9 راه برای Repurpose پیر کشاورزان و گلدان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما نیت خ

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما نیت خوب. شما با خرید این کارخانه (اعم از محلی خود را به مهد کودک و یا یک خرده فروش آنلاین مانند طوفان یا گرداب شدید یا Bloomscape). شما سعی کنید به مراقبت از این گیاه است. شما آن را آب تغییر آن به یک sunnier نقطه برای چند ساعت در روز شاید شما حتی نام کارخانه خود را و صحبت کردن با آن است. اما با وجود بهترین تلاش های خود را, آن شروع به افتادگی برگ خشک و سپس آن را انجام داده است. بنابراین شما خلاص شدن از شر آن و تکرار این چرخه.

اما چه می شود اگر... شما نمی? به جای به طور مداوم در تلاش برای اثبات خود نما سبز چه می شود اگر شما در نهایت پذیرفته شده است که کمانچه, برگ انجیر, خوب, بی ثبات و یا succulents فقط خود را در فنجان چای ؟ سپس بعدی خود را با فشار دادن مشکل است چه با زمینی شما تا به حال به خصوص اگر آن را تزئینی و شیک. وجود دارد هیچ دلیلی برای از دست دادن خیلی سرامیک و یا قرمز مایل به قهوهای قطعه. علاوه بر هدیه آنها را به عزیزان که ممکن است بهتر است در نگهداری انواع خاصی از گیاهان زنده در اینجا نه دیگر خلاق و تقریبا بی دردسر راه به repurpose قدیمی خود را کشاورزان و گلدان.

فروشگاه بیشتر در حمام

کوچکتر تزئینی گلدان به اندازه مناسب برای corralling چیزهای اضافی مانند صابون بمب حمام و شستشوی پارچه یا حوله. باید یک گروه سه نفره از کون کشاورزان? سعی کنید repurposing آنها را به فروشگاه توپ پنبه سواب پنبه و پنبه دور. شما همچنین می توانید با استفاده از یک زمینی برای آرایش و مو برس.

ایجاد یک حیاط خلوت حمام پرنده

تلنگر خود را در گلدان قرار دادن بشقاب در بالا و پر کردن آن با آب—آن را نمی تواند آسان تر است. شما همچنین می توانید یک پشته گلدان را بلندتر انتخاب کنید. فقط مطمئن شوید که برای استفاده مناسب چسب برای نگه داشتن قطعات متصل شده و با ثبات است.

این ایده شبیه به بالا. شاید شما بزرگ در رسیدگی تا حدودی بزرگتر گیاهان, اما آن را به پت با بچه ها کمی. شما می توانید تلنگر بزرگتر زمینی و استفاده از آن برای ایجاد یک کارخانه برای ایستادن چیزی که پر رونق.

استفاده از آن به عنوان یک داخلی (یا عمومی) نقطه کانونی

خود را پر کنید زمینی یا گلدان با چیزهایی که نمی خواهد بمیرد و هنوز هم طبیعی است. فکر می کنم مخروط کاج, pampas grass و faux گل. استفاده از گلدان پر کننده برای بالا بردن این عناصر بنابراین شما می توانید آنها را به درستی در صورت لزوم.

ذخیره سازی سرگرم کننده و ملزومات پخت و پز

استفاده از یک مزرعه به عنوان موقت کولر برای خنک بطری و یا قوطی شراب و شامپاین. این upcycle بهترین کار را برای یک سبک است که دارای یک بشقاب یا ندارد یک سوراخ زهکشی بنابراین همه چیز نمی خواهد نشت هنگامی که آن را پر شده است. کوچکتر از گلدان استفاده می شود بیشتر decoratively بر روی میز به عنوان مثال برای نگهداری ظروف و دستمال برای خارج از منزل ناهار خوری. شما همچنین می تواند استفاده از یک دیوار زمینی به نگه داشتن چیزهای مانند شیرینی برس و قاشق چوبی در آماده در آشپزخانه خود را.

مشکل در حل یک entryway

حتی اگر شما یک ورود شما احتمالا می تواند هنوز هم دزدکی حرکت کردن یک زمینی در جایی به راه اندازی خود را. سعی کنید اندازه های بزرگ برای نگه داشتن چتر totes و دنده. شما همچنین می توانید یک کوچکتر طراحی به یک نوکر سینی از انواع برای کلید های خود را و از جمله.

خود را پنهان شلنگ و باغبانی دنده

فروشگاه شلنگ خود را در یک گلدان (مطمئن شوید که آن را به یک سوراخ زهکشی) قرار داده و دیگر باغ ابزار در کوچکتر کشاورزان.

شمع عروق اغلب می تواند تبدیل می شوند کوچک کشاورزان پس از شما به طور کامل سوخته آنها و حذف هر گونه موم باقی مانده است. به همین دلیل سعی کنید از این ؟ خرید شمع سویا ساخت کیت و به نوبه خود یک گلدان به معطر لهجه برای جدول خود قهوه و یا nightstand. هر زمینی که ندارد یک سوراخ زهکشی و در اندازه کوچکتر باید کار کند.

به نوبه خود یک به یک سطل زباله می تواند

خیلی wastebaskets می شود بطور غیر عادی و مرموز pricy, به خصوص اگر شما نمی خواهید چیزی است که پلاستیک. یک کشاورز می تواند به راحتی تبدیل به یک سطل زباله می تواند به شما که آیا شما می خواهید به استفاده از آن را با یک کیسه بوش یا نه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de