10 خانه ارتقاء همسایگان خود را نفرت

تابستان است و قله نوسازی خانه زمان: آب و هوا خوب است و آن را آسان تر به صرف زمان در خارج از منزل در حالی که خا

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

تابستان است و قله نوسازی خانه زمان: آب و هوا خوب است و آن را آسان تر به صرف زمان در خارج از منزل در حالی که خانه خود را در دست ساخت است. و به عنوان ژوئن ورقه به ماه جولای است, شما ممکن است خارش به رنگ خانه ما رنگ های جسورانه و یا DIY یک پالت حصار. پس از همه, آن را خانه خود—چه کسی می گوید شما نمی توانید ؟ خوب... شما ها برای شروع. اما حتی اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که توسط اداره یکی از شما ممکن است فکر می کنم دو بار در مورد برخی از خاص ارتقاء است که می تواند شما را چند دشمنان در محله خود—از آنجا که آنها کاهش حریم خصوصی و تجاوز در اموال خطوط و بیشتر. زیر 10 ارتقاء جوانب مثبت می گویند همسایگان خود را از آنها بدم میاید. با احتیاط ادامه دهید.

هر جدی (و گاهی اوقات نه چندان جدی) ارتقاء به خانه خود را در حال رفتن به نیاز به یک مجوز. اگر شما نمی توانید مناسب مجوز برای ساخت و ساز خود را, شما نه تنها قانون شکنی—شما همچنین می تواند ندانسته عبور از خط اموال خود را به همسایه حیاط.

هنگامی که شما در حال گرفتن آماده برای اضافه کردن یک علاوه بر خانه خود را وجود دارد چند مراحل شما نیاز دارید را توضیح می دهد Chris Johnson طراحی و نوسازی duo اصلاح کارما در مریتا, گرجستان. "بسته به جایی که شما زندگی می کنند اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است بررسی خود را با HOA, اگر شما یکی می گوید:" کریس. "کار با پیمانکار مجاز که می توانید بکشید مجوز و که بیمه شده است. وجود دارد یک زمین نظرسنجی که تعیین خواهد کرد که چگونه یک خانه می تواند در آینده به بعد خانه. که بررسی را تعیین خواهد کرد چگونه از علاوه بر این شما در واقع می تواند انجام دهد."

سپس شما باید خود را از طرح های معماری کشیده شده و دوباره بسته به جایی که شما زندگی می کنند, شما به احتمال زیاد به ارائه برخی از نوع طراحی برای شهرستان به تصویب. رفتن را از طریق مناسب روند نه تنها به چیزی که حق انجام آن را نیز به اطمینان حاصل شود که شما علاوه بر اضافه شده است با خیال راحت و آن را حفظ همسایه خود را از متهم شما از عبور از اموال خود را خط.

2. تبادل نظر و یا بیش از حد بلند شمشیربازی

"خوب نرده همسایگان خوب" جوک آنجلو Goncalves از MichaelAngelo پیمانکاری در بروکلین نیویورک. وجود دارد بسیاری از عوامل در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری در حصار خود را. چقدر حریم خصوصی شما می خواهید ؟ چه نوع از سبک شما برای رفتن? که در آن دقیقا این است که اموال خود را خط ؟ و بله... چه ارتباط خود را با همسایه ؟

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از مواد شما می توانید انتخاب کنید برای خود شمشیربازی ارتفاع حصار خود را واقعا می تواند که در آن موضوع می آید. "تصور کنید که شما یک همسایه با-کمی-بالاتر-از-دور کمر به دور حصار و شما در آمده شما فقط خریداری کرده اید شما نمی دانید که هر کسی و شما با قرار دادن یک دختر 8 پا حصار از آنجا که شما در حال رفتن به BBQs و شما نمی خواهید هر کسی جاسوسی بر روی بچه های خود را. بنابراین شما قرار داده و خود را در حصار مناسب در کنار نرده های خود را که شما از نظر قانونی مجاز به انجام, اما که واقعا در رفتن به شاش او می گوید:" Goncalves.

نه تنها این است که رفتن به نگاه عجیب و غریب از منظر او اما در صورتی که تغییرات مقدار نور خورشید همسایه خود را در باغ خود را که آنها صرف مقدار زیادی از زمان و پول در حال توسعه... شما ببینید که در آن ارتفاع و قرار دادن نرده ها می تواند یک مسئله واقعی است.

اصلاح کارما طراح ایوان جانسون می افزاید که DIY پالت شمشیربازی است که روند در حال حاضر یکی از آن چیزهایی است که می تواند به راحتی به یک #pinterestfail. اگر شما نمی دانید که آنچه شما خودتان را به گرفتن است که می تواند در یک چشم درد برای شما و همسایگان خود را. کریس اضافه می کند که هنگامی که شما انتخاب خود را شمشیربازی مواد "شما می خواهید به استفاده از مواد است که زیبایی شرکت وجود دارد با همسایه" است. هیچ پاسخ درست یا غلط برای چگونه شما را انتخاب کنید به ساخت حصار خود را, اما این خانه خاص ارتقا است که بازدید به خانه (واقعا!) برای همسایگان خود.

3. قرار دادن حیاط خلوت ارتقاء در حیاط جلویی خود را

این می تواند هر چیزی از روی زمین استخر به زمین بازی به رمپ اسکیت. "اساسا خود را تفریحی سازه باید نگه داشته شود در پشت می گوید:" کریس. آن را آسان به اندازه کافی قانون به دنبال!

4. بیش از حد جسورانه از رنگ رنگ

بسیاری از HOAs باید قوانین به چه رنگ شما مجاز به رنگ خانه خود را, اما نه همه محله را HOAs. اگر شما در حال تلاش برای آگاه از همسایگان خود را, شما در حال رفتن به می خواهید به هدایت روشنی از رنگ را انتخاب کنید و خاموش و آنهایی که به جای.

ایوان نشان می دهد با در نظر گرفتن آنچه که شما همسایگان خانه مانند نگاه و سپس تلاش هماهنگ از وجود دارد (و حتی صحبت کردن به آنها را!); شما همچنین می تواند در نظر چیدن از یک کلاسیک رنگ آبی و خاکستری و سفید و یا حتی زرد و سبز.

"اگر شما در حال تلاش برای ماندن در زینت های خوب از همسایگان خود را, شما ممکن است را انتخاب کنید یک خاموش پالت در مقابل پر جنب و جوش, پالت, پس, اگر شما عشق آبی, شاید شما با یک خاموش آبی تر از یک پر جنب و جوش, یک," او اضافه می کند. اگر شما واقعا مایل با صدای بلند رنگ انتخاب جسورانه پاپ رنگ برای درب جلو راه رفتن است.

قبل از اینکه شما شروع به قطع درختان در ملک خود را به کریس می گوید وجود دارد دو چیز را در نظر میگیرد: که اموال خط درخت در واقع ، درختان خدمت به عنوان حریم خصوصی دارند ؟

"اگر وجود دارد یک درخت که خم اموال خود را خط اما پایه نشسته بر همسایه خود را خط اموال شما می خواهید به صحبت با آنها در مورد آن می گوید:" کریس. او همچنین می گوید که در بیشتر محله های درختان و درختچه ها تمایل به خدمت به عنوان حریم خصوصی پس از برش آنها را بدون در نظر گرفتن می تواند ترک شما و همسایگان خود را آسیب پذیر است.

"ممکن است آن را ارتقاء به شما, اما ممکن است یک نا امیدی بزرگ برای همسایگان خود" می افزاید: ایوان. در سمت تلنگر, ایوان اضافه می کند که اگر مرده یا در حال مرگ درختان در اموال خود را همسایگان خود را احتمالا با تشکر از شما برای گرفتن آنها.

6. بسته شدن در گاراژ خود را بدون اضافه کردن یکی دیگر از گاراژ

اگر شما تصمیم به در گاراژ خود را به آن را فوق العاده اتاق خواب اتاق یا اتاق تلویزیون که بسیار جذاب است. اما اگر شما نگاهی به دور از فضایی که به طور معمول به خانه های خود ماشین ابزار, و بیشتر پس از آن که در انجام آن ماشین و چیزهای اضافی بروید در حال حاضر ؟

"آیا در گاراژ خود را و ساخت یک فروس. حداقل ساخت یکی دیگر از گاراژ می گوید:" ایوان. با بسته شدن در گاراژ و ساختمان فروس شما در حال حاضر مجبور همسایه ها برای دیدن اتومبیل خود را و ذخیره سازی. اگر شما واقعا با ملاحظه بودن و فکر کردن در دراز مدت, شما اضافه کردن در یک گاراژ مناسب و یا علاوه بر این.

7. دوربین امنیتی در پشت خانه

وجود دارد یک خط ریز بین در نظر گرفتن اقدامات امنیتی مناسب برای ایمنی از خانه خود را و تبدیل شدن به یک خانه جاسوسی. آن را واقعا پایین می آید به رابطه خود و اعتماد در سطح خود را با همسایگان. "دوربین گاهی اوقات یک موضوع می گوید:" Goncalves. "اگر شما بچه ها شما نمی خواهید کسی که با اشاره یک دوربین به حیاط خلوت خود را."

او اضافه می کند که دوربین در جلوی یک خانه و یا ساختمان بسیار استاندارد اما اگر شما نمی دانید که همسایگان خود را به خوبی و آنها را به دوربین در پشت خانه خود را که شما احساس می کنید به طور بالقوه می تواند تجاوز در حریم خصوصی خود را در حالی که شما (و یا بچه های خود را) در حال لذت بردن از خود را حیاط خلوت و... که بزرگ نیست. بهترین نمی شود که همسایه.

8. اضافه کردن یک دوم داستان بالکن

پیمانکار مورگان Venetos از خانه جمعی می گوید به جست و خیز دوم داستان بالکن در خانه خود را نوسازی. "آن را در حال حاضر سخت داشتن یک خانه دو طبقه در اطراف, که پشت پنجره ها معمولا تغییر جهت دادن درست به همسایگان حیاط خلوت—و گاهی اوقات نه همیشه زیبا!" Venetos می گوید. "اضافه کردن یک داستان دوم بالکن آرامش نسبی در حفظ حریم خصوصی خود را حتی بیشتر قرار می دهد و شما را در جلو و مرکز."

او می گوید: به جای تمرکز توجه خود را بر ایجاد یک گرم و نرم پاسیو کامل با یک کلاه فرنگی, رشته, چراغ و پرده ها و مبلمان شما را دوست دارم. "داشتن یک پوشش و متفکر پاسیو شما را به عنوان مقدار به عنوان یک بالکن" او می افزاید.

9. پشه attractors مانند ضعیف-نگهداری استخر و یا محوطه سازی استخر

این می تواند هر چیزی از محوطه که جذب پشه ها به ضعیف نگهداری استخر یا حوضچه های کوچک. Goncalves نشان می دهد که اگر شما یک پشه مشکل و می خواهید به یک ملاحظه همسایه دور ماندن از مشعل ماورا و گیاه سنبل هندی گیاهان به جای.

داشتن نور خوب مهم است اما بسته به اینکه چگونه نزدیک جای خود را به همسایگان خود را جای سانسور افکن و یا ضعیف قرار می گیرد سانسور روشنایی ممکن است یک دلخوری. بیایید نگاهی به برخی از خانه ها در بروکلین به عنوان مثال ممکن است تنها بود از هم جدا شده توسط یک کوچه و خیابان. "با سنسورهای اگر یک گربه می رود آنها را روشن می گوید:" Goncalves. "و که می تواند بسیار آزار دهنده است چرا که بسیاری از این خانه ها اتاق خواب رو نسبت به این ترتیب اگر نور همراه با سنسور است که می تواند بسیار آزار دهنده است." او توصیه می کند شدن چراغ که منحنی پایین و تنها با روشن کردن خانه خود را به جای spotlighting کل منطقه است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن