Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ژاپن تاکدا درمان آزمایشی می تواند شروع در ماه جولای جهانی موارد بالا 4.3 میلیون

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 296,600
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.38 میلیون دلار) و روسیه (بیش از 242,200) انگلستان (بیش از 230,900) اسپانیا (بیش از 228,600) ایتالیا (بیش از 222,100)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:30 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:35 am: 'ویروسهای' هستند یک خطر پنهان در مبارزه با کروناویروس

سابق مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری CNBC گفت که مقامات باید آماده برای جابجایی مراحل خود را اگر اجتماعی کاهش فاصله اقدامات کار نمی کند.

جولی Gerberding بود که مدیر از سال 2002 تا 2009 گفت: یکی دیگر از نگرانی های ظهور است "superbug" است عفونت های مقاوم به آنتی بیوتیک ها می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر. — آدری Cher

10:27 am: چین گزارش 3 جدید موارد مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 3 جدید تایید موارد عفونت و 12 موارد بدون علامت. هیچ اضافی مرگ و میر گزارش شده است.

در مجموع چین گزارش داد 82,929 موارد و 4,633 مرگ و میر. — Saheli روی Choudhury

9:29 am: جهانی صندوق های سرمایه گذاری بیشتر در چین

در این میان عدم قطعیت در اطراف همه گیر خارجی مدیران صندوق "تقسیمات جدید" دارایی های خود را و قرار دادن پول بیشتر به چین سهام.

"تخصیص به چین هستند چیزی است که مردم به دنبال افزایش" تاد Willits از جریان ردیابی شرکت EPFR گفت CNBC.

به عنوان سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در ماه مارس تخصیص به سهام چینی در میان بیش از 800 بودجه رسیده و تقریبا یک چهارم از آنها نزدیک به 2 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت و یا از حدود 20 ٪ از یک سال پیش با توجه به صندوق جریان داده ها از EPFR. — ساناز چنگ

9:07 am: مودی کاهش پیش بینی فروش جهانی خودروسازان دوباره

جهانی خودرو واحد فروش پیش بینی شده برای سقوط 20 ٪ در این سال گسترش از قبل پیش بینی 14% افت مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت.

فروش خودرو در اروپا و ایالات متحده صورت شیب کاهش در سال 2020 است. انتظار می رود آنها را به رها کردن 30% و 25% به ترتیب مودی گفت.

مودی هوا در چین از سوی دیگر بدون تغییر باقی می ماند. این آژانس رتبه بندی گفت: این انتظار خودرو فروش واحد در جهان و دومین اقتصاد به قرارداد 10% این سال است.

"جهانی خودرو با رشد فروش است به احتمال زیاد به دوباره بجای اول برگشتن 11.5 درصد در سال 2021 اگر چه یک کاهش پایه انتظارات از یک 4.8% افزایش در G-20 در رشد تولید ناخالص داخلی در سال آینده" Falk فری ارشد معاون رئیس جمهور در مودی در بیانیه ای گفت:. — Saheli روی Choudhury

8:57 am: LA Mayor اریک Garcetti می گوید خرده فروشی کسب و کار می تواند شروع به دوباره باز با محدودیت

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: همه از این شهر کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی برای بلند کردن و تحویل شروع پنج شنبه شب.

بازگشایی خرده فروشی است که بخشی از یک نظم جدید است که آسان برای اعمال محدودیت بر فعالیت های در لس آنجلس در حالی که هنوز نیاز است که مردم ماسک و عمل اجتماعی فاصله. هیچ تاریخ خاص برای سفارش Garcetti گفت.

به عنوان بخشی از سفارش, ساخت, کسب و کار است که پشتیبانی از خرده فروشی نیز مجاز به بازگشایی در کاهش ظرفیت Garcetti گفت.

علاوه بر این Garcetti را رد کرد و گزارش های خبری این هفته که گفت: لس آنجلس باقی خواهد ماند قفل شده است و برای سه ماه آینده.

"نه" Garcetti گفت. "ما نمی خواهد خاموش شود برای سه ماه." — Sal رودریگز

8:21 am: ژاپن تاکدا می گوید درمان آزمایشی با استفاده از بهبود بيماران خون می تواند شروع در ماه جولای

ژاپن تاکدا دارویی گفت: این می تواند آغاز یک کارآزمایی بالینی برای درمان بالقوه در اوایل ماه جولای رویترز گزارش داد. درمان خواهد بود بر اساس آنتی بادی از افرادی که در بهبود این خبر گفت: با استناد به تاکدا مدیران.

اگر آزمایشی که شامل صدها نفر از بیماران موفق و سپس تاکدا می تواند فایل برای تصویب توسط مقامات ایالات متحده بعد از این سال با توجه به انتخاب. هنوز تاکدا گفت: درمان در دسترس بودن فراتر از مطالعه بالینی باقی مانده است "کمی نامشخص است." — Saheli روی Choudhury

8:10 am: NYC شورای شهر رای به کلاه برنامه هزینه تحویل در 15 ٪ در وضعیت اضطراری

شهر نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب جدید 15 درصد تحویل هزینه کلاه جمعه که درخواست خدمات شخص ثالث مانند GrubHub و بارگذاری می خورد در طول متحده اضطراری که در آن رستوران ها نمی تواند غذا را در محل.

کلاه را گسترش 90 روز پس از اضطراری دولت برداشته. هزینه خواهد بود دربسته در محیط و در 5 ٪ برای انواع دیگر خدمات است.

مردم در صف برای جمع آوری و توزیع مواد غذایی در هارلم جامعه آشپزخانه و شربت خانه مواد غذایی خدمات توسط بانک غذایی برای شهر نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن قصبه شهر نیویورک, مارس 9 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

این قانون که هنوز هم نیاز به امضا و به اثر دموکراتیک شهردار, بیل د Blasio, خواهد بود یک ضربه به ارائه خدمات است که دیده می شود افزایش تقاضا در طول همه گیر اما هنوز هم سودآور نیست.

اما آن می تواند کمک به رستوران حفظ برخی از سود به عنوان آنها را به حال پر سود ترین بخش از کسب و کار خود را تعطیل. Restauranteurs شکایت کرده اند برای سال تحویل هزینه های برنامه های شخص ثالث و تماس های خود شده اند افزایش طول بحران. — لورن Feiner

8:02 am: Global موارد بالا 4.3 میلیون مرگ و میر بیش از 296,000

بیش از 4.3 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر آلوده شده است با کروناویروس پس از شیوع برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. حداقل 296,690 اند از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد گزارش شده عفونت موارد شکوه 1.38 میلیون و بیش از 84,000 نفر کشته شده اند. در خارج از آمریکا و کشورهایی مانند روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و برزیل باقی می ماند برخی از بدترین آسیب دیده ، — Saheli روی Choudhury

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: سوابق نشان می دهد تسلا furloughed بیش از 11,000 در کالیفرنیا و مریلند بلند کردن اجسام اقامت در خانه سفارش در روز جمعهtinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب