد. Klobuchar حمایت فرماندار نقطه است که بسیاری از معترضان که در بازداشت هستند از خارج از دولت: "مردم از حسن نیت ... باید درک کنند که برخی از این افراد که می آیند و انجام این کار در حال انجام آن را برای دلایل خوبی است که شما را به خیابان ها در اعتراض به, آنها در حال انجام آن را برای دلایل بد," او گفت:

کلمبوس پلیس اعلام شرایط اضطراری در مرکز شهر

افسران پلیس ضد شورش اسپری معترضان با محرک در طول یک تظاهرات در برابر پلیس از مرگ بازداشت در مینیاپولیس آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در کلمبوس, اوهایو, ایالات متحده 28 مه سال 2020

توییتر @BryanBattle | ایسنا

3 p. m. و — پلیس در کلمبوس, اوهایو, اعلام شرایط اضطراری در شهرستان, مرکز شهر, پس از هرج و مرج و خشونت و درگیری بین ماموران و معترضان.

"لطفا اقامت در خارج از منطقه مرکز شهر برای ایمنی خود و ایمنی دیگران" کلمبوس پلیس در توییتر نوشت. تظاهرات آغاز شد و پنج شنبه شب و در ادامه به شنبه.

روز شنبه در اعتراض آغاز شده تا حد زیادی مسالمت آمیز با توجه به NBC4. برخی از انجام علائم با نام از افرادی که کشته شده اند توسط پلیس در حالی که دیگران شعار "نه عدالت بدون صلح" و "من نمی توانم نفس بکشم."

حدود ظهر پلیس با استفاده از اسپری فلفل و گاز اشک آور در یک جمعیت که شامل Rep. جویس بیتی D-اوهایو, Franklin County کمیسر کوین بویس و کلمبوس رئیس شورای شهر شانون, Hardin, با توجه به NBC 4.

"ما نیاز به تغییر" Hardin گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر "اما تنها راه ما تغییر است با تظاهرات مسالمتآمیز."

کلمبوس شهردار اندرو Ginther خواسته است که ساکنان جلوگیری از این منطقه است. "ایمنی از همه — پلیس — میباشد" او در یک صدای جیر جیر. "ما در حال تماس برای هر کس به آرام باقی می ماند."

مینه سوتا فرماندار صحبت با پنتاگون دو بار در 24 ساعت

اعضای گارد ملی برای کمک به ایمن سازی محیط به عنوان تظاهر کنندگان همچنان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. اوایل امروز, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین را بازداشت گرفته شده برای Floyd مرگ است.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

2:37 p. m. ET — وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس علامت Milley صحبت با مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دو بار در طی 24 ساعت و با بیان این که پنتاگون تمایل به حمایت از دولت و مقامات محلی به عنوان درخواست, با توجه به وزارت دفاع در بیانیه ای.

Walz است درخواست کمک در این زمان اما وزارت دفاع افزایش سطح آمادگی از چند واحد در صورت چنین درخواستی ساخته شده است.

این واحد در سوال به طور معمول آماده به اعزام در عرض 48 ساعت به حمایت از دولت و مقامات مدنی برای احتمالات مانند بلایای طبیعی با توجه به وزارت دفاع. این واحد در حال حاضر در 4 ساعت, وضعیت.

دادستان کل بر مقصر شورش در خارج از افراط گرایان

2:18 p. m. و —دادستان کل ویلیام Barr گفت که تظاهرات مسالمت آمیز قتل جورج فلوید هستند که "ربوده شده" توسط "هرج و مرج و چپ گروه های افراطی" هستند که با استفاده از antifa مانند تاکتیک برای ترویج خشونت است.

بر نمی شواهدی از antifa مشارکت در تظاهرات در مینیاپولیس. شهردار یعقوب فری گفت: قبلا در این روز که مردم برای خشونت نمی شد از این شهر است. فری نمی گویند که گروه های چپ بودند مسئول شورش.

"این یک جرم فدرال برای عبور از خطوط دولت و یا به استفاده از ایالتی امکانات به تحریک و یا شرکت در خشونت شورش و ما را به اجرای آن قوانین" Barr گفت: در یک بیانیه تلویزیونی در ناآرامی ها در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده

د Blasio راه اندازی مستقل بررسی بروکلین تظاهرات

NYPD افسران اسپری گرز به جمعیت معترضان با حضور در مرکز بارکلیز در اعتراض به کشته شدن اخیر جورج فلوید در 29 مه سال 2020 در بروکلین نیویورک. تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25.

عکس توسط Kevin Mazur/گتی ایماژ

1:16 p. m. و — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او آغاز بررسی مستقل از آنچه رخ داده در شب گذشته اعتراض در بروکلین و محکوم به "سم ساختاری نژادپرستی" در کشور است.

"ما نمی توانیم این را دوست دارند. من صحبت کردن در به همه اما من به خصوص در صحبت کردن به نیویورک می گویند ما نمی توانیم مثل این" de Blasio گفت.

د Blasio گفت: اخراج افسر پلیس درک چوین است که به اتهام قتل جورج فلوید به نظر می رسید که "هیچ احساسی در مورد این واقعیت است که او به قتل یک مرد سیاه و سفید مانند اگر وجود دارد هیچ ارزش در آن است."

شهردار همچنین خطاب به خشونت است که شکست در بروکلین تظاهرات با حضور بیش از 3000 شدند. یک نفر دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل پس از پرتاب کوکتل مولوتف در یک ماشین پلیس از افسران.

"هر از معترضان که تلاش می کند تا بشریت را از یک افسر پلیس و بی ارزش آنها را فقط به خاطر اینکه آنها یک بنده بهتر از نژادپرستان که بی ارزش مردم از رنگ به خصوص مردان سیاه و سفید," او گفت:.

کنتاکی بسیج گارد ملی برای حفظ صلح در لوییویل

یک قاره درگیر سیاست افسران ضد شورش پس از ساعت ها از تظاهرات در 29 مه سال 2020 در لوئیزویل ، اعتراضات پس از فوران اخیر پلیس-مربوط به حوادث منجر به مرگ و میر ناشی از آفریقایی-آمریکایی Breonna تیلور در لوییویل و جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا.

برت کارلسن

1:02 p. m. و — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت: او در حال شکل گرفتن "دشوار گام" از فراخوانی گارد ملی برای کمک به حفظ صلح در لوئیزویل که در آن تظاهرات صورت گرفته بیش از مرگ و میر ناشی از Breonna تیلور و جورج فلوید.

"تظاهرات در لوییویل باید تمام مسالمت آمیز آغاز شده اما آنچه که ما را دیده اند, به خصوص در شب گذشته و چه اطلاعاتی ما می گوید در حال رفتن به اتفاق می افتد امشب در خارج از گروه های در حال حرکت در تلاش برای ایجاد خشونت به ضرر همه است که در آن خیابان" Beshear در بیانیه ای گفت.

تیلور یک زن سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط لویی پلیس در ماه مارس زمانی که آنها وارد خانه اش در "بدون دست کشیدن از" حکم جستجو.

در تظاهرات روز شنبه, لویی افسر پلیس اخراج فلفل توپ در یک گزارشگر با ان بی سی وابسته به موج 3. یک خبرنگار سی ان ان به طور خلاصه بازداشت در مینیاپولیس در اوایل این هفته و جمعیت تخریب سی ان ان ستاد در آتلانتا.

St. Paul شهردار می گوید جامعه می خواهد سه تن دیگر از افسران پاسخگو

اعضای گارد ملی ملحق پلیس در برگزاری یک خط در چهارمین روز از اعتراضات در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. گارد ملی فعال شده است به عنوان ادامه اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید است که باعث تخریب گسترده و آتش سوزی در سراسر مینیاپولیس و سنت پل.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

12:39 p. m. و — St. Paul شهردار ملوین کارتر اذعان کرد "مشروع" درد و نا امیدی بیش از جورج فلوید مرگ در دست پلیس گفت: بسیاری از مردم در جامعه می خواهید سه تن دیگر از افسران پاسخگو باشند.

"ما باید در جامعه ما در حال حاضر تعداد زیادی از مردم از همه سنین و همه نژادها در تمام زمینه های که به دنبال دیدن یکی نیست اما چهار — چهار — از افسران درگیر در [جورج فلوید را] مرگ بود به طور کامل پاسخگو" گفت: Carter اولین بار در شهرستان آفریقایی شهردار.

کارتر گفت: "ما به عنوان یک جامعه باید همه چیز ما می توانید تصور کنید برای جلوگیری از این اتفاق دوباره" اما این تظاهرات خشونت آمیز در پاسخ نیست.

"بسیاری وجود دارد راه های بسیاری برای ما به کار با هم در یک شیوه ای سازنده که سبب جامعه ما به صحبت کردن با صدای بلند" او گفت:.

کارتر همچنین تشکر از مردم که افتخار فرماندار stay-at-home سفارشات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کسانی که "تلاش ها منجر به صرفه جویی در زندگی در جامعه ما است." او خواست دیگران برای نشان دادن همان حس "با هم بودن و وحدت است."

"ما نمی خواهد قبول جورج فلوید مرگ اما ما نمی خواهد قبول تخریب جوامع ما, یا," او گفت:. "این دو ارزش آن دو گل در رقابت" او گفت:. "در واقع آنها یکی در همان است."

کومو سهام معترضان خشم آمریکا علیه خشونت

درگیری معترضان با نیروهای امنیتی آنها را جمع آوری برای یک تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در بارکلیز سنتر در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در 29 مه سال 2020 است.

Anadolu Agency

12:12 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خطاب به بروکلین تظاهرات که فوران در شب جمعه بیش از مرگ جورج فلوید و گفت که او "سهام خشم در این اساسی بی عدالتی" در حالی که اصرار در برابر تظاهرات خشونت آمیز.

"ما یک بی عدالتی در سیستم عدالت کیفری است که شنیع" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. "این نام را تغییر دهید. اما رنگ نمی کند" کومو گفت. "و این واقعیت دردناک از این وضعیت است. و آن را فقط 30 سال است. آن است که این ملت در تاریخ تبعیض و نژاد پرستی قدمت صدها سال است."

کومو گفت که خشونت که شکست در جریان تظاهرات شب گذشته "تحت الشعاع عدالت پیام" و اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از آن به عنوان یک قربانی. "این اجازه می دهد تا مردم را به بحث در مورد خشونت به جای صادقانه در مورد وضعیت که منجر به خشونت" او گفت:.

شیکاگو آماده برای چندین تظاهرات در این آخر هفته

11:58 p. m. و — شیکاگو است که فرح برای چندین راهپیمایی در این آخر هفته و پلیس در حال کار با معترضان به نگه داشتن این تظاهرات مسالمت آمیز با توجه به بیانیه ای از شهردار شیکاگو ،

این شهرستان گفت: پلیس شیکاگو بخش کار با تجمع سازمان برای برنامه ریزی مسیرهای امن برای ماه مارس است. شیکاگو نیز برای محدود کردن برنامه های پارکینگ و توصیه می شود رانندگان در نظر گرفتن مسیرهای جایگزین و یا حمل و نقل عمومی به منظور جلوگیری از مرکز شهر به منطقه ای که در آن راهپیمایی برگزار خواهد شد.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot صحبت در مورد مرگ جورج فلوید روز جمعه گفت که "سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام."

"این غیر ممکن است برای من به عنوان یک زن است که هدف آشکار نژادپرستی بیش از این دوره از زندگی من را به کشتن جورج فلوید شخصا" او گفت:. "همسرم که مرد فقیر التماس برای زندگی خود و توانایی تنفس و سپس به تماشای زندگی او را ترک وجود دارد در خیابان احساس می کنم, عصبانی, من احساس می کنم بیمار و طیف وسیعی از احساسات دیگر همه در یک بار."

Lightfoot اولین زن و اولین همجنسگرا فرد به عنوان شهردار شیکاگو.

NYPD دستگیری بیش از 200 نفر پس از بروکلین, اعتراض یک فرد به اتهام اقدام به قتل

معترضان برگزاری یک غول بنر خواندن جورج فلوید خارج از مرکز بارکلیز. صدها نفر از معترضان ساخته شده راه خود را به سمت مرکز بارکلیز در بروکلین به نشان دادن در برابر خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس

اریک مک گرگور

11:45 p. m. و — NYPD گفت: آنها بازداشت بیش از 200 نفر در شب جمعه در جریان اعتراض در بروکلین با حضور بیش از 3000 شدند.

NYPD کمیسر درموت شیا گفت: "بی شماری" افسران صدمه دیده است از جمله یکی که از دست دندان در طول مبارزه و دیگری که با ضربه آجر. یک نفر دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل ماموران پس از پرتاب کوکتل مولوتف به یک اشغال ماشین پلیس با توجه به شیا.

افسران بهبود اسلحه گرم و پنجه بوکس از معترضان. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک افسر پلیس NYPD با خشونت هل دادن یک زن جوان به زمین در بروکلین. NYPD گفته است که بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

مینیاپولیس شهردار می گوید افراد درگیر در خشونت هستند و نه از شهر هشدار همه گیری هنوز یک بحران

11:06 p. m. و— مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: معترضان که در حال افزایش خشونت در مینیاپولیس نیست ساکنان شهر هستند اما در آینده از خارج از شهر.

فری گفت: این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و coronavirus همه گیر هستند "دو بحران ساندویچ در بالای یکدیگر" و از مردم خواست در خانه بمانند و جلوگیری از آسیب رساندن به کسب و کار است که به ویژه مهم در این بیماری همه گیر.

"این است که دیگر مورد اعتراض این است که دیگر مورد بیان کلامی این است که در مورد خشونت و ما نیاز به مطمئن شوید که آن متوقف می شود," او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مینه سوتا فرماندار محکوم 'سازمان یافته تلاش برای بی ثبات کردن جامعه مدنی'

10:56 صبح ET — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت که او تا به طور کامل بسیج گارد ملی برای اولین بار در تاریخ دولت در پاسخ به ادامه ناآرامی های اجتماعی بیش از مرگ جورج فلوید.

Walz گفت: "صحبت گسترده" با وزیر دفاع علامت Esper به عنوان به خوبی به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley و دریافت وضعیت خود گزارش در مورد ناآرامی های اجتماعی در سراسر ایالات متحده

Walz اذعان کرد "مشروع خشم و عصبانیت است که پس از آنچه که جهان شاهد در قتل جورج فلوید" اما محکوم شورش است که او به عنوان یک "سازمان یافته تلاش برای بی ثبات کردن جامعه مدنی است."

یک مرد در برابر یک عضو گارد ملی امنیت منطقه پس از اعتراض به مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

"شب گذشته مسخره است از تظاهر این است که در مورد جورج فلوید مرگ و یا بی عدالتی و یا تاریخی صدمات به جوامع ما از رنگ" Walz گفت: "از آنجا که جوامع ما از رنگ و جوامع بومی را در جبهه مبارزه با دست به دست به صرفه جویی در کسب و کار است که در زمان نسل به ساخت."

Walz گفت: سربازان گارد ملی گرفته بود آتش و برخی از افراد تا به حال ساخته شده است دستگاه های منفجره دست ساز.

"وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید," او گفت:. "این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ."

Walz گفت: تظاهرات مسالمت آمیز برگزار خواهد شد بعد از آن شنبه و مقامات را با استفاده از تمام منابع در اختیار خود را به مطمئن شوید که آن تظاهرات را می توانید با خیال راحت.

"امروز خواهد بود یک بیان است که غم و اندوه از دست دادن جورج فلوید" Walz گفت. "وجود خواهد داشت مشروع ورزش از متمم اول قانون اساسی حقوق. هر فرد در این اتاق قرار داده خواهد شد تمام این منابع ما در حال صحبت کردن در مورد برای محافظت از حق خود را به انجام است که برای محافظت از حق خود را به جمع آوری به عنوان جامعه."

او همچنین صحبت در مورد چگونه دولت است که در ادامه به دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس به عنوان منابع منحرف هستند برای پاسخ به این زمان ناآرامی. "ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر و گذشت از 1 ، 000 مرگ و میر دیروز," او گفت:.

مینه سوتا گارد ملی استقرار نیروهای بیشتر به شهرهای دوقلو

معترضان با پلیس در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در اوایل مه 30 سال 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای چند دقیقه.

اریک BARADAT

8:30 am ET — مینه سوتا گارد ملی افزایش یافته است و قدرت آن توسط 1,000 سربازان به حمایت از سوی مقامات غیر نظامی در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul آوردن مجموع 1,700 با توجه به بیانیه ای از گارد.

سربازان شده اند اسکورت مینیاپولیس آتش نشانی تیم و تامین امنیت در ترافیک نقاط کنترل در حمایت از دولت افسران گشت. نگهبان گفت: "آماده برای محافظت از زندگی و حفاظت از اموال و برقراری نظم است."

در یک شبانه کنفرانس مطبوعاتی مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: او را درک خشم بیش از کشتن جورج فلوید اما محکوم شورش به عنوان "تهدید کننده زندگی" نامیده می شود و برای افرادی که به خانه بروم.

آتلانتا منطقه تحت وضعیت اضطراری به عنوان فرماندار خواستار گارد ملی

معترضان سوزاندن پرچم در خارج از ایسنا مرکز در 29 مه سال 2020 در آتلانتا ، تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در 25 ماه مه در مینیاپولیس, مینه سوتا.

الیاس Nouvelage | گتی ایماژ

8 p. m. و — گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ با اعلام وضعیت اضطراری برای Fulton County پس از کسب و کار بودند غارت و تخریب در مرکز شهر آتلانتا از جمله College Football Hall of Fame.

کمپ گفت که او اعلام وضعیت اضطراری و فعال به عنوان بسیاری از 500 گرجستان سرباز گارد ملی در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha پایین. این نیروهای نظامی برای کمک به اجرای قانون محلی به "رام کردن فعالیت های غیر قانونی و بازگرداندن صلح است."

کالج, فوتبال, سالن از شهرت منتشر شد بیانیه ای در حمایت از جورج فلوید خانواده و تظاهرات مسالمت آمیز اما گفت: "ما دل به دیدن آسیب به شهر ما و سالن از شهرت" با توجه به بیانیه ای که توسط ان بی سی وابسته WXIA.

سی ان ان دفتر مرکزی جهانی است که در آتلانتا هدف قرار داده بود توسط جمعیت که مخدوش اخبار شبکه آرم و شکست را به ساختمان.

پورتلند شهردار اعلام وضعیت اضطراری

معترضان کشف مرکز عدالت پس از ویندوز به شکست در پرتلند سنگ., در 29 مه سال 2020 و پس از یک شب زنده داری برای جورج فلوید.

الکس میلان تریسی/Sipa از طریق AP تصاویر

7:00 am ET — پورتلند شهردار تد ویلر با اعلام وضعیت اضطراری پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد اواخر جمعه شب و شنبه صبح.

ویلر اعمال مقررات منع رفت و آمد سرشار باقی مانده است در اثر تا 6 a. m. PT شنبه و رزومه در 8 p. m. PT.

تظاهرکنندگان به آتش داخل Multnomah County دادگستری مرکز این شهرستان, مرکز شهر, با توجه به محلی NBC وابسته KGW8. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری برای پراکنده کردن مردم است.

ویلر را محکوم کرد شورش و خواستار تظاهرات صلح آمیز است.

صدها نفر از افراد دستگیر شده در هوستون

معترضان در طول یک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه در هوستون تگزاس در 29 مه سال 2020 است.

علامت فلیکس | گتی ایماژ

4:15 am ET — نزدیک به 200 نفر در هوستون دستگیر شده اند برای شرکت در آنچه پلیس به نام "غیر قانونی مجامع."

بسیاری از بازداشت شدگان را متهم به مانع جاده, پلیس گفت:. چهار پلیس و دفاتر و دچار جراحات جزئی و 8 گروه وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

پنتاگون گزارش می دهد نیروهای پلیس در حالت آماده باش برای استقرار مینیاپولیس

1:50 am ET — وزارت دفاع نیز دستور داد چند وظیفه فعال پلیس نظامی واحد برای آماده شدن برای اعزام به مینیاپولیس است که گریبانگیر توسط تظاهرات و شورش در پی قتل جورج فلوید گزارشی در دست پلیس است.

سه نفر مستقیم با آگاهی از این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت که سربازان در فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک سفارشات برای استقرار در عرض چهار ساعت شود. سربازان در فورت کارسون ایالت کلرادو و فورت رایلی کانزاس دستور داده شده است به آماده شدن برای استقرار در عرض 24 ساعت با توجه به AP را منابع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی از دفتر بیضی پنجشنبه خواسته وزیر دفاع علامت Esper برای توسعه گزینه نظامی برای سرکوب ناآرامی ها در مینیاپولیس اگر تظاهرات ادامه به مارپیچی خارج از کنترل یک مقام ارشد پنتاگون رسمی بود که در این تماس گفت: AP. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نیز روز پنجشنبه تماس بگیرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب