قبل و بعد از: یک تکه ای بنفش رنگ حمام می شود فانتزی درمان آبگرم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بسیاری از

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از مردم با زندگی نه چندان فاب اتاق در حالی که آنها را ذخیره کنید تا برای تعمیرات اساسی عمده ای—آن را همیشه سرگرم کننده است, اما آن را بسیار عملی است. که برای ساندرا بیکر و خانواده اش نقل مکان کرد که به انگلستان ویکتوریا تقریبا هشت سال پیش و پس از برخورد با این حمام وضعیت ریزش دیوار بنفش چوب و ترک خورده گوشه وان حمام. ساندرا برگزار دانستن آنها در نهایت قادر به ایجاد تغییرات ساختاری در اتاق.

برای چند سال اول این خانواده چهار تنها عملکرد ، اما ساندرا می گوید: "حدود پنج سال پیش ما نصب, en مجموعه با یک وان حمام در اتاق خواب ما و تمام خانواده مهاجرت به آن ، این است که ما خانواده اصلی, حمام, بنابراین ما نمی تواند آن را ترک به عنوان آن را در دراز مدت اما من نمی بینم هر نقطه حتی در ساخت پایه تزئینی تغییرات آن را اگر ما قرار بود به عوض کردن شکل آن یک روز است."

آن روز در نهایت وارد سال گذشته هنگامی که خانواده شروع یک پروژه ساختمان به عوض کردن بخش بزرگی از خانه خود را. آنها قادر به بزرگنمایی این حمام با استفاده از برخی از اضافی سالن فضای خارج از آن ساخته شده است که اتاق را برای هر دو وان و دوش (نه که ترک خورده بود).

یک شرکت ساختمانی حدود شش ماه در بزرگتر نوسازی. در آنها پاره همه چیز را به خاتم. "تمام لوله کشی و نقل مکان جدید برق و استخراج سیستم نصب شد ما آجر یکی از پنجره ها برای به دست آوردن بیشتر فضای دیوار و retiled طبقه و چهار دیوار" ساندرا می گوید. "خوشبختانه چون ما از ابتدا شروع شد بودند شکست."

خانواده تصمیم گرفتند به پوشش تمام چهار دیوار با chevron-طرح کاشی و تصمیم های کوچک و خنثی شش ضلعی برای طبقه. جزئیات مانند سنگ مرمر میز کنار پنجره فیلم در پانل های درب و تعداد زیادی از گیاهان سرسبز اضافه کردن یک دوز از لوکس. "حمام نیاز ندارد بالینی یا صرفا کاربردی" ساندرا می گوید. "استفاده از برخی از رنگی یا طرح دار کاشی است که به شما لبخند, اضافه کردن نور زیبا و اتصالات, هر چیزی که باعث می شود که در آنجا یک لذت واقعی است."

ساندرا همیشه می خواستم یک مس وان و او خود را یکی از جدید "شادی." او می گوید: او مورد علاقه جنبه ازنو هر چند ممکن است روی سنگ مرمر-صدر غرور واحد که او به ثمر رساند در eBay. "من اضافه مدرن حوضه و سنتی شیپور خاموشی و دوست دارم چگونه از آن همه آثار با هم," او می گوید.

در نگاه به گذشته تنها چیزی که او می خواهم متفاوت انجام اگر او تا به حال شانس خواهد بود نه با استفاده از ملات بر روی کاشی های کف. "کاشی پز استفاده نمی کند هر نوع ملات سیلر و با بسیاری از سازندگان چکمه پایمال بیش طبقه دوغاب بلافاصله رفت و تکه ای و خاکستری" ساندرا توضیح می دهد. "این احتمالا نیاز redoing و من می خواهم برای رفتن همان رنگ خاکستری که من استفاده می شود بر روی دیوار کاشی به جای."

به طور کلی هر چند ساندرا هیجان زده با این نتیجه که او حدس هزینه حدود £12,000 از جمله نیروی کار. "من دوست دارم این واقعیت است که ما در حال حاضر یک خانواده زیبا, حمام, [که] یک لذت بود," او می گوید. و او اضافه می کند: "من دوست دارم این واقعیت است که من en مجموعه, بازگشت!"

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب