سهام کمی تغییر به عنوان coronavirus امداد بحث ادامه مک دونالد و 3M پس از سقوط درآمد

سهام بودند کمی تغییر در روز سه شنبه به قانونگذاران خود را ادامه داد و بیش از بحث های بعدی coronavirus امداد بس

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

سهام بودند کمی تغییر در روز سه شنبه به قانونگذاران خود را ادامه داد و بیش از بحث های بعدی coronavirus امداد بسته در حالی که معامله گران pored بیش از جدیدترین دسته از شرکت ها درآمد.

شاخص Dow Jones Industrial Average با معامله 45 امتیاز پایین تر و یا 0.2%. شاخص Nasdaq Composite با افت 0.3% در حالی که S&P 500 بود نسبت outperformer افزایش 0.1%.

سهام آمازون تضعیف 0.4% و Netflix کاهش یافته است 0.5%. الفبای سهام کاهش یافت و 0.9 درصد بوده است. سهام که از سود اقتصادی بازگشایی افزایش یافت. ایران و آمریکا خطوط هوایی گل رز به دست آورده بیش از 4 ٪ در هر. دلتا پیشرفته 2.7%. کارناوال معامله 5.7% و بالاتر و نروژی کروز خط شروع به پریدن کرد و 8 درصد.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری جمهوریخواه coronavirus طرح امداد جمعه پس از زنگ. این قانون شامل امداد برای بیکاری آمریکایی دیگر پرداخت مستقیم به افراد نزدیک به 1200 دلار بیشتر چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک وام وجوه در میان سایر مقررات.

مک کانل گفت: لایحه تنظیم فدرال بیمه بیکاری در 70 درصد از یک کارگر دستمزد قبلی جایگزین 600 $در هر هفته است که ایالات متحده متوقف شد پرداخت این هفته است. مجلس نانسی پلوسی گفت: دوشنبه شب که جمهوری خواهان در حال "نه واقعا آماده به جدی مذاکره" و اضافه کرد: "ما برخی از اولویت های دیگر است که ما می خواهم برای دیدن در این لایحه اما آنها حتی به اصول مواد غذایی و اجاره و بقای اقتصادی."

"برش مزایای بیکاری است که راه ما را برای یک نبرد سیاسی و است که می تواند زمان گفت:" پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار با اشاره به این که وزن بر احساسات بازار است.

این لایحه می آید به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده تا کنون بیش از 4.2 میلیون عفونت های تایید شده اند همراه با حداقل 147,303 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سهام نیز تحت فشار قرار گرفتند و پس از انتشار ناامید کننده فصلنامه شماره از مک دونالد و 3M.

مک دونالد سهام تضعیف 2.1% پس از مواد غذایی سریع غول ارسال شده سود سه ماهه که از دست رفته تحلیلگر انتظارات همراه با 30% افت کلی درآمد. 3M یکی دیگر از داو جزء 1.2% کاهش پس از آن درآمد سه ماهه و درآمد کمتر از انتظار می رود.

ویزا Advanced Micro Devices, Amgen, eBay Mondelez International و استارباکس گزارش پس از زنگ در روز سه شنبه. این شلوغ ترین هفته از شرکت درآمد نجومی با اپل و آمازون در میان شرکت های مجموعه برای گزارش اواخر این هفته.

تا کنون بیش از 160 S&P 500 شرکت باید گزارش تقویم دوم-درآمد سه ماهه. از کسانی که شرکت های 81% را مورد ضرب و شتم انتظارات با توجه به داده ها از درآمد طلایه دار.

"این CQ2 گزارش در آخرین 12-18 ساعت در حالی که متعدد واقعا تغییر کلان روایت های زیادی (که تا حد زیادی تایید آنچه که اکثر مردم در حال حاضر مشکوک)" گفت: آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی.

در ضمن فدرال رزرو آغاز شده و طی دو روز نشست در روز سه شنبه و به دنبال آن نرخ بهره تصمیم گیری در روز چهارشنبه.

کمیته تصمیم گرفت برای حفظ محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال در 0-0.25 درصد آن در آخرین جلسه در ماه ژوئن به عنوان آن را همچنان به مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد ایالات متحده. در روز سه شنبه فدرال رزرو اعلام کرد که این امر خود به گسترش برنامه های وام دهی از طریق پایان سال 2020 است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب