"مستند شکست خورده چه بعدی": راهول گاندی سوال برای مرکز

راهول گاندی امروز سوال چه بود مرکز برنامه ریزی برای رفتن به جلو.دهلی نو: کنگره راهول گاندی امروز سوال مرکز برن

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

راهول گاندی امروز سوال چه بود مرکز برنامه ریزی برای رفتن به جلو.

دهلی نو:

کنگره راهول گاندی امروز سوال مرکز برنامه ریزی برای کنترل coronavirus در روز های آینده اشاره به این که این عفونت شده اند فزاینده هجوم انتظارات از دولت است. نخست وزیر نارندرا مودی گفت: تا به حال وعده داده است که عفونت ها کاهش خواهد یافت در پایان ممکن است اما اعداد به وضوح آن را نشان می دهد نیست.

تصریح می کند که در سراسر کشور مستند کرده است "شکست خورده" در یک کنفرانس رسانه های مجازی صبح امروز آقای گاندی گفت: "آنچه که دولت مرکزی قصد رفتن به جلو به عنوان بیماری نمایی در حال رشد است در کشور ؟ چهار مرحله از مستند داده اند و نه نتیجه آن است که نخست وزیر رود".

هند تنها کشور در جهان است که آرامش بخش است این مستند از زمانی که ویروس "به صورت تصاعدی افزایش" او اضافه شده است.

آقای گاندی نیز توییتی سوال خود را به دولت است. او Hindi جیر بخوانید: "دو ماه پیش در حالی که اعلام این مستند نخست وزیر گفته بود که ما به پیروزی دست آوردن بیش از coronavirus در 21 روز. از آن شده است بیش از 60 روز و هر روز تعدادی از بیماران شده است افزایش نمایی. این مستند شده است و قادر به ضرب و شتم این ویروس. سوال من از دولت این است که -- بعد چه؟"

در مارس 26, زمانی که نارندرا نخست وزیر اعلام سراسر کشور مستند به مدت سه هفته و 496 نفر تست مثبت برای coronavirus نه بیماران فوت کرده اند. این رقم در حال حاضر رفته تا 1.4 لاخ بیش از 4000 نفر کشته شده اند.

از ماه آوریل دولت شده است به آرامی کاهش مستند با نخست وزیر اعلام کرد که این کشور نیاز به اعتصاب تعادل بین سلامت و اقتصاد است. در حالی که رسما در مرحله کنونی از مستند گسترش تا 31 مه و جاده و راه آهن و حمل و نقل هوایی را از سر گرفته و به آرامی.

"چه استراتژی در مورد باز کردن هند ؟ چه اقدامات احتیاطی خواهد آنها را به حال مهار این بیماری است ؟ چگونه می شود آنها را حمایت مهاجران? چگونه می شود آنها حمایت از دولت های ایالتی و MSMEs?" آقای گاندی گفت.

مرکز بزرگ امداد بسته اعلام کرد در اوایل این ماه توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman نیز کاهش یافته دور از انتظار است.

"نخست وزیر گفت: 10 درصد از تولید ناخالص داخلی اما واقعیت این است که کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی داده شده است و عمدتا در وام. به سختی هر گونه نقدی داده شده است به مردم," او گفت:. کنگره دولت در کشور که با دادن پول نقد به مردم نیز نیاز به حمایت از مرکز او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن