اضافه کردن یک چشمک زدن چراغ اعلان به سامسونگ همیشه بر روی صفحه نمایش خود را در کهکشان

در پیگیری از صفحه نمایش بزرگ با تینر ناهنجاری های سامسونگ قربانی برخی از قطعات. در حالی که از دست دادن جک هدف

توسط ELEMENTORSITE در 30 فروردین 1399

در پیگیری از صفحه نمایش بزرگ با تینر ناهنجاری های سامسونگ قربانی برخی از قطعات. در حالی که از دست دادن جک هدفون می شود تمام توجه وجود دارد دیگر قربانیان — یعنی اطلاع رسانی منجر شده است.

هنگامی که یک جزء اصلی در تمام گوشی های آندروید این نور کوچک خواهد blink هر بار هشدار, وارد, صرفه جویی در شما را از چک کردن گوشی خود را. وجود دارد یک برنامه در فروشگاه بازی است که نه تنها بازده این قابلیت را به گوشی خود را, اما افزایش آن به شما اجازه دریافت اطلاعات بیشتر در نگاه لطف سامسونگ همیشه بر روی صفحه نمایش.

مرحله 1: نصب aodNotifiy

aodNotify یک برنامه رایگان توسعه یافته توسط Jawomo. اگر شما فکر می کنم که نام آشنا برای تلفن های موبایل, آن را باید. ما در اینجا در ابزار هک به ویژه دو نفر دیگر برنامه های طراحی و توسعه توسط Jawomo, sideActions و bxActions. این برنامه رایگان است اما نسخه pro برای ویژگی های اضافی است.

مرحله 2: فعال کردن اجازه & Accessibility

پس از نصب برنامه را باز کنید و را انتخاب کنید "انتخاب کنید." در اینجا شما یک لیست از تمام برنامه های نصب شده بر روی تلفن خود را. را انتخاب کنید برنامه شما می خواهید برای فعال کردن آگاه شدن از طریق "منجر شده است." اگر شما می خواهید به هشدار برای تمام برنامه را انتخاب کنید "همه" را فشار دهید در گوشه سمت راست اما توجه داشته باشید که برنامه های آینده شما نصب خواهد شد هنوز هم باید به صورت دستی فعال کنید..

پس از اضافه کردن برنامه به صفحه قبل بازگشت و به دنبال دستورالعمل به ارائه مجوز لازم و دسترسی به برنامه. شروع از بالا را انتخاب کنید هر یک از جعبه و هدایت صفحه پیدا aodNotify و فعال کردن ضامن. این کار را برای "اطلاع رسانی" و "قرعه کشی بر روی صفحه نمایش."

مرحله 3: پیکربندی AOD LED

برای گزینه "همیشه در نمایش" شما دو انتخاب دارید. اولین به نوبه خود در همیشه بر روی صفحه نمایش (AOD) هر زمان که یک اطلاع رسانی به نظر می رسد. دوم باید AOD باقی می ماند در همه زمان ها است. در حالت ایده آل گزینه اول بهتر است به عنوان آن را به حداقل می رساند باتری تاثیر است. اما اگر شما ترجیح می دهند AOD را در همه زمان را انتخاب کنید که یکی به جای.

اگر شما انتخاب می کنید گزینه اول aodNotify درخواست خواهد کرد که توانایی sideload برنامه است که شما می توانید کمک مالی با استفاده از ضامن. شما خواهد شد و سپس بازگشت به صفحه قبلی با نصب سریع نصب aodNotify مدیر. شما یک تیک آبی کنار "نصب AOD مدیر" نشان می دهد که برنامه با موفقیت نصب, که بدان معنی است که شما انجام می شود با این صفحه. آمار "انجام شد!" به استفاده از برنامه.

گام 4: سفارشی کردن AOD LED

این هشدار از طریق LED در حال حاضر فعال است. هر زمان که شما یک هشدار دریافت نور ظاهر خواهد شد در اطراف دایره ای برش در بالای صفحه نمایش خود را و یک آیکون کوچک ظاهر خواهد شد از این برنامه شما دریافت هشدار از. اگر شما انتخاب می کنید به AOD به نظر می رسد تنها در اطلاع رسانی در زمانی که صفحه نمایش خاموش است AOD را به نوبه خود در زمانی که اطلاع رسانی به نظر می رسد. این فعال باقی خواهد ماند تا زمانی که شما نمی تعامل با هشدار. اگر شما انتخاب می کنید برای همیشه همیشه بر روی صفحه نمایش در آن همیشه فعال باشد.

انتخاب "اطلاعیه" به شما اجازه سفارشی که هشدار فعال کردن این ویژگی. را انتخاب کنید "نرمافزار" برای تنظیم برنامه های که باعث اطلاع رسانی نور.

انتخاب "اطلاع رسانی نور" برای تغییر ظاهر notification LED. با "سبک" شما می توانید تغییر دهید که در آن نور به نظر می رسد یا اطراف دایره برش یک نقطه کوچک در نوار وضعیت (با نسخه حرفه ای) و یا در امتداد لبه های صفحه نمایش (شبیه به سامسونگ لبه روشنایی). "اثرات" به شما اجازه تغییر نور انیمیشن در حالی که "ابعاد" فراهم می کند گزینه برای تغییر اندازه و موقعیت.

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

وجود دارد گزینه های سفارشی سازی بیشتر برای کشف وجود دارد ولی یکی بیشتر من می خواهم به برجسته به نام "اطلاع رسانی پیش نمایش." هنگامی که فعال باشد به جای دیدن معمول مجموعه ای از اقلام که شامل AOD شما یک پیش نمایش از اطلاع رسانی. و اگر شما انتخاب کردن برای نسخه حرفه ای (در حال حاضر $2.99) شما می توانید مطالب و اطلاعیه ها به عنوان به خوبی.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط دالاس توماس/ابزار هک, تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن