دادستان کل گفت: بر مغلوب ساختن پیشی جستن او نباید اعطای راجر سنگ بخشش

دادستان کل ویلیام Barr گوش به عنوان رییس جمهور ایالات متحده امریکا Donald J. Trump نهان صحبت می کند در باغ گل

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

دادستان کل ویلیام Barr گوش به عنوان رییس جمهور ایالات متحده امریکا Donald J. Trump نهان صحبت می کند در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

دادستان کل ویلیام بر صحبت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد راجر سنگ و توصیه می شود در برابر او را اعطای عفو یک دولت رسمی گفته NBC News.

دیگر مقامات کاخ سفید نیز مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به دلیل ترس از سیاسی مقاومت از جمله رئیس ستاد علامت مراتع با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

این مقام همچنین گفت که وزارت دادگستری هیچ ربطی به رئیس جمهور تصمیم به رفت و آمد سنگ را از جمله در هفت جنایت, جنایت رخ داده است که تنها چهار روز قبل از 67 ساله و جمهوری خواه عمل راه اندازی شد برای شروع 40 ماه را در زندان فدرال.

بار قبلا گفت که سنگ را محاکمه شد "صالح" و حکم عادلانه بود و در دفاع از تصمیم خود برای مخالفت با یک حکم سختگیرانه تر برای سنگ.

وزارت دادگستری و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

سنگ سابق کمپین دستیار بود به جرم دروغ گفتن به کنگره و انسداد و شاهد دستکاری پس از تحت تعقیب بودن توسط یک هیئت منصفه عالی به عنوان بخشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت.

دموکرات ها به سرعت با انتقاد از این تصمیم و آن را به نام سوء استفاده از قانون است.

"با این تخفیف تهمت روشن می سازد که وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای او جنایی دوستان و هر کس دیگری" گفت: تشکر. آدام شیف کالیفرنیا.

سناتور. میت رامنی یوتا اولین جمهوری خواه آشکارا به انتقاد از تصمیم رئيس جمهور خواستار آن را "بی سابقه ای تاریخی و فساد است."

"رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که خیلی جمهور" رامنی نوشت: در یک توییت در روز شنبه.

اوباما در ایالت پت Toomey از پنسیلوانیا گفت: اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است که حقوقی در قانون اساسی مجاز به اعطای عفو برای فدرال جنایات رفت و آمد و سنگ را از جمله یک اشتباه بود.

"در حالی که من درک می کنم نا امیدی با شدت ناقص روسیه-تبانی بررسی نظر من رفت و آمد راجر سنگ جمله را یک اشتباه" Toomey در بیانیه ای گفت. "هر گونه اعتراض به آقای سنگ محکومیت و دادگاه باید حل و فصل از طریق روند درخواست."

دیگر جمهوری خواهان ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند با این استدلال که رئیس جمهور حق دارد قانون اساسی به رفت و آمد میکنند ،

رتبه بندی عضو خانه کاریکاتور جیم اردن از اوهایو توییتی که "مانند هر رئیس جمهور تهمت است و این حق در قانون اساسی به رفت و آمد جملات که او معتقد است که آن را در خدمت منافع از انصاف و عدالت است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن