این فن فوق العاده ساخته شده یک کپی از دیزنی جهانی در خانه خود را با استفاده از لگو

در حالی که این دو دیزنی پارک در ایالات متحده باقی می ماند بسته به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویر

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399

در حالی که این دو دیزنی پارک در ایالات متحده باقی می ماند بسته به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دیزنی طرفداران در حال پیدا کردن راه های خلاق به دم کمی دیزنی سحر و جادو به خانه های خود. یک فن جان سخت استفاده می شود خود را گسترده لگو مجموعه برای ایجاد یک کپی از دنیای دیزنی ساخته شده با آجر و در خانه خود و بله مورد علاقه خود را و شخصیت همه وجود دارد.

جان Daugherty, از مستعمره تگزاس ایجاد یک لگو نسخه از محبوب پارک در اتاق ناهار خوری خود گفتن صبح به خیر امریکا که این پروژه به او گرفته شده است 300 ساعت—طی سه سال گذشته—و آن را در نهایت کامل است.

او الهام گرفته شده بود پس از خرید لگو دیزنی قلعه های بسیار در پی پس از ماکت سیندرلا قلعه ساختار نمادین است که استقبال از مهمانان به پادشاهی سحر و جادو در اورلاندو است. Daugherty پس از آن رو به کار بر روی نسخه کوچک از پارک با استفاده از 25 های مختلف لگو مجموعه از جمله دیزنی راه آهن و کشتی بخار ویلی قایق همراه با برخی از غیر دیزنی بازی لگو. البته او شامل برخی از پارک نمادین ترین سواری از جمله دزدان دریایی کارائیب و یک ماکت از خیابان اصلی آمریکا در مقابل پارک.

Daugherty مشترک ایجاد خود را با دوستان در Facebook در ماه گذشته و پس از آغاز یک کانال یوتیوب که در آن او می رود به جزئیات بیشتر در مورد لگو مجموعه است. او گفت: GMA که برای او کنار هم قرار دادن دقیق ماکت "نوع درمان فقط یک چیز سرگرم کننده برای انجام. آن را بسیار ذن."

او گفت: Dallas news وابسته WFAA که خانواده اش از جمله همسر و دو فرزند خود در حال برنامه ریزی یک سفر به دیزنی برای شکستن بهار اما آن لغو شد با توجه به این پارک را تعطیل کرده. پس او در حال حاضر کار از راه دور او به اشتراک گذاشته شده "من فکر می کنم آن را جایگزین برخی از شادی من است که من تا به حال برای رفتن به پارک."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن