در دوربین های دکتر نفرت بیهوده گویی در برابر اسلامی, فرقه, اعضای

Aarti Lalchandani است اصل کنپور را گانش شانکار Vidhyarthi کالج پزشکی (فایل)کنپور: بالا, Uttar Pradesh, دکتر, م

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399

Aarti Lalchandani است اصل کنپور را گانش شانکار Vidhyarthi کالج پزشکی (فایل)

کنپور:

بالا, Uttar Pradesh, دکتر, مدیر یکی از بزرگترین بیمارستان های دولتی در کنپور شده است در دوربین گرفتار ظاهرا با اشاره به اعضای این فرقه اسلامی "Tablighi Jamaat" به عنوان تروریست و گفت: آنها باید به زندان فرستاده می شود و یا به جنگل ها و زندان ها' به جای بیمارستان.

Aarti Lalchandani است اصل کنپور را گانش شانکار Vidhyarthi دانشکده پزشکی. در ماه آوریل او اداره بیمارستان رفته بود در رکورد به محرمانه سوء رفتار توسط اعضای Tablighi Jamaat که با حضور در یک گردهمایی در ماه مارس در نقض ویروس احتیاطی و مرتبط بودند به یک جهش در COVID-19 نفر در سراسر هند است. بیمارستان ادعا کرده بود که اعضای این فرقه بودند قرنطینه در بیمارستان بودند در معرض ابتلا به تف به صورت تصادفی و همچنین "شکستن تمام هنجارهای اجتماعی فاصله".

پنج دقیقه ویدیو sting, بنا به گزارش ها از شلیک گلوله توسط یک روزنامه نگار شهر در حدود همان زمان را نشان می دهد Dr Lalchandani رجزخوانی علیه اعضای این فرقه و ظاهرا جامعه مسلمان ، "ما در حال دادن VIP درمان به تروریست ها, بسیاری از پزشکان در قرنطینه به خاطر آنها. وزیر (یوگی Adityanath) است پس سیاست مماشات با اعتراف این افراد به بیمارستان. آنها باید زندانی" زن گفت: به Dr Lalchandani می گوید در دو ماه فیلم.

در نقطه دیگری در فیلم این زن می گوید: "ارسال آنها را به جنگل های پرتاب آنها را در سیاه چال. چرا که از این 30 کرور, 100 کرور رنج می برند. وجود دارد یک اورژانس مالی به دلیل از آنها است."

در مواجهه با خشم بیش از این ویدئو دکتر Lalchandani ادعا کرد که رسانه ها کلیپ بدل شد. "در آن زمان اظهارات من گرفته شد تحت فشار و ضبط این یک نیش های انجام شده توسط تحمیل زائد شکلگیری و برخی از مردم سعی در برهم زدن صلح در اینجا. من را هر جامعه نام اما من به خصوص علاقه مند است که جامعه و من می تواند به زندگی من برای آنها" دکتر Lalchandani گفت.

کنپور مبتنی بر فعال و سابق MP Subhashini علی به نام برای دقیق عمل در این ویدئو. "این خلاف قانون اساسی است و ناخواسته برای زبان. این فیلم باید بررسی شود و اگر آن را یافت به واقعی باید وجود داشته باشد یک مورد در برابر او گفت:" خانم علی CPI(M) عضو دفتر سیاسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن