پنج نمودار که در مسیر اقتصاد ایالات متحده به عنوان متحده بازگشایی

جمع مردم در خارج از یک رستوران در شرق فوقانی جانبی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 2 سال 2020 در شه

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399

جمع مردم در خارج از یک رستوران در شرق فوقانی جانبی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 2 سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

به عنوان متحده به تدریج بازگشایی اقتصاد آمریکا نشانه هایی از زندگی پس از یکی از مهم ترین رکود در تاریخ است.

هر چند بسیاری از محدودیت ها در محل باقی می ماند در سراسر کشور آمریکایی ها در حال به دست آوردن یک احساس بیشتری از حالت عادی به آنها مبادرت به رستوران ها و افزایش سفر و خرید خانه های جدید است.

این نمودار مسیر پنج شاخص های کلیدی است که سیگنال رشد احیای اقتصاد به عنوان مصرف کنندگان رزومه آشنا روال و حرکت رو به جلو از مستند اقدامات و تعطیلی کسب و کار.

آمریکایی ها شروع به رانندگی و راه رفتن دوباره هر چند حمل و نقل با استفاده از عقب مانده است

نقشه های اپل است که اغلب رفتن به برنامه ناوبری برای بسیاری از مسافران است. اما با ماندن در خانه و سفارشات اجرا در سراسر اکثریت در ایالات متحده در ماه مارس و آوریل بسیاری از آمریکایی ها تنها می تواند سرمایه گذاری برای دلیل ضروری مانند یک سفر به فروشگاه مواد غذایی. داده ها از اپل نشان می دهد کاهش شدید درخواست جهت در نقشه های اپل در طول مراحل اولیه بیماری همه گیر به عنوان مستند اقدامات در جای خود قرار گرفتند.

به عنوان متحده شروع به سهولت و محدودیت های مسافرتی اطلاعات نشان می دهد که افزایش درخواست برای پیاده روی و مسیرهای رانندگی. با خرده فروشان و سواحل و پارک ها و مکان های دیگر بازگشایی مسافران بیشتری داشته اند مکان برای بازدید در این چند هفته گذشته.

با این حال درخواست برای مسیرهای حمل و نقل هنوز هم باقی می ماند در کمتر از نیمی از سطح قبلی است. به عنوان کارکنان همچنان به کار از خانه و مسافران باقی می ماند ترس از ابتلا به این ویروس در مترو شلوغ, اتومبیل, اتوبوس و قطار حمل و نقل عمومی ممکن است یک گزینه ایده آل و در عین حال برای بسیاری از مسافران است.

شام در حال بازگشت به رستوران

صنعت رستوران ضربه سخت بود coronavirus به عنوان بسیاری متحده محدود کسب و کار خود را به بایگانی اطلاعات تحویل و منظقه وانت. داده ها از OpenTable شبکه نشان می دهد که رستوران رزرو کاهش یافت که این مقررات در محل قرار داده شد و پس 100% در آخرین هفته از ماه مارس و بسیاری از آوریل هنگامی که در مقایسه با سال گذشته است.

اما چند متحده اجازه داده اند رستوران ها برای بازگشایی ناهار خوری و وجود های اخیر چشم انداز مثبت در رزرو در ماه مه نشان می دهد که بدترین بیماری همه گیر می تواند برای صنعت مواد غذایی خدمات. این رستوران اغلب مورد نیاز برای کار تحت دستورالعمل های بهداشتی از قبیل ظرفیت محدودیت ها و نیاز به فضای جداول شش فوت از هم جدا.

نرخ اشغال هتل در حال آمدن به عقب

همه گیر ضربه جدی به صنعت هتل و گسترده تر بخش سفر به عنوان محدودیت در جای خود قرار گرفتند هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور. در طول مراحل اولیه از شیوع جهانی مهمان نوازی شرکت تحقیقاتی STR گزارش داد که نرخ اشغال برای ایالات متحده هتل ها در بیش از 20% در ماه آوریل به شدت افت خود را از بیش از 60 درصد اشغال در ماه فوریه است. همه گیر نیز وادار عمده زنجیره های هتل و اقامتگاههای تفریحی را به طور موقت نزدیک خواص به عنوان مسافران قرار دادن برنامه های خود را در خود نگه دارد.

اما نرخ اشغال شروع به افزایش در آوریل و مه به عنوان مردم از سر گرفته شد سفر برای کسب و کار و اوقات فراغت و بیشتر هتل ها بازگشایی شد. برای کمک به نگه داشتن مهمانان امن عمده هتل ها افزایش یافته اند خود را به روش های تمیز کردن و قرار دادن جدید سلامت پروتکل در محل هایی که نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک و قرار دادن پلکسی گلاس موانع در میز جلو.

سفر هوایی به بهبود است اما هنوز هم به طور قابل توجهی پایین

با شرکت های هواپیمایی تقاضاهای مصرانه برای کمک مالی دولت به شناور ماندن سفر هوایی صنعت شده است و یکی از قابل رویت ترین قسمت از اقتصاد نهفته coronavirus. روزانه تعداد زیادی از مسافران در حال عبور از طریق حمل و نقل اداره امنیت بازرسی کاهش یافت و تقریبا 100% در سال بیش از سال در ماه مارس و آوریل و برداشت تا تنها کمی در مه, با توجه به داده ها از TSA نمایش.

به عنوان سفر افزایش یافته شرکت های هواپیمایی مجبور به تنظیم رزرو سیاست ها به منظور سهولت مشتریان ترس از ابتلا به کوروناویروس. شرکت های خطوط هوایی آمریکا و ایران شرکت های هواپیمایی هشدار به مسافران هنگامی که هواپیما در حال کامل و در حال ساخت آن را آسان تر برای آنها را به تغییر پرواز.

خانه خرید تا در مقابل سال گذشته

به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت سهولت بالقوه homebuyers شده اند قادر به تور خانه های باز و رزومه خود را به جستجو برای یک خانه جدید. هر چند تنهایی-خانه و خانواده, وام خرید شاخص شاهد بیش از 30% کاهش در ماه آوریل هنگامی که در مقایسه با سال گذشته آن است از معکوس آن دوره با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن. این شاخص در حال حاضر تقریبا 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد که خرید خانه در بازار می تواند در راه خود را به بهبود سریع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب