این نام تجاری محبوب است که با داشتن یک فروش شیک صرفه جویی در فضا ذخیره سازی آشپزخانه راه حل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن است که

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن است که تنها من و یا هر کس دیگری احساس کمی حسادت کاملا سازمان یافته pantries و آشپزخانه پخش در سراسر Instagram و پینترست? شما تنها نیستید! و با وجود آنچه شما ممکن است فکر می کنم شما نمی نیاز به استخدام یک سازمان حرفه ای برای رسیدن به یک ساده و شسته و رفته فضای پخت و پز. همه شما نیاز است هوشمند و ساده در عین حال شیک راه حل های ذخیره سازی برای ایجاد غش کردن آشپزخانه از رویاهای خود. اگر شما در مواظب هیچ منبع بهتر از Yamazaki یکی از مورد علاقه ما سازماندهی علامت های تجاری که در حال حاضر میزبانی عظیم فروش (تا 40 درصد!) در سازمان ملزومات مانند ذخیره سازی قفسه ظروف پایه دار, دارندگان جداول جانبی و بیشتر. ما گرد بالا نمی تواند دست یابد و به شما کمک کند شروع کنید اما مطمئن باشید برای بررسی از بقیه فروش.

2. تحت شلف دندانه دار کردن ذخیره سازی

این مبتکرانه دندانه دار کردن ذخیره سازی آویزان در زیر قفسه بنابراین شما می توانید ذخیره کردن دور مواردی که در غیر این صورت تا ارزش فضای آشپزخانه. طراحی شده است به اندازه کافی عمیق به جا یک کتاب آشپزی رول کاغذ یا دیگر لوازم بسته بندی و چوبی دول حتی می توانید نگه دارید یک ظرف کوچک حوله. سه قلاب گنجانده شده است, اگر شما می خواهم به جای استفاده از ستونهاي باريك استوانهاي شكل به قطع و اندازه گیری فنجان دستکش فر یا حجیم ظروف که مشکل اتصالات در یک کشو مانند حواله است.

خرید: زیر قفسه ذخیره سازی قفسه 20 دلار (به طور معمول $33)

5. در زیر قفسه ظروف ذخیره سازی

یکی دیگر از راه حل بسیار خوب برای فضای زیر آشپزخانه یا آشپزخانه قفسه بندی این دندانه دار کردن قلاب فوق العاده مفید برای نگه داشتن خود را بیشتر استفاده می شود ظروف آشپزخانه و ابزار درون بازوی خود برسد. سخت بازپرسی کردن از هشت قلاب متصل ایمن با یک پیچ بنابراین آن را نمی خواهد خم شدن تحت وزن از هر آنچه که شما در حال ذخیره سازی. اگر شما واقعا می خواهید به نگه داشتن چیزهای ساده شما می توانید موقعیت آن را نزدیک به دیوار به طوری اقلام خارج از راه خود را. یکی دیگر از گزینه است ؟ استفاده از قلاب برای آویزان مازاد از سبزیجات تازه شما در حال رشد در این تابستان بنابراین شما می توانید آشپزی را با خود سبزی خشک 12 ماه سال است.

خرید: زیر قفسه ظروف ذخیره سازی 10 دلار (به طور معمول $17)

6. پور-بیش از قهوه ایستاده

این باهوش قهوه ایستاده حل یک مشکل است که پور-بیش از طرفداران قهوه همه به خوبی می دانیم — اتفاقی سرریز. به سادگی موقعیت آبجو بیشتر بالا خود را در لیوان و یا فنجان شما می توانید نگه داشتن چشم در سطح مایع بنابراین شما فقط می دانم که برای جلوگیری دم برای جلوگیری از ساخت ظروف سرباز یا مسافر. رک برابر تخت مناسب در یک کشو یا می ناب در برابر backsplash بین استفاده می کند اما همچنین می تواند یک راه خوب برای صفحه نمایش خود را پور-بیش از راه اندازی اگر شما فضای کافی در آشپزخانه خود را.

خرید: پور-بیش از قهوه ایستاده 14 دلار (به طور معمول $24)

7. نصب ظروف پایه دار دارنده

اگر شما عادت به ذخیره سازی خود را ریشه لیوان شراب در یک قفسه و آنها احتمال بیشتری برای رنده کنید و یا ترک خورده. این ظروف پایه دار نصب شده دارنده مناسب می تواند تا چهار استاندارد ریشه شراب و نگه می دارد آنها را با خیال راحت از این راه از پتانسیل ضربه. دارنده مانت به سادگی با چهار پیچ و قطع می توانید از قفسه های کابینت های خود را یا از زیر کابینت های خود را!

خرید:: Mounted, ظروف پایه دار, دارنده 8 دلار (به طور معمول $13)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن