سردرگمی بیش از راجستان فرماندار "بله" را به مجمع جلسه: 10 امتیاز

راجستان بحران: Sachin خلبان باز شورش تحت فشار قرار دادند تا دولت را به صدا در آورد. (فایل)برجستهKalraj Mishra

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

راجستان بحران: Sachin خلبان باز شورش تحت فشار قرار دادند تا دولت را به صدا در آورد. (فایل)

برجسته

 • Kalraj Mishra بازگشت وزیر پیشنهاد برای جلسه از جولای 31
 • فرماندار در این زمان مطرح شده دو سوال در Ashok Gehlot پیشنهاد
 • او گفت: آن دشوار خواهد بود برای تماس MLAs در کوتاه مدت متوجه همه گیر میان
جیپور/ دهلی نو: این راجستان فرماندار اجازه داده است وزیر Ashok Gehlot برای شروع این روند برای یک جلسه مجلس از یکشنبه اما ذکر شده ، فرماندار Kalraj Mishra خواسته است در میان دیگر نقاط که آیا MLAs می توان با توجه به سه هفته متوجه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در سه دقیقه شنیدن این صبح راجستان سخنران کاهش یافته است پرونده اش در دیوان عالی کشور مربوط به قدرت خود را به رد صلاحیت شورشی MLAs. این حرکت با هدف کارتی فرماندار که مسدود شده بود Ashok Gehlots درخواست برای یک جلسه مجلس پیشتر با استناد به این مورد دادگاه.

در اینجا 10 تحولات در راجستان سیاسی بحران:

 1. "راج Bhavan (فرماندار) به هیچ وجه قصد خواستار جلسه مجلس گفت:" آقای Mishra در بیانیه ای که او در آن مطرح شود. او پرسید که آیا وزیر می خواست برای آوردن اعتماد رای دادن. "آیا شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت ؟ به عنوان آن است که در این پیشنهاد اما در شما (آقای Gehlot) در حال ساخت اظهارات که شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت" آقای Mishra پرسید.

 2. فرماندار همچنین گفت: از آن دشوار خواهد بود به تماس همه MLAs در یک اطلاعیه کوتاه در طول بیماری همه گیر. "شما می توانید نظر دادن 21 روز' توجه به MLAs?" - توجه داشته باشید خود را پرسید. سومین سوال این بود که چگونه اجتماعی فاصله خواهد شد در طول جلسه.

 3. هنگامی که او را رد کرد و آقای Gehlot اولین پیشنهاد در جمعه فرماندار داده بود شش دلیل. او اشاره کرده بود که این پیشنهاد را ذکر دستور کار و همچنین خواسته برای یک تاریخ است.

 4. رئیس جمهوری است که با فشار دادن یک جلسه مجلس از هفته گذشته و اعتراض به مدت پنج ساعت در محل اقامت خود را راج Bhavan به فشار برای آن ارائه یک پیشنهاد تازه در روز شنبه و ذکر شده coronavirus و اقتصاد به عنوان دستور کار جلسه ویژه.

 5. فرماندار را رد کرده بود زودتر پیشنهاد با استناد به دیوان عالی کشور مورد از جمله دلایلی که منجر به این کنگره تصمیم گیری است که این دادخواست در دادگاه بالا باید خارج شود. پنج شنبه گذشته دادگاه عالی حاضر به توقف دادگاه عالی از حکم شورشیان' درخواست - درخواست توسط بلندگو -- گفت: "صدای مخالفان را نمی توان سرکوب در یک دموکراسی". بلندگو نیز به چالش کشیده گفته بودن توسط دادگاه عالی برای نگه داشتن در هر گونه اقدام علیه شورشیان تا زمانی که حکم آن.

 6. یک روز بعد دادگاه عالی افزایش یافته است که حفاظت به شورشیان و معوق حکم خود را پس از پذیرش تیم خلبان یازدهم-ساعت درخواست برای اضافه کردن مرکز به این پرونده پس از آن می توانید بسنجید که آیا ضد ارتداد قانون به آنها اعمال می شود.

 7. وزیر Gehlot معتقد است این شماره ها در کنار او و مشتاق است در نظر گرفتن یک طبقه آزمون در مجمع. او همچنین اصرار دارد که برخی از کنگره MLAs حمایت از او هستند به گروگان برگزار می شود در دو استراحتگاه در هاریانا را Gurugram که در آن تیم خلبان پارک شده است از آنجایی که آنها راه اندازی یک شورش دو هفته پیش. وزیر مدعی حمایت از 102 MLAs فقط یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع.

 8. شش BSP MLAs تا به حال به عضویت کنگره در سال گذشته است. اما BSP دیروز گفت: آنها صادر شده بود متوجه است که آنها نمی توانند ادغام حزب خود را با کنگره تنها در یک کشور پس از این حضور ملی.

 9. Sachin خلبان را شکست صفوف با کنگره پس از چند ماه غیر قابل عبور اختلاف با رئیس سابق خود Ashok Gehlot. آخرین کلش برای آقای خلبان آمد در فرم احضاریه برای پاسخ به سوالات در رسیدگی به اتهام تلاش برای رشوه کنگره MLAs به چرخش در برابر دولتی که او معاون وزیر.

 10. اگر تیم خلبان برنده آن مورد شورشیان می تواند رای در مجمع و خطر اندازد کنگره دولت است. اگر آنها رای خود را در مقابل حزب کنگره می توان آنها را رد صلاحیت اما رای خود را شمارش خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب