نگه داشتن خود را از خورشید محبت گیاهان در محیط داخلی با این باهوش پنجره قفسه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وقتی گیاه

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی گیاهان, اما لازم نیست که فضا برای آنها می توان آن را دشوار برای پیدا کردن یک نقطه در آفتاب برای همه. آستانه پنجره ها تنها به قدری گسترده است ، یک پنجره قفسه های موجود در Etsy است یک راه حل مناسب برای این مشکل است. ساخته شده از اکریلیک روشن تا چهار ردیف آن می تواند به شما کمک کند به نوبه خود فضای محدود به یک پر رونق باغ در محیط داخلی.

قفسه های فروخته شده توسط Etsy فروشگاه داخل پنجره باغ می آید در سه اندازه: دو ردیف ($74) سه ردیف ($104) و چهار ($129). در حالی که آنها متفاوت است در طول (در 34" و 45 و 54" بود) هر سه از قفسه های 20 اینچ گسترده و شش اینچ عمیق.

با توجه به فروشنده قفسه سبک وزن هستند و می رسند به طور کامل مونتاژ شده به طوری که آنها آسان برای نصب. اگر پنجره خود را ندارد اصلاح این فروشگاه عرضه خواهد شد یک نصب بلوک. اگر شما پرده, شما ممکن است نیاز به تمدید کوه که در آن فروشگاه نیز می توانید با ارائه یک درخواست (هر چند روشن نیست که آیا این هزینه اضافی).

پنجره قفسه گیاهی است که در حال حاضر تنها موردی داخلی پنجره باغ حمل و آن را به یک رتبه پنج ستاره با 131 بررسی است.

"چیزی فوق العاده در پیدا کردن" می خواند یکی. "این ساخته شده من کوچک فضای آپارتمان بسیار بیشتر انطباق به من گیاه وسواس! به خوبی ساخته شده و دستورالعمل های بزرگ با تمام تجهیزات لازم علاوه بر این شاید یک چکش! بسیار خوشحال با این محصول است."

"من عاشق این قفسه!" خوانده شده دیگر. "بسته بندی بسیار خوبی برای جلوگیری از آسیب و آمد با دستورالعمل روشن و ابزار به کوه و تنظیم فاصله. فروشندگان در جواب سوالات به سرعت و با دقت. تنها مشکل ؟ من می خواهم بیشتر در ویندوز به قطع بیشتر قفسه ها!"

این بررسی همچنین شامل بسیاری از عکس ها که شما می توانید استفاده کنید برای الهام گرفتن به عنوان شما تصور کنید که خود را از پنجره باغ راه اندازی. پیدا کردن قفسه برای فروش در Etsy اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب