پرواز در طول همه گیر? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

مسافران هیئت مدیره خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت کارولینای شمالی در San Diego International Airport, on Ma

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399

مسافران هیئت مدیره خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت کارولینای شمالی در San Diego International Airport, on May 20, 2020 در سن دیگو, کالیفرنیا.

سندی Huffaker | گتی ایماژ

هواپیمایی مسافران در تابستان امسال را به صورت یک میزبان از سیاست های جدید و روش و احتمالا چند بسته بندی پروازها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز یادبود لگد کردن آنچه که به طور معمول شلوغ ترین فصل برای هواپیمایی که فرودگاه شلوغ هستند و پرواز اغلب به فروش می رسد. یک چشم انداز مثبت رخ داده است دوباره در این سال, اما تاثیر این ویروس همچنان تقاضا دور از معمول سطوح.

اداره امنیت حمل و نقل گفت: 348,673 مردم به تصویب رسید از طریق پست های بازرسی امنیتی در ایالات متحده به فرودگاه در روز جمعه. که بالاترین سطح در بیش از دو ماه و بیش از سه برابر تعداد زیادی از مردم از یک ماه پیش اما 88 درصد در مقایسه با همین روز در سال گذشته است.

شرکت های هواپیمایی را درهم برای انطباق با محیط جدید است. غوطه در تقاضا sapped آنها درآمد. از دست دادن پول برای اولین بار در سال خطوط هوایی ایالات متحده باید idled هزاران هواپیما و کاهش پروازها در برخی از مقصد حدود 90 درصد از هنجار در یک پیشنهاد برای کاهش پول نقد خود را سوزاند. که بیشتر به معنی اتصال پرواز برای بسیاری از مسافران به راحتی از غیر متوقف می شود.

آنها نیز به اجرا در تعدادی از اقدامات جدید با هدف کاهش تماس بین مسافران خدمه و دیگر فرودگاه کارگران و تلاش برای کاهش نگرانی در مورد گسترش Covid-19 در طول سفر. حتی تولید کننده هواپیما بوئینگ اوایل این ماه اعلام کرد که "با اعتماد به نفس سفر" ابتکار عمل را به وزن فن آوری های جدید مانند نور ماوراء بنفش ضد عفونی سیستم است که می تواند کمک به کاهش انتقال عوامل بیماری زا در هیئت مدیره.

در فرودگاه

TSA هفته گذشته با صدور دستورالعمل جدید برای مسافری نمایش این بهار و تابستان به منظور محدود کردن تماس بین افسران و مسافران است.

برای مثال مسافران را اسکن خود را از کاغذی یا الکترونیکی شبانه روزی می گذرد به جای توزیع آنها به TSA افسر. TSA همچنین می پرسد مسافران برای قرار دادن مواد غذایی آنها, آوردن همراه به پاک کردن کیسه های پلاستیکی و حذف آن از حمل در کیف بنابراین ماموران مجبور به حذف آن از یک مسافر کیسه اگر آن مجموعه زنگ در X-ray scanner. همراه کلید و کیف پول باید به حق به حمل کیسه های برای "کاهش لمسی نقاط در طول فرآیند غربالگری."

TSA افسران ملزم به پوشیدن ماسک صورت در شغل و سازمان را تشویق می کند تا مسافران برای انجام همان.

شرکت های هواپیمایی نیز ساخت برخی از تغییرات مسافران قبل از رسیدن به کرسی های خود را به تلاش برای حفاظت از مسافران و خدمه است. هواپیمایی متحده آغاز شده است و با استفاده از عطسه سپاه پاسداران در چک در شمارنده و دیگر خدمات به مشتریان در مناطق. آن را آغاز کرده است نورد از touchless کیوسک به چاپ کیسه دسته با استفاده از گوشی های هوشمند در برخی از فرودگاه ها و انتظار برای قرار دادن تعداد بیشتری از آنها در فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده در هفته های آینده.

یکی از بزرگترین چالش های Covid-19 بحران برای سفر هوایی است که قدرت بیش از مسافر, نمایش فیلم سلامت روشن نیست.

مرزی شرکت های هواپیمایی می گوید: این برنامه به شروع به گرفتن مسافران درجه حرارت شروع ژوئن 1, اما بسیاری از شرکت های هواپیمایی گفت: این مسئولیت از دولت برای انجام نمایش های بهداشتی. هواپیمایی کارگران اتحادیه های کارگری و برخی از نمایندگان مجلس تحت فشار قرار دادند برای فدرال حکم — نه فقط به دستورالعمل ها — برای سلامت احتیاطی در سفر هوایی

وزارت امنیت داخلی که شامل TSA و آداب و رسوم است بررسی متوسط چک و اسکن گرمایی در فرودگاه "برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید به ارائه برخی از لایه امنیتی" اقدام وزارت امنیت داخلی چاد گرگ گفت اخبار صبح دالاس در طول سفر به تگزاس در روز پنج شنبه. در حالی که گرگ گفت: چنین اقداماتی نمی خواهد از بین بردن خطرات به طور کامل می تواند کمک به "مطمئن شوید که مردمی شاید با دماهای بالا شاید آنها در آغاز احساس بیمار ما می تواند در شناسایی این افراد و نه باید آنها را پرواز. اما آن را قطعا نمی خواهید به اکسیر."

این اتحادیه که نشان دهنده TSA screeners است bristled در امکان مسافری چک های بهداشتی مانند Covid-19 تست در فرودگاه گفتن CNBC ماه گذشته که این امتحانات خواهد بود "دور از خود وظایف و مسئولیت."

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری جمعیت یک باند که در آن آنها پارک شده با توجه به پرواز کاهش در فرودگاه بین المللی تولسا در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

در هیئت مدیره

شرکت های هواپیمایی می گویند خود را در هیئت مدیره فیلتر هوا بسیار موثر در از بین بردن عوامل بیماری زا و آنها را به شدت تمیز کردن هواپیما و ضد عفونی کننده سطوح و با استفاده از دستگاه های مانند foggers برای ضد عفونی کردن کابین. هفته گذشته ایالات گفت: آن را با Clorox و کلینیک کلیولند برای تعیین بهترین دستورالعمل برای ضد عفونی سطوح در هواپیما و در فرودگاه.

ماسک در حال تبدیل شدن به هنجار یک روند است که می تواند برای ماه ها قبل از واکسن و یا درمان برای Covid-19 تعیین شده است. عمده خطوط هوایی ایالات متحده در این ماه آغاز شده اند نیاز است که نه تنها خدمه اما مسافران نیز پوشیدن ماسک بر روی هیئت مدیره. آنها تشویق آنها را به آنها را می پوشند در فضاهای مشترک مانند خروج سالن و دروازه مناطق و همچنین در نور فدرال توصیه هایی در مورد کاهش گسترش این بیماری است.

اما خدمه هواپیمایی نمی خواهد نیروی مسافران به پوشیدن ماسک, CNBC گزارش هفته گذشته است. یک هواپیما نیست به احتمال زیاد برای منحرف کردن اگر یک مسافر مطابقت ندارد. برای مثال JetBlue Airways گفت: اعضای خدمه که آنها باید هشدار همکاران خود در هنگام ورود اگر یک مسافر حاضر به پوشیدن یک ماسک و گفت خدمه پرواز را به "استفاده از بهترین قضاوت را به رعایت استانداردهای خدمات ما به منظور به حداقل رساندن اختلالات."

اجتماعی فاصله بسیار دشوار است در هیئت مدیره در شرایط عادی اما هواپیما در حال پرواز, خالیتر. تعدادی از مسافران در ماه گذشته کاهش یافت و به پایین ترین سطح پس از 1950s قبل از جت سن با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه تجاری است که نشان دهنده حامل از جمله آمریکا, دلتا, ایالات غرب و دیگران. A4A برآورد 73 درصد از پروازها در ایالات متحده کمتر از نیمه پر.

اما تعجب از دیدن گاه به گاه بسته بندی هواپیما خشمگین کرده است مسافرانی که انتظار داشتند اجتماعی بیشتر فاصله در هیئت مدیره. یک صدای جیر جیر از یک مسافر در یک شلوغ ایالات متحده پرواز از سان فرانسیسکو به نیوآرک در اوایل این ماه بود که هزاران بار به اشتراک گذاشته شده. این درخواست ایران برای معرفی یک سیاست جدید است که به اطلاع مسافران اگر پرواز خود را در بیش از 70% اما سخنگوی چارلی هوبارت گفت: 85 درصد از هواپیمایی پروازهای کمتر از نصف ،

دلتا به نوبه خود گفت که قصد دارد برای اضافه کردن 100 پرواز در ماه آینده و حفظ خواهد کرد هواپیماهای بیش از 60٪. آمریکا همچنین گفت: این محدودیت ظرفیت و روز جمعه آن پرواز بودند به طور متوسط دو سوم کامل یک سند داخلی نشان داد.

JetBlue می گوید آن را به بلوک وسط صندلی در آن هواپیماهای ایرباس به غیر از احزاب سفر با هم از طریق حداقل 6 ژوئیه در حالی که غرب نیز محدودیت ظرفیت در آن پرواز را از طریق وسط تابستان.

"بنابراین شما نمی خواهد مشاهده کامل پروازها در غرب حداقل از طریق پایان ماه جولای" مدیر عامل Gary کلی گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته. "و اگر ما تقاضای بیشتری برای این که پرواز ما همچنین اضافه کردن پروازها برای دیدار با این تقاضا است."

هیچ روش ضد گلوله کارشناسان هشدار داده اند.

سفر در حال حاضر است "به شدت شخصی تصمیم گفت:" برت اشنايدر سابق هواپیمایی, مدیر اجرا می شود که یک سفر هوایی کمک شرکت می شه دربان و می نویسد: می شه در حال پرواز, وبلاگ. "در نهایت, شما هرگز قادر خواهید بود به لحاظ اجتماعی فاصله اگر شما در حال سفر از طریق هوا."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن