این صندلی همه کاره ترین صندلی ناهار خوری همیشه ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.برای سال

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای سال های من بود گلدیلاک که آن را به صندلی ناهار خوری. من را از طریق رفت سه مجموعه های مختلف در نهایت قبل از حل و فصل بر روی پل McCobb برنامه ریز گروه صندلی. آنها قطعا در اواسط قرن در منشأ خود, اما, واقعا, آنها, ریف, کلاسیک اسپیندل صندلی است که می تواند طراحی شده توسط شیکر. من آنها را به خاطر آنها ساده و محکم و راحت اما من همچنین می خواهم استدلال می کنند که این نوع از مدرن اسپیندل صندلی یکی از متنوع ترین صندلی ناهار خوری شما می توانید خرید.

امروز اسپیندل صندلی به راحتی می توانید به خانه رعیتی یا مدرن با توجه به آنچه در جدول و منسوجات شما جفت آنها را با. آنها همچنین باید یک استعداد برای به دنبال حق در صفحه اصلی در هر دو گاه به گاه و رسمی تنظیمات. بسیاری از رنگ سیاه که هر دو harks بازگشت به سنتی صندلی ویندزور و ایجاد یک بصری قابل توجه شبح, اما شما می توانید آنها را در یک طیف وسیعی از اتمام و یا رنگ در رنگین کمانی از سایه خودتان اگر شما می خواهید به. اگر شما به دنبال ارتقاء میز ناهار خوری خود را راه اندازی در نظر گرفتن این هشت اسپیندل صندلی مدعی است. همه آنها ساخته شده از چوب جامد به طوری که آنها ساخته شده است به آخرین سال—و به احتمال زیاد هنوز هم در سبک برای مسافت های طولانی.

تن را راش Ironica صندلی های فروخته شده توسط طراحی در دسترس به عنوان "نمک صندلی" است که یک آیکون در سمت راست خود را. این شرکت بوده است فروش این باریک را بر روی یک اسپیندل برای بیش از یک دهه و در حال حاضر سهام پس از اتمام چهار—سفید و خاکستری و سیاه و سفید و طبیعی است. این یک مثال زمانی که DWR بیشتر است "در دسترس است." اگر شما جستجو برای Ironica از فروشندگان دیگر شما را پیدا خواهد کرد رنگ های دیگر اما با قیمت بالاتر امتیاز.

خرید: نمک صندلی, $150 از طراحی در دسترس

یونجه یکی دیگر از تولید کننده اروپایی که خود را مدرن بر روی یک اسپیندل صندلی. خود را J77 صندلی ناهار خوری مورد علاقه شخصی است به لطف شیک و پایین تر-پروفایل بازگشت. این طرح بخشی از یونجه 2011 relaunch از مبلمان در اصل ساخته شده برای FDB دانمارکی مصرف کنندگان تعاونی جامعه در 1940s می آید و آن را در چند رنگ مختلف به عنوان به خوبی.

خرید: J77 ناهار خوری, صندلی, 188 دلار از فنلاندی طراحی فروشگاه

ماگنولیا خانه ورمونت, شومینه سمت صندلی ناهار خوری

البته جوانا Gaines, ملکه مدرن خانه رعیتی سبک است نه یکی بلکه دو اسپیندل صندلی در مجموعه او برای فضاهای زندگی. این سبک خاص کج کمی بیشتر در روستایی کنار و فقط حق نسبت به کوچکتر غذاخوری یا صبحانه قطعه زمین پیش امده.

خرید: ماگنولیا خانه ورمونت, شومینه سمت صندلی ناهار خوری, $149 از فضاهای زندگی

IKEA قطع خود را OLLE صندلی بود که من مورد علاقه خود را اسپیندل صندلی و مطابقت کامل به پسر من junior صندلی, اما آنها باید یک گزینه فعلی خود را در فروشگاه. این NORRARYD صندلی که می آید در سیاه و سفید و هزینه فقط $75 پس از آن یک گزینه بودجه حتی اگر OLLE بود کمی براق تر.

خرید: NORRARYD صندلی, $75.00 از IKEA

تیلور چوب جامد صندلی ناهار خوری

علم غرب را ویندزور صندلی ناهار خوری هستند جای تعجب مقرون به صرفه گزینه در کمتر از 100 دلار در هر کدام. اینها با همکاری لندن با طراح هارون Probyn. شما باید صبر کنید در حالی که کمی برای این پس مانند بسیاری از نام تجاری قطعات مبلمان, آنها backordered تا اکتبر. اگر شما سفارش هر چند در حال حاضر شما باید آنها را به خوبی قبل از میزبانی شکرگزاری (در صورتی که امکان این سال).

خرید: Windsor صندلی ناهار خوری, $199 $159.20 برای مجموعه ای از 2 از علم غرب

اگر آمریکا ساخته شده است برای شما مهم تاچر صندلی از اتاق و هیئت مدیره جامد است اما گزینه های گران قیمت. عقب کمی بالاتر از بسیاری از صندلی ناهار خوری که ایجاد چشمگیر شبح. گردد از افرا با mortise و اتحاد مفاصل شما می توانید با در نظر گرفتن این سبک موروثی در ساخت.

خرید: تاچر صندلی, $379 از اتاق و هیئت مدیره

دوک چوب جامد ویندزور پشت صندلی

می خواهید برای ایجاد یک حرکت جسورانه? سعی کنید این مجموعه از صندلی به پایان رسید در یک براق برقی سایه ای از تمشک. آنها بهترین راه برای گرفتن تا سفید و سبک از لاله جدول و همچنین می توانید با ورزش و اواسط تن جنگل ،

خرید: اسپیندل چوب جامد ویندزور پشت صندلی $355.40 $159.99 برای مجموعه ای از 2 از Wayfairtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن