Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کاخ سفید مشاور می گوید ما بیکاری می تواند به 20 ٪ برسد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرق

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

نا امید شده توسط مقامات محلی برگزاری بازگشایی کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا Elon Musk گفت: این آخر هفته که شرکت او را "حرکت خود را HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله." اختلاف بیش از ایمنی و تجارت و بهداشت عمومی بین تسلا و کالیفرنیا در حال پخش است در سراسر ایالات متحده به عنوان متحده همچنان به استراحت و اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی کسب و کار.

به عنوان کشور بازگشایی تهمت مقامات دولت تحت قرنطینه با چند کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 در روزهای اخیر. این می آید به عنوان AP, گزارش مدیرعامل به خاک سپرده شد CDC مشاوره و راهنمایی برای بازگشایی این کشور است.

  • جهانی در مورد: بیش از 4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 279,609
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.3 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 78,794

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

11:15 am: این بیماری همه گیر را لرزاند, سفر, صنعت

یک Delta Air Lines, Inc. کارمند پاک سازی یک شمارنده در بررسی منطقه در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

یک سفر جاده ای ممکن است هرگز همان خواهد بود.

یک مطالعه اخیر نشان داد که 82 درصد از مسافران نظرسنجی تغییر برنامه سفر برای شش ماه آینده اما اثرات ماندگار در صنعت سفر به احتمال زیاد کشش خوبی به آینده.

"گردشگری بازیابی به طور معمول آغاز می شود به صورت محلی" الیزابت موناهان سخنگوی TripAdvisor.com گفت: CNBC Kenneth Kiesnoski. "مسافران تمایل به سرمایه گذاری نزدیک به خانه و بازدید محلی خود را از eateries اقامت محلی برای گریز آخر هفته یا مسافرت در داخل کشور قبل از قوی تقاضا برای مسافرت های بین المللی باز می گرداند."

چگونه یک خانواده معمولی تعطیلات تغییر یک بار سفر و گردشگری شروع دوباره پست-همه گیر? مسافران به احتمال زیاد ترجیح می دهند مقصدهای داخلی است که شما می شود و باقی می ماند در خصوصی اجاره به جای استفاده از هتل ها و استراحتگاه. —کریس Eudaily

10:42 am: ایالات آماده شدن برای برگزاری انتخابات سقوط در میان همه گیر

یک نشانه به یاد رای دهندگان به عمل اجتماعی فاصله در انتخابات بین حزب دموکرات Kweisi Mfume و جمهوری خواه کیمبرلی Klacik برای پر کردن مانده از اواخر تشکر. الیاس Cummings مدت در Edmondson دبیرستان در Baltimore, Md., روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

هر چند 2020 انتخابات ریاست جمهوری است که ماه به دور متحده در حال آماده سازی برای این بیماری همه گیر به تغییر راه آنها را اجرا مکان های رای گیری و رای گیری عملیات.

دولت رای گیری مقامات گفته CNBC یلنا Dzhanova آنها در حال آماده شدن برای انتخابات و اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم در اثر.

متحده, North Carolina, هاوایی, دلاور و آلاباما در حال برنامه ریزی برای تمیز کردن در نظر سنجی مراکز. کشورهای دیگر در حال پیش بینی نحوه اجرای مراکز رأی دهی اگر کارگران مسن تر و سایر داوطلبان که از ترس قرار گرفتن در معرض را نشان نمی دهد تا به کار است.

چند متحده در حال حاضر نقل مکان کرد و به گسترش رای گیری از طریق پست و کشورهای دیگر به دنبال راه هایی برای اینکه در شخص رای گیری امن تر است. —کریس Eudaily

10:23 am: میزان بیکاری در آمریکا می تواند به 20 ٪ برسد کاخ سفید مشاور می گوید:

کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته سی ان ان جیک Tapper که نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند افزایش یابد تا 20% به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد و این کشور را دهه رشد اقتصادی خط به توقف ناگهانی.

"این بزرگترین شوک منفی به اقتصاد است که ما تا کنون دیده اند در طول عمر ما. این آمار در اقتصاد است که در ماه ژانویه در مورد قوی ترین اقتصاد ما تا کنون دیده ام" توضیح Hassett در "وضعیت اتحادیه".

"واقعیت این است با تمام تهاجمی آمریکا اقدام به پرتاب شاید تا آنجا که $9 تریلیون دلار در این نوع از پل به طرف دیگر ما دیدن چیزهایی مانند شغل گزارش روز جمعه — تقریبا همه کسانی که خودشان را بیکار گفت: آنها انتظار می رود به بازگشت به کار در شش ماه," او اضافه شده است.

اقتصاد ایالات متحده از دست داد بی سابقه 20.5 میلیون شغل در ماه مارس نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7% از 4.4 درصد در ماه مارس با توجه به گزارش اشتغال ماهانه منتشر شده در جمعه توسط وزارت کار. —آماندا Macias

10:14 am: Kudlow می گوید کاخ سفید در مذاکرات با کنگره در مورد بیشتر coronavirus امداد

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که برگ برنده دولت در رسمی مذاکرات با آمریکا قانونگذاران از هر دو طرف در مورد آینده coronavirus امداد بسته است.

کاخ سفید متوقف شد مذاکرات رسمی با کنگره تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به عنوان آن منتظر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دولت re-دهانه و دور قبلی امداد تاثیر اقتصاد است.

سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان در یک کنفرانس برنامه ریزی شده در روز دوشنبه با Kudlow و سفید خانه اقتصادی adivsor کوین Hassett به بحث در مورد گام های بعدی. Kudlow و Hassett برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با 50 نفر از خانه در روز جمعه برای بحث در مورد کوروناویروس پاسخ. —اما Newburger

9:55 am: چین در پاسخ به 'دروغ' از سیاستمداران ایالات متحده

رئیس جمهور چین امواج به ساکنان که در قرنطینه خانه می فرستد و توجه به آنها را در یک جامعه در ووهان مرکزی چین هوبئی مارس 10 سال 2020 است.

اضطراب سخت و ناگهانی Xinglei | رادیو فردا از طریق گتی

وزارت خارجه چین را رد کرد "مضحک اتهامات" توسط سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که چین نکردن اطلاعات در مورد Covid-19 از جمله ریشه های, ویروس, رویترز گزارش داد.

در 30 صفحه, 11,000-کلمه مقاله ارسال شده در وب سایت وزارت چین رد ایالات متحده اتهامات که این ویروس ایجاد شده و یا به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی, با توجه به انتخاب. وزارت گفت: شواهد نشان می دهد Covid-19 است نه انسان ساخته شده و این موسسه نمی تواند سنتز جدید کروناویروس.

به چالش کشیدن اتهامات که این کشور شد و آهسته به صدا هشدار به جامعه بین المللی این وزارت گفت که چین به اطلاعات ارائه شده در "به موقع" "باز و شفاف" شیوه رویترز گزارش داد.

وزارت مقاله همچنین در پاسخ به انتقاد از چین اداره 34 ساله دکتر که سعی در بالا بردن زنگ بیش از شیوع بیماری در ووهان Li Wenliang که بعد از درگذشت ویروس.

وزارت گفت: Li شد "کاران" و او هرگز دستگیر رویترز گزارش داد. —کریس Eudaily

9:12 am: آمریکا برای رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن 100,000 یک هدف در ماه جولای در حالی که تقاضا برای تنفس دستگاه کاهش یافته است

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در خط مونتاژ در طول یک تور از Honeywell امکانات تولید محافظ ماسک صورت برای بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در شهر فینیکس, آریزونا, مه 5 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

ایالات متحده با صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار به تولید هواکش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه مارس است که دولت او را 100,000 تنفس دستگاه در 100 روز با توجه به آسوشیتد پرس.

AP تحليل فدرال پیمانکاری داده ها نشان داد که وزارت بهداشت و خدمات انسانی را فراتر از رئيس جمهور را هدف جولای 13, است که یک هفته بعد از 100 روز به هدف های تعیین شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

HHS به نظر می رسد به گرفتن حدود 200000 جدید تنفس دستگاه تا پایان سال 2020 با توجه به AP که بیش از دو برابر تعداد برآورد هواکش که در ایالات متحده بيمارستان قبل از همه گیر.

اما ونتیلاتور فشار ممکن است بیش از حد, بیش از حد دیر است.

تقاضا برای دستگاه کاهش یافته است در طول ماه گذشته به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس نزدیک 80,000 با توجه به AP. پزشکان تغییر راه آنها با استفاده از هواکش در بیماران پس از مشاهده غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر برای coronavirus قربانیان قرار داده و در دستگاه تنفس. —کریس Eudaily

اصلاح: این مطلب به روز شده است برای درست ایالات متحده مرگ و میر است که با نزدیک شدن 80,000.

8:37 am: بوریس جانسون آماده پنج لایه سیستم هشدار دهنده برای کاهش انگلستان مستند

دو خانواده حفظ اجتماعی فاصله در حالی که صحبت کردن به یکدیگر در خارج از خانه در Hampstead شمال لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ویکتوریا جونز | بهبهان تصاویر | گتی ایماژ

انگلستان در حال تغییر است آن گل سرسبد "در خانه ماندن" شعار "باقی بماند هشدار" رویترز گزارش.

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به اعلام پنج لایه سیستم هشدار دهنده در انگلستان به عنوان بخشی از دولت نقشه راه برای کاهش مستند اقدامات با توجه به انتخاب.

جانسون برنامه ریزی شده است برای اعلام به روز رسانی در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که شامل فشار برای افرادی که از خانه کار می کند به بازگشت به کار و کاهش محدودیت اجازه می دهد مردم را به ورزش تنها یک بار در روز با توجه به یک دولت رسمی و رسانه های بریتانیا از طریق رادیو فردا.

"ما نیاز به گسترده تر پیام زیرا ما می خواهیم به آرامی و با احتیاط راه اندازی مجدد اقتصاد و کشور" وزیر مسکن رابرت Jenrick در مصاحبه ای گفت: با توجه به رویترز. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه موارد بالا 200,000tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن