مذاکرات دوباره بین هند و چین عمده ژنرال دور اول مجمل

هند-چین: ارتش نیز به دنبال تغییر قوانین از نامزدی در امتداد خط کنترل واقعیدهلی نو: یک روز پس از بی نتیجه مذاکر

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399
Talks Again Between India, China Major Generals, First Round Inconclusive

هند-چین: ارتش نیز به دنبال تغییر قوانین از نامزدی در امتداد خط کنترل واقعی

دهلی نو:

یک روز پس از بی نتیجه مذاکرات بیش از این چهره فعال در شرق لاداخ یک سرلشگر ارتش هند در حال برگزاری مذاکرات با افسران نظامی در Galwan دره. این مذاکرات برگزار می شود در منطقه ای که در آن درگیری های خشونت بار بین هندی و چینی سربازان صورت گرفت و سه شنبه شب ، 20 سرباز از جمله یک سرهنگ به زندگی خود را برای هند در حالی که ارتش منابع گفته اند که آنها بر این باورند برخی از 45 چینی سربازان کشته و یا مجروح شدند.

در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از چینی disengaging از این منطقه ابراز نگرانی کرد. این منطقه نزدیک به خط کنترل واقعی یا لاک بین هند و چین در شرق لاداخ.

چین تصرف هند پست در این منطقه در سال 1962 جنگ اما از آن به بعد است غالبا گشت این منطقه است اظهار داشت هر گونه ادعای ارضی. آنها در حال حاضر مدعی کل Galwan دره که آنها را در مکان مستقیم stand-off با ارتش هند.

چینی سربازان در زمان "قبل از عبادت و برنامه ریزی شده عمل" که به طور مستقیم مسئول روز دوشنبه در برخورد Galwan دره وزیر خارجه S Jaishankar خود گفت چین همتای وانگ یی در یک مکالمه تلفنی در روز چهارشنبه.

هند می خواهد مرمت از وضع موجود به همراه لاک غالب است که ممکن است قبل از زمانی که اولین گزارش از تهاجم آغاز شده ظاهر می شود.

مذاکرات بین ژنرال بزرگ از هند و چین بودند مجمل در روز چهارشنبه.

در جلسه مشابه در ژوئن 6, Lieutenant General-سطح مذاکرات برگزار شد برای پایان دادن به ایستادگی کردن در Pangong Tso و تعدادی از مناطق دیگر در شرق لاداخ. در بیش از چهار و نیم ساعت جلسه هندی فشرده برای ترمیم وضعیت موجود و خروج فوری از قابل ملاحظه تعداد سربازان چینی از تمام ایستادگی کردن نقاط.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن