سرمایه گذاران پیش بینی برندگان و بازندگان در امریکا تغییر به دیجیتال سلامت در طول همه گیر

Proteus Digital Healthمنبع: Proteus Digital Healthدیجیتال سلامت یکی از بخش هایی که شده پر رونق در این بیماری ه

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399

Proteus Digital Health

منبع: Proteus Digital Health

دیجیتال سلامت یکی از بخش هایی که شده پر رونق در این بیماری همه گیر. سرمایه گذاری سرمایه گذاران حمایت شرکت به لحن $3.1 میلیارد, بیش از در هر سه ماهه اول هر سال قبل از سال 2016 با توجه به سنگ های بهداشتی.

اما نه هر شرکت در این زمینه به خوبی انجام خواهد داد, با وجود این واقعیت است که بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر امید بستن برای مجازی پزشک آنلاین خرید مواد مخدر و در خانه آزمایش پزشکی. سرمایه گذاران گمان وجود خواهد داشت برخی از صفحه اصلی اجرا می شود به دلیل Covid-19 و برخی از مطلق شکست.

یا از راه همه چشم ها در بهداشت و درمان فن آوری به عنوان آمریکایی ها به دنبال جایگزین های سنتی آجر و ملات مراقبت. به همین دلیل CNBC انتخاب یک گروه از برخی امیدوار کننده دیجیتال سلامت شروع یو پی اس در آن سال 2020 Disruptor 50 لیست پوشا زیست فناوری, سلامت, فناوری و داروسازی. آنها عبارتند از GoodRx سالم.io و پروانه شبکه. بسیاری از این کسب و کار را دگرگون یک تکه از خود استعداد و منابع برای حمایت از Covid-19 تلاش و افزایش قابل ملاحظه بودجه دور در طول راه.

برای پیدا کردن آن نوع از شرکت ها به احتمال زیاد به انجام خوب و نه چندان خوب در ماه های آینده ما صحبت کرد و به یک و نیم دوجین سرمایه گذاران کارآفرینان و دانشگاهیان را به خود گرفتن.

در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند.

داغ بخش

پزشکی از راه دور شرکت ها دیده می شود شاید استفاده در این بیماری همه گیر به خصوص در ماه های مارس و آوریل است. تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود که بازدیدکننده داشته است می تواند بالای 200 میلیون سال جاری تا از برآورد قبلی از 36 میلیون. بسیاری از بزرگترین شرکت ها در فضا از جمله آمریکا و یا "AmWell" که متصل بیماران با پزشکان آنلاین در حال افزایش سرمایه فقط به نگه دارید تا با تقاضا و وزن بازارهای عمومی است. بوستون-بر اساس شرکت است که به تازگی محرمانه زمینه را برای ارائه عمومی اولیه در حال حاضر مطرح شده بیش از 500 میلیون دلار از سرمایه گذاران به عنوان Teva داروسازی و سرود.

در چتر گسترده پزشکی از راه دور, کارشناسان توافق کردند که برخی از شرکت ها در حال آماده انجام کار به خصوص به خوبی.

Meghan فیتزجرالد خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار و مکمل سلامت, سیاست و استاد دانشگاه کلمبیا است که مؤمن بزرگ در تکنولوژی است که کمک می کند تا سالمندان دریافت مراقبت از راه دور. بسیاری از قدیمی تر آمریکایی ها نگران بودن در خانه های سالمندان با توجه Covid-19 شیوع بیماری و یا دیدن دکتر در فرد است. بنابراین تکنولوژی است که کمک می کند تا آنها را به طور مستقل زندگی می کنند و دریافت چک کردن از راه دور بالینی تیم به احتمال زیاد کنید نتیجه در تقاضا. اما آن را نیز تا به سفارشی ساخته شده برای این جمعیت نیست چرا که تمام سالمندان (اگر چه برخی از آنها بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا) هستند راحت با استفاده از گوشی های هوشمند و دیگر تکنولوژی بدون پشتیبانی. Fitzgerland می بیند یک فرصت برای شرکت های که ارائه می دهد ترکیبی از مجازی مراقبت از فرد بازدیدکننده داشته است هنگامی که آن را مورد نیاز است.

متی Holt, بهداشتی-تکنولوژی مشاور فکر می کند وجود دارد یک فرصت بزرگ برای شرکت های بیشتری به "شکاف" بین نظارت از راه دور برای بیماران در خانه telehealth و رفتاری از جمله به آوردن تمام اطلاعات را در یک مکان. او همچنین فکر می کند که وجود دارد یک نیاز رو به رشد برای تکنولوژی است که می تواند پیش بینی کند که بیماران به احتمال زیاد نیاز به در فرد دیده می شود به جای ادامه به ماندن در خانه. این نوع از برنامه های کاربردی که بسیاری از آنها ادعا می کنند برای ارائه هوش مصنوعی, فن آوری می تواند تقاضای بالا رفتن سرسام آور و آنها می تواند به تصویب رسید و توسط برنامه های بیمه درمانی.

دن Gebremedhin یک دکتر و سرمایه گذار با شعله ور شدن سرمایه صعودی در حوزه بهداشت و درمان است که به شدت با کمبود بودجه روبرو: تشخیص است. در طول Covid-19 بسیاری از تشخیص شرکت های منتقل شده به کمک به توسعه Covid-19 آزمون که باقی می ماند در کوتاه عرضه شده است که یک مزیت برای کسب و کار خود را. دیگران باید متمرکز بر در خانه آزمایش پزشکی برای شرایط دیگر که هنوز هم بیماران در طول همه گیر مانند سالم است.io را در خانه آزمایش ادرار آزمایش.

Gebremedhin نیز احساس خوش بینانه در مورد شروع یو پی اس که فروش به مدیکید بازار یا خدمت غیر بیمه با توجه به افزایش بیکاری است. GoodRx می کند که فقط و گزارش رشد. GoodRx که با هدف کمک به مردم صرفه جویی در پول خود را در داروهای تجویزی بود به ارزش $2.85 میلیارد در آخرین ارزیابی در سال 2018 است.

رفتاری یا روانی یکی دیگر از بزرگ منطقه به گفته بسیاری از کارشناسان با توجه به این که استرس و اضطراب است که در یک زمان همه بالا. شرکت های بزرگ مانند بهداشت که به تازگی مطرح شده 39 میلیون دلار را گزارش عمده رشد با تمرکز بر کمک به مردم با کیفیت بهتر خواب. یک شرکت دیگر در فضای AbleTo فقط فروخته شده به ایران سلامت Optum برای $470 میلیون. بسیاری از برنامه سازان می گویند که تقاضا ادامه به سنبله حتی به عنوان مردم شروع به احساس می کنید راحت تر به دنبال مراقبت در فرد است.

خدمات است که حفظ وضع موجود

به عنوان بهداشت و درمان صنعت همچنان به تکامل دیجیتالی وجود دارد برخی از خدمات که در حال انتظار نمی رود را تغییر داد. بارداری مراقبت از یک منطقه است که خواهد ماند نسبتا پایدار می گوید کارولین Witte, مدیر عامل شرکت Tia پنج سال از شروع تا حمایت کهنه سرمایه داری جان دوئر در میان دیگر سرمایه گذاران نهادی که متخصص در خدمات بهداشتی از جمله کنترل تولد و سلامت رفتاری. برخی از خدمات آنلاین می تواند انجام شود, اما, نیز وجود دارد یک سنگین در فرد جزء به مراقبت برای بیماران. و که نمی خواهد تغییر زیادی حتی در طول یک بیماری همه گیر.

بیشتر از Disruptor 50:
مدرن, مدیر عامل می بیند موفقیت با Covid-19 واکسن
این فن آوری است که تسلط بر زندگی روزانه در طرف دیگر از coronavirus
روشن و آماده به سرب در غربالگری بیومتریک برای Covid

"شما می توانید انجام بسیاری از بسته بندی کردن در اطراف مشورت تقریبا — تریاژ و تغذیه و حتی باروری تست در خانه" یادداشت Witte. "اما شما نمی توانید فراموش هسته زایمان بازديد عملا از جمله سونوگرافی بنابراین همه گیر یا نه, زنان باردار هنوز هم نیاز به رفتن به دکتر."

Gebremedhin موافق است که وجود دارد کل یک بخش از اقتصاد سلامت است که نمی توان به راحتی انجام شده تقریبا. که هنوز هم ادامه خواهد داد به خصوص اگر بیمار نیست در یک موقعیت برای مراقبت از آنها نیاز به از راه دور. بسیاری از بیماران هنوز هم رفتن به بیمارستان یا مطب پزشک برای شیمی درمانی و یا برای دیالیز به عنوان مثال.

مراقبت های بهداشتی خدمات مشاوره است که کمک به ارائه دهندگان و دیگر گروه های شکل از چگونه به کاهش بودجه در همه گیر خواهد شد و همچنین کسب و کار خود را پایدار ماندن و یا بدون تغییر باقی می ماند, یادداشت, Pranay Kapadia مدیر عامل شرکت سلامت-tech اندازی قابل توجه یک شرکت است که کمک می کند تا پزشکان رونویسی خود را از بازدیدکننده داشته است بیمار. برخی از دوره خواهد شد از دست دادن کسب و کار به مشتریان خود مبارزه و حتی ورشکسته. اما دیگران آن را ببینید وانت به بیمارستان ها به دنبال راه هایی برای ایجاد ثبات پس از به خصوص خشن چند ماه.

تلاش بخش

سیستم های سلامت از دست داده و میلیون ها دلار در روز در بهار فقط برای باز ماندن. و این وضعیت می تواند تلخ برای چندین سال به عنوان بیمارستان ها در تلاش برای جبران ضرر و زیان خود را. بسیاری از آنها ضربه سخت است چرا که آنها نیاز به تاخیر غیرضروری روش انتخابی که منبع اصلی درآمد است. زمان برآورد نشان می دهد که سیستم های بهداشتی در ماه آوریل از دست داد بین $1 میلیارد و $1.2 میلیارد دلار در هر روز است.

بنابراین فیتزجرالد خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار را نمی بینم خودش سرمایه گذاری در شرکت هایی که لازم نیست یک مسیر روشن به بازپرداخت در کوتاه مدت. شروع یو پی اس که در حال نزدیک شدن به بیمارستان و درخواست از آنها برای ایجاد تکنولوژی و معاملات آن است که هزینه آنها میلیون ها دلار می تواند مبارزه است. "این بدترین زمان برای پرسیدن از کسی (در بیمارستان) برای خالی کردن جیب خود را," او گفت:.

او همچنین با احتیاط از شرکت ها هستند که خالص آجر و ملات معنی وجود دارد هیچ مجازی ارائه شده که باید وجود داشته باشد. بیماران شروع به برنامه ریزی مجدد بازدیدکننده داشته است خود را با پزشکان خود را, اما بسیاری از آنها هنوز هم با استفاده از پزشکی از راه دور به جای. و شرکت ها باید شروع به فکر کردن در مورد جلسه که تقاضا اگر آنها انجام نداده اند بنابراین در حال حاضر.

Gebremedhin اشاره می کند که هر کسب و کار است که تخصص در روش است که به عنوان اختیاری و اختیاری نیز مبارزه است. که ممکن است شامل جراحی پلاستیک یا زیبایی پوست. که همچنین شرکت های فن آوری که بشود در اطراف این فرد بازدیدکننده داشته است بیمار که در حال حاضر هنوز هم پایین تر از حد نرمال جلد است. شرکت هایی که در ساخت برنامه های کاربردی برای check-ins یا ارائه کاتبان برای فرد بازدیدکننده داشته است به عنوان مثال به احتمال زیاد هم سخت خواهد بود-رسید.

سنتی خرده فروشی داروخانه ها نیز ممکن است مبارزه یادداشت استفان باک یک داروخانه متخصص و از بنیانگذاران یک سایت به نام cancersurvivalrates. "در کوتاه مدت, مردم, انبار داروها و در حال حاضر بسیاری از آنها را از طریق (ایمیل) تحویل ... و برخی هرگز به بازگشت به در فروشگاه فعالیت است."

چه نوع دیجیتال سلامت شرکت آیا شما فکر می کنم به خوبی انجام خواهد داد در طول همه گیر? اجازه دهید ما می دانیم در @CNBCTech.