چینی ها بازار اوراق قرضه است که یک standout' در سطح جهانی می گوید UBS

یک نمای کلی را نشان می دهد افق از Lujiazui مالی منطقه در شانگهای در روز 16 دسامبر 2019.هکتور Retamal | خبرگزار

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

یک نمای کلی را نشان می دهد افق از Lujiazui مالی منطقه در شانگهای در روز 16 دسامبر 2019.

هکتور Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چین بازار اوراق قرضه است که استثنا UBS مدیریت دارایی ها را هیدن Briscoe گفت: سرمایه گذاران به مبارزه در شکار خود را برای عملکرد.

بانک های مرکزی در سراسر جهان گرفته اند گام های جدی مانند کاهش و یا حفظ رکورد نرخ بهره پایین به تقویت بازارهای مالی وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

عملکرد 10 ساله چین اوراق قرضه دولت گذشته بود در 2.913% که از بعد از ظهر جمعه به وقت سنگاپور.

"شما باید یکی از بالاترین بازده اسمی در جهان و ... بسیار مهم برای سرمایه گذاران اوراق قرضه شما رو یکی از بالاترین بازده واقعی در جهان" Briscoe سر از درآمد ثابت برای آسیا و اقیانوسیه در UBS گفت CNBC "Squawk Box آسیا" در روز جمعه.

Briscoe توضیح داد که یک نگرانی برای سرمایه گذاران در حال حاضر در حال جبران ریسک دارایی. او پرسید: "با اکثر بازار اوراق قرضه نزدیک به صفر و یا اگر نمی عمیقا منفی با بازده where are you gonna go امروز؟"

در مقایسه بازدهی اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه بود و فقط در 0.7019%. در ژاپن عملکرد 10 ساله اوراق قرضۀ دولتی بود دلتنگ 0.011% در حالی که 10 ساله آلمانی بوند عملکرد نشسته در خاک منفی است.

"چینی در بازار اوراق قرضه به ما به نظر می رسد مانند standout بازار اوراق قرضه در سطح جهان امروز" Briscoe گفت.

دولت چین 'کنترل' از انتظار

پرسید که آیا مقامات در چین اجازه داده اند شرکت ها برای جمع آوری پول بیش از حد به راحتی به عنوان آنها به دنبال تحریک اقتصاد Briscoe گفت: "این همان داستان در سراسر جهان هر کجا که شما بروید."

"ایالات متحده انجام می شود دقیقا همان چیزی است. اروپا همان چیزی که به انجام," او گفت:. "هر قاره در سراسر جهان است که به دنبال به مطمئن شوید که این شرکت ها می تواند به زنده ماندن آنها می تواند باز کردن درب دوباره و سپس آنها کارگران به عقب و سپس شروع به تولید دوباره."

در واقع Briscoe افزود: دولت چین شده است "خیلی بیشتر کنترل" از انتظار است.

"شما یک تجمع در بدهی در اینجا اما شما نمی خواهد هر چیزی شبیه به آنچه شما را دیده ام در اروپا و یا آمریکا خیلی متعادل تر," او گفت:.

از لحاظ تاریخی Briscoe گفت: "تجمع بزرگ" خواهد بود ولی در سایه بانکداری و همچنین به عنوان یک تعداد زیادی از زیرساخت های سرمایه گذاری و صرف هزینه است. "ما نیمی انتظار می رود که در اوایل این در ژانویه و فوریه. که بوده ام, راهکار," Briscoe گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im