بایدن از متحدان دستمزد سایه مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از کامالا هریس از تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور

سناتور کامالا هریس (D-CA) حضور سنا امنیت داخلی و امور دولتی جلسه کمیته بررسی گمرک و حفاظت مرزی تمرکز بر تحول چ

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

سناتور کامالا هریس (D-CA) حضور سنا امنیت داخلی و امور دولتی جلسه کمیته بررسی گمرک و حفاظت مرزی تمرکز بر تحول چالش های پیش روی این سازمان در Dirksen سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن 25 ژوئن سال 2020 است.

تام ویلیامز | استخر کرج

برخی از جو بایدن متحدان در حال راه انداختن یک کمپین در پشت صحنه برای جلوگیری بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا از تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور.

این ناراضی گروه حداقل یک دوجین بایدن حامیان از جمله چند از بالا, اهدا کنندگان, آغاز حرکت علیه هریس نزدیک به یک ماه پیش تنها چند هفته قبل از تصمیم گیری است و انتظار می رود با توجه به افراد با دانش مستقیم از این موضوع. بسیاری از کسانی که صحبت می کرد به CNBC کاهش یافته است به عنوان این تلاش ها ساخته شده اند در خصوصی.

در برخی موارد او را از دشمنان گرفته اند و نگرانی های خود را به طور مستقیم به اعضای بایدن را به معاونت جستجو کمیته رهبری سابق بهداشت ، کریس Dodd, Los Angeles, شهردار اریک Garcetti, پارچه مبلی. لیزا بلانت روچستر D-دل و سینتیا Hogan, که قبلا به عنوان مشاور به presumptive دموکراتیک نامزد زمانی که او معاون رئیس جمهور تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

اگر چه هیچ یک از این اقدامات مشخص نمایند که بایدن را رها هریس از لیست حرکت می دهد یک نگاه اجمالی به تلاش های در حال برپا خط خارج شدن نامزدی او را.

برخی باقی می ماند تلخ در مورد حملات در یمن طی مراحل اولیه و بحث در سال گذشته گفت: آنها را به سوال از وفاداری او به معاون سابق رئیس جمهور. دیگران استدلال می کنند که او بیش از حد بلند پروازانه و که او را صرفا متمرکز بر تبدیل شدن به رئیس جمهور خودش. بسیاری از این بایدن همکاران تحت فشار بوده اند جایگزین هریس مانند Rep. وال Demings D-Fla تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا سابق ایالات متحده سفیر سوزان رایس و بهداشت ، Tammy Duckworth, D-بیمار است.

یک گروه از اهداکنندگان سعی تاکتیک های مشابه در اوایل این سال برابر سن. الیزابت وارن د-توده که آشکارا گفت: او را قبول ارائه می شود بایدن معاون رئیس جمهور.

نمایندگان مجلس و هریس بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

بایدن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه که او خواهد ساخت تصمیم نهایی در هفته آینده. در آن زمان از سخنان خود او بود که برگزاری یک مجموعه ای از یادداشت ها که به نظر می رسد برای تایید برای هریس. سند دستگیر شد در یک عکس گرفته شده توسط آسوشیتد پرس. خود را آشکار تصمیم به ایستادگی با هریس پس از تصمیم گیری دقیق برخی از نگرانی بایدن حامیان باید بیان در مورد او را به معاونت از جمله Dodd خود را که بنا به گفته یک اهدا کننده او به عقب گرفته شد زمانی که او به نظر می رسد به هیچ پشیمانی در مورد حمله بایدن قبلی مبنی بر یکپارچه busing در سال گذشته بحث است.

جان مورگان در فلوریدا تاجر و bundler اعتراف کرد CNBC که او را به بخش خصوصی ابراز نگرانی خود را در مورد هریس به کسانی که در تلاش برای راهنمای بایدن در مورد احتمالی خود را انتخاب.

"او خواهد بود در حال اجرا برای رئیس جمهور بعد از مراسم تحلیف" مورگان گفت: در روز چهارشنبه. "برای من وفاداری و دوستی باید معنی چیزی. اما به عنوان بیل کلینتون یک بار به من گفت شماره یک علت آلزایمر جاه طلبی است," او اضافه شده در حالی که توجه او را به نفع Demings.

"من فکر می کنم تعدادی از افراد نزدیک به جو در حال هل دادن در برابر کامالا از جمله من" شیکاگو بر اساس تاجر حمایت بایدن گفت CNBC. "من نمی خواهم و من نمی خواهم راه او مبارزه کرد. او به نظر می رسد نه وفادار و بسیار فرصت طلب."

کالیفرنیا مبتنی بر سیاسی عمل که قبلا جمع آوری پول برای هریس' انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد: این حرکت به upend او VP شانس هستند و حتی در حال ساخته شده توسط بایدن از متحدان در دولت است.

"بسیاری از مردم در اینجا relishing شانس را potshots" این فرد گفت.

اما با وجود تلاش های هریس هنوز هم به نظر می رسد در ردیف بالا از نامزدها برای این کار است.

پیش بینی آن پیش بینی سایت شرط بندی است که آهنگ رویدادهای سیاسی نشان می دهد هریس جلوتر از همه دیگر VP انتخاب کند.

در بایدن یادداشت ظاهر به دفاع از او توصیف هریس به عنوان "استعداد" "کمک بزرگی به کمپین" و او "احترام زیادی برای او."

هریس نیز شده است یک کلید صدای وقتی که می آید به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مقاله اخیر منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز هریس با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان برای پاسخ به Covid-19.

"مردم در سراسر کشور در حال گدایی رئیس جمهور و جمهوری خواه بوستر در کنگره به رویکرد این بحران با جدیت آنها سزاوار تشخیص خود اشتباه و کار از طرف کسانی که آنها را فرستاده به واشنگتن," او گفت:. "اگر آنها نمی تواند از آن زمان برای آنها را به حرکت می کند را کنار گذاشته و اجازه دهید واقعی رهبران منجر شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که به اعتقاد او هریس می تواند یک "انتخاب خوب" به بایدن را در حال اجرا همسر.

یادداشت دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مرجع بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا در میان چیزهای دیگر به عنوان او صحبت می کند در یک مبارزه انتخاباتی در ویلیام "هیکس" اندرسون مرکز جامعه در ویلمینگتون دلم., سهشنبه, ژوئیه 28 سال 2020 است.

اندرو بیلبائو | APtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن