این جعبه جواهر Studio یک درس در تک رنگ طراحی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یک زیرچشم

توسط ELEMENTORSITE در 11 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک زیرچشمی نگاه کردن در داخل وبلاگ نویس و عکاس Allie کشيش شرق فوقانی جانبی استودیو و شما به خودتان پیدا کنید با غرق صورتی—اما در بهترین راه ممکن است. فضا به خودی خود یک رنگ-شارژ رویای پر از غنی الگوهای دارای جذابیت و هوشمندانه راه حل های ذخیره سازی است که ازدواج با فرم و عملکرد با استعداد.

به عنوان نیروی خلاق پشت وبلاگ, Prêt-à-شهردار کشيش در درجه اول عمل از صفحه اصلی. بنابراین قابل توجه است که تعادل ظریف بین و راحت و در عین حال شیک زندگی و کار در فضا کلیدی بود. پس از یک سال و نیم از زندگی با boilerplate دیوارهای سفید و سازنده کلاس پس از اتمام جای او آمد با آن زمان برای بازخوانی قرار داده است که او سبک شخصی بر روی صفحه نمایش.

"من ساخته شده کاملا امن [طراحی] تصمیم گیری در ترس از خراب کردن می گوید:" کشيش اصلی راه اندازی که به او فاقد شخصیت است. "من می خواستم فضای من به عنوان یک فرمت از سبک من: زنانه, رنگارنگ, ضخیم و کمی بزرگ-شیک." عکاس تصمیم گرفت به کمک طلب کردن از کمک طراح شانون کلر برای احیای اتاق با یک رنگ اصلی که سلطنت عالی: صورتی. در اینجا چگونه آنها استفاده می شود عمدتا تک رنگ طرح به استودیو کوچک به نظر می رسد مانند یک بزرگتر سوپر فضای سفارشی.

حک کردن مناطق با ظریف سایه تغییرات

"من فکر می کنم آن را ایمن می گویند من عاشق رنگ صورتی و می خواستم که به رنگ اصلی در سراسر آپارتمان می گوید:" کشيش. بنابراین این دو رنگ دیوارها در Farrow & Ball صورتی زمین و سپس با برجسته "اتاق خواب" مناسب با لهجه دیوار تعقیب کاغذ شکوفه های متحرک تصویر زمینه. گرد و خاکی رنگ رنگ همراه با گل ظریف الگو wallpaper مجموعه ای زنانه, بازیگوش تن که شد نقطه پرش خاموش برای بقیه استودیو دکور. حتی اگر شما در حال کار با فقط یک رنگ یک تغییر نامحسوس در سایه و یا معرفی یک الگوی با یک پس زمینه است که شبیه به دیوار خود را رنگ می تواند واقعا جدا کردن یک فضای بزرگ به کوچکتر لحظات ساخت چیزی شبیه به یک استودیو احساس به عنوان اگر آن را یک بزرگتر محل.

دوباره سری به کشیدن یک نگاه تک رنگ تزئین شده است با تغییرات مربوطه به اهنگ صدا. نه تنها این می تواند کمک به یک فضا احساس بیشتر تعریف شده اما این نیز ارائه خواهد شد علاقه بصری و فتنه است. تعیین انتخاب خود رنگ برای standout اجزای اتاق—فکر می کنم دیوارهای تخت خواب مبل—و پس از آن معرفی یک تعداد انگشت شماری از شبیه رنگ با راه های کوچکتر تزئینی لهجه ها به صورت پویا به پایان برسد. کشيش طیف از محدوده pinks نرم و سفید پوستان به پاشیده قرمز و حتی آتشین نارنجی tasseled آویز او هوشمندانه تبدیل به یک پلاگین در!

در حالی که وجود دارد هیچ استدلال که صورتی مرکزی به کل فضای کلر در آورده چند کولر تن به جبران گرمتر و آنهایی که تعادل از پالت. توجه داشته باشید که چگونه راه راه و مبل و کمد زیر ممکن است برجسته تر در اندازه اما ظرافت خود را رنگ آمیزی آنها را مانع از سرقت نشان می دهد از تمام رنگ صورتی است. این قطعه که بالاتر در مقابل مانند نیلی میز بالا و حتی برخی از کشيش تیره تر لباس ها و لوازم جانبی ایجاد حس عمق بین تمام لایه های غنی از رنگ صورتی. به علاوه آنها باهوش گوشه قرار دادن تضمین است که آنها نمی کاستن از بقیه از محیط اطراف خود یا.

ایجاد ارتفاع با رنگ

تزئینات یک استودیو کوچک به معنی اعمال نفوذ هر ترفند در این کتاب به نظر می رسد به عنوان گسترده به عنوان امکان پذیر است. کلر پیشنهاد نقاشی سقف برای کمک به رسم چشم ، "اضافه کردن یک رنگ روشن بر روی دیوار در مقایسه با سایه تیره تر بالا ایجاد توهم بلندتر سقف" طراح توضیح می دهد. آنها رفت و با Farrow & Ball قرمز, زمین نور قرمز مایل به قهوهای قرمز و با ته رنگ زرد است که ترکیب زیبایی با همسایه صورتی.

استفاده از لوازم جانبی به عنوان لهجه

با توجه به این که پستو می تواند یک کالا نادر در شهر نیویورک استودیو کشيش تا به حال برای دریافت خلاق با ذخیره سازی. "در هر اینچ در آپارتمان من تا به حال استفاده می شود," او می گوید. "علاوه بر لباس من رک و کفش کابینت, من یک سازی بستر برای کمک به با آیتم های فصلی عثمانی و رسانه های قفسه سینه است که من با استفاده از یک دوم کمد." او همچنین کلاه آویزان بر روی دیوار با استفاده از آنها به عنوان یک سه بعدی جایگزین به دیوار هنر.

او هک یک جفت IKEA BILLY مسایل مربوط به آثار اضافه کردن قفسه های داخل به جای کفش خود را. کشيش همچنین با استفاده از ترکیبی از مستطیل و گرد محکم etageres به خانه کیف دستی او را که او قرار است در گوشه های مختلف در اطراف استودیو.

کار خود را به دیوار اما نگه داشتن آن نور

در یک فضای کوچک می توان آن را وسوسه انگیز برای پوشش دیوار با قلاب, قفسه ها و جعبه های تزئینی برای همه چیز خود را. این است یک راه عالی برای به حداکثر خود فضای عمودی و جبران کمبود مربع اما سعی کنید به صورت استراتژیک در مورد قطعات شما را انتخاب کنید. بهتر است به دنبال روشن و یا نور های رنگی گزینه های مانند این کتانی به صف تزئینی, موارد صفحه نمایش. بصری این مواد بازتاب دارد و حالا به دیوار بنابراین تمرکز بر روی اجناس خود را و نه راه حل ذخیره سازی خود را. این نیز نگه داشتن خود را از دیوار احساس بصری سنگین و تنگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن