کیم جونگ سازمان ملل متحد می سازد اولین حضور پس از هفته ها گمانه زنی

کیم جونگ سازمان ملل متحد شد "با همتایان اروپایی خود در مورد فرآیندهای تولید در این گزارش گفت: (File photo)سئول

توسط ELEMENTORSITE در 13 اردیبهشت 1399
North Korea's Kim Jong Un Makes First Appearance After Weeks Of Speculation

کیم جونگ سازمان ملل متحد شد "با همتایان اروپایی خود در مورد فرآیندهای تولید در این گزارش گفت: (File photo)

سئول:

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده است که اولین حضور عمومی خود را پس از حدس و گمان در مورد سلامتی او شروع ماه گذشته برش روبان افتتاح یک کود کارخانه KCNA گزارش روز شنبه.

کیم با حضور در این رویداد روز جمعه در Sunchon در نزدیکی پایتخت پیونگ یانگ پس از نزدیک به سه هفته از چرخش شایعات که رهبر هسته ای کشور بود که به طور جدی بیمار یا احتمالا مرده است.

این رهبر کره شمالی ساخته شده است ظاهر عمومی پس از ریاست حزب کارگران دفتر سیاسی جلسه در آوریل 11 و روز بعد رسانه های دولتی گزارش داد که او تا به حال بازرسی جت های جنگنده.

در روز جمعه رویداد "همه شرکت کنندگان شکست را به صاعقه وار به سلامتی از 'هورا!'" زمانی که کیم به نظر می رسد کره مرکزی خبر داد.

او بازرسی تاسیسات و "با همتایان اروپایی خود در مورد فرآیندهای تولید" این گزارش گفت:.

کیم گفت: "با احساسات عمیق" که پدر بزرگش کیم ایل سونگ و پدر کیم جونگ ایل "خواهد بود تا حد زیادی خوشحال اگر آنها این خبر را شنیده است که مدرن فسفاته کود کارخانه ساخته شده" آن اضافه شده است.

همچنین در حضور بودند و دیگر مقامات ارشد از جمله خواهر او و مشاور کیم یو جونگ. عکس های از مراسم بودند بلافاصله منتشر شد.

حدس بیش از کیم سلامت رشد کرده بود پس از خود را آشکار هیچ نشان می دهد در 15 آوریل برای جشن تولد پدر بزرگ خود را, شمال بنیانگذار -- مهم ترین روز در این کشور سیاسی تقویم.

عدم حضور خود را به هر طریقی یک سری از گزارش های تایید نشده بیش از وضعیت خود تحریک جهانی و نگرانی از شمال به زرادخانه هسته ای -- و که موفق کیم بودند او قادر به منجر شود.

یک مشاور امنیت به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در گفت کمتر از یک هفته پیش که کیم بود "زنده و سالم" کمرنگ جلوه دادن شایعه که او بیمار و یا ناتوان.

مشاور, ماه Chung-در سی ان ان گفت که کیم ماندن شده بود در ونسن -- یک شهر رفت و آمد مکرر در شرق کره شمالی -- از آوریل 13 و اضافه کرد: "هیچ حرکات مشکوک تا کنون شناسایی شده است."

شایعات از بیماری

Daily NK آنلاین خروجی رسانه ها اجرا عمدتا توسط کره شمالی گروگان گزارش داد که کیم بود تحت درمان پس از یک قلب و عروق روش در ماه گذشته.

با استناد به یک منبع ناشناس در داخل کشور گفت: کیم -- که در اواسط 30s -- تا به حال نیاز به درمان فوری با توجه به سنگین سیگار, چاقی و خستگی.

به زودی پس از آن سی ان ان گزارش داد که واشنگتن "نظارت بر هوش" که کیم در "خطر" پس از عمل جراحی به نقل از یک ناشناس ما رسمی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تایید است که کیم زنده بود در اوایل این هفته.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به اظهار نظر در مورد کیم گزارش ظهور مجدد.

قبلی غیبت از چشم های عمومی در کیم بخشی را گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

شمال بسیار مرموز و مضاعف بنابراین در مورد رهبری آن است.

کیم پدر و سلف بوده است مرده برای دو روز قبل از هر کسی در خارج از محافل درونی از کره شمالی رهبری بود که هر عاقل تر.

در سال 2014 کیم جونگ سازمان ملل متحد کاهش یافته و از چشم برای نزدیک به شش هفته قبل از کرد با یک عصا.

روز بعد, جنوب جاسوسی آژانس گفت که او تا به حال تحت عمل جراحی برای برداشتن کیست از مچ پا خود را.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب