چگونه به تابستان سرگرم کننده در میان coronavirus همه گیر

با متحده کاهش coronavirus محدودیت و تابستان آب و هوا در حال حاضر در جریان است مردم بدانند که چگونه به برقراری

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

با متحده کاهش coronavirus محدودیت و تابستان آب و هوا در حال حاضر در جریان است مردم بدانند که چگونه به برقراری ارتباط با دیگران در حالی که تلاش برای ایمن ماندن. جستجوی عبارت "اجتماعی فاصله با هم ایده های" مشخصی 600% در محبوبیت این هفته با توجه به یک صدای جیر جیر از Google Trends.

اما با این حال همه گیر و هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای Covid-19 چرا مردم علاقه مند به حلق آویز کردن با یکدیگر وجود خطر عفونت است ؟

"به عنوان انسان ما رانده برای اتصال. ما یک انگیزه اساسی متعلق گفت:" ترزا DiDonato استادیار روانشناسی در دانشگاه لویولا.

بودن با مردم می تواند کمک به افزایش اعتماد به نفس و ارائه یک احساس معنا و هدف با توجه به DiDonato.

"این واقعیت که ما در این وضعیت عجیب و غریب است که ما قرار بود در مجاورت نزدیک به افراد دیگر احساس می کند بسیار غیر طبیعی به ما," او گفت:.

حتی quarantining با خانواده یا هم اتاقی هنوز هم می تواند ترک مردم ولع مصرف برای تعامل با دوستان نزدیک آنها به عنوان تحقق های مختلف رابطهای نیاز با توجه به DiDonato. با پوشیدن ماسک و اجتماعی در یک فاصله اضافه کردن عوارض بیشتر به عنوان انسان اغلب تکیه بر عبارات صورت و نشانه های غیرکلامی ارتباط برقرار کند.

"تلاش برای پیروی از دستورالعمل های از نزدیک حتی اگر آن را وسوسه انگیز به, می شود یک چالش واقعی," او گفت:.

برای مقابله با این موانع مردم مجبور به دریافت خلاق و پیدا کردن فعالیت های مناسب برای سن و منافع خود.

کریستین کارتر یک جامعه شناس و مربی زندگی مستقر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو گفت: خانواده این است که با تکیه به شدت در خارج از منزل برای دریافت-togethers. خانواده چهار نوجوانان مجاز به دیدار خارج با تعداد کمی از دوستان در حالی که اجتماعی فاصله.

"یکی از دختران من تا به حال یک پیک نیک جشن تولد که در آن هر فرد به ارمغان آورد یک پتو بود که به اندازه کافی بزرگ" او گفت:. "آنها فاصله همه آنها را خارج و قادر به انجام آن را در راه که در آن همه در اطراف تولد دختر. او گفت: آن را واقعا سرگرم کننده و چیزی که آنها را همیشه به یاد داشته باشید."

در علاوه بر این به پیکنیک خانواده گی نیز سازماندهی اجتماعی-افزایش فاصله با دوستان خود. این نوع از همسالان تعامل است که به ویژه مهم برای افراد جوان و سلامت روانی افراد را در طول همه گیر با توجه به کارتر.

"نوجوانان واقعا نیاز به یک منبع حمایت عاطفی در خارج از خانواده به خصوص رفتن را از طریق همه چیز را که آنها در حال رفتن را از طریق" او گفت:.

برای کودکان تعامل اجتماعی با دوستان ممکن است بیشتر تحت نظارت با توجه به ماریا Zimmitti بالینی مدیر جورج تاون روانشناسی است که شیوه های درمانی در مریلند ویرجینیا و واشنگتن دی سی او توصیه می کند فعالیت های در فضای باز که در آن آن را آسان برای کودکان به فاصله اجتماعی از هر یک از دیگر.

"پدر و مادر باید برای قرار دادن در خود اردوگاه مشاور' کلاه," او گفت:. "فعالیت می تواند به عنوان ساده به عنوان یک طبیعت راه رفتن پیک نیک, روش سوارکاری, اسکوتر و دوچرخه لی لی, بارانی, بازی و حیاط خلوت با آب اسلاید."

خانواده ها نیز می تواند سازماندهی یک حیاط خلوت, کلاس نقاشی که در آن کودکان می تواند کار بر روی سلس در حالی که ماندن مناسب فاصله و یا یک شب فیلم با توجه به Zimmitti.

او گفت که این سرگرم کننده و ساده این رسانه ها می تواند کمک به کودکان ساخت با ارزش مهارت های اجتماعی در طول بیماری همه گیر.

"جامعه مهم است و ارتباط شخصی پرورش انعطاف پذیری" Zimmitti گفت.

تعامل اجتماعی نیز حیاتی برای بزرگسالان با توجه به بارتون زرگر, یک روان درمانگر مستقر در وست لیک ویلج کالیفرنیا

"ما نه فقط به معنای تمام به تنهایی و بدون سایر مردم," او گفت:. "مردم هستند که مایل به رسیدن و آنها در حال رفتن به پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار--مشکل این است که انجام آن با خیال راحت."

زرگر گفت: مردم باید هنوز اقامت 6 فوت از هم جدا زمانی که با هم و ماسک می پوشند اما این بدان معنی نیست که نمی توانید از آن لذت ببرید. او به یک میزبان از امن اجتماعی-فاصله ایده هایی برای بزرگسالان از جمله برخی که او اجرا کرده است در زندگی خود را.

برای سفر به ساحل او توصیه آوردن زیادی حوله یا پتو برای کمک به ایجاد مرزها و جدا ماندن آسان تر است.

"اگر شما به چیزی شبیه به یک پادشاه به اندازه روتختی چیزی واقعا بزرگ و دراز شما که و شما دراز در وسط آن و سپس شما کردم شما فاصله اجتماعی" او گفت:.

او افزود که در محله می تواند نگه جمعی cookouts که در آن خانواده خود را به کوره به حیاط جلویی برای کباب کردن و خوردن هم در حالی که هنوز اجتماعی-فاصله. به تازگی محله خود را نیز گرفته شده برای برگزاری حیاط خلوت, کنسرت, که در آن افراد مختلف به نوبت پخش موسیقی خارج است.

برای بزرگسالان تنها به دنبال تابستان داستان عاشقانه, زرگر توصیه می کند تاریخ برگزاری بیش از چت تصویری. شرکت کنندگان می توانند جهت هر یک از دیگر مواد غذایی و تماشای همان نشان می دهد و یا فیلم در Netflix بکشد به آنها چیزی برای بحث در مورد. آنها حتی می توانید هر یک را همان غذا را در حالی که تماشای پخت و پز ویدئو آموزش با هم.

"انجام این کار در واقع می تواند اجازه می دهد تا زوج را وادار به شناختن یکدیگر بهتر از آنها را اگر آنها بیرون رفتن و یا hooking up" زرگر گفت.

آنچه در همه این اجتماعی-فاصله گرفتن-با هم ایده های مشترک است که آنها با تکیه بر نوآوری به منظور کمک به مردم معاشرت با خیال راحت در میان مداوم و همه گیر.

"من واقعا معتقدم که در آمریکا خلاقیت" زرگر گفت. "ما یک گروه خلاق و ما در حال رفتن به کشف چیزهای."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب