این گوگل برنامه بسیار مفید است آن را سزاوار دائمی نقطه بر روی صفحه نمایش خود را

اگر شما چیزی مانند من و شما احتمالا به ندرت به دانلود یک برنامه جدید تلفن همراه. حتی زمانی که من نصب یک برنامه

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

اگر شما چیزی مانند من و شما احتمالا به ندرت به دانلود یک برنامه جدید تلفن همراه. حتی زمانی که من نصب یک برنامه جدید بر روی گوشی من من همیشه به سختی باز آن را بیش از یک بار یا دو بار. ظاهرا من تنها نیست. در سال 2019 به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از برنامه ها تنها یک بار استفاده می شود پس از دریافت. اما حدود یک هفته پیش من کشف, گوگل, لنز, و من در حال حاضر از آن استفاده می شود چندین بار. در اینجا چیزی است که باعث می شود آن را به ارزش فضا بر روی گوشی شما.

یکی از چند واقعا مفید واقعیت تقویت برنامه های موجود در گوگل, لنز استفاده, تصویر, تکنولوژی تشخیص برای شناسایی اشیاء, تصاویر و متن از طریق دوربین گوشی خود را. همه شما باید انجام دهید این است دانلود نرم افزار و تلفن خود را در یک شی شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد توان آن را به یک رمز و راز گیاه در باغ خود را و یا یک جفت از کفش های شما خیلی دوست دارم شما می خواهید برای خرید دقیق همین مدل است. (من شخصا از آن استفاده می شود به شکل اگر یک عنکبوت در حمام بود و سمی است.) این برنامه نه تنها به شما بگویم چه جسم است اما که در آن قابل اجرا خواهد شد نیز نشان می دهد که در آن شما می توانید خرید آن را (آنلاین) و اگر ممکن است در زندگی واقعی) و همچنین به شما نشان می دهد مشابه دیگر گزینه های در دسترس است.

در مورد نشانه های معروف این برنامه به شما نشان می دهد حقایق تاریخی و رتبه بندی و ساعات کار بیش از حد. و اگر شما را به یک عکس از یک خارجی خیابان ثبت نام یا منوی آن خواهید آن را ترجمه به زبان خود را انتخاب.

منتشر شده در سال 2017, گوگل, لنز نیست یک برنامه جدید است. اما آن را به برخی از باور نکردنی به روز رسانی جدید به تازگی است که چگونه من برای اولین بار از آن شنیده می شود. این به روز رسانی شامل یک دستی "گوش دادن" ویژگی در خط کلمه جستجو و به روز رسانی هوشمند کپی و چسباندن.

به "گوش دادن" ویژگی به شما اجازه می دهد نقطه دوربین خود را در یک کلمه به شنیدن چگونه آن را تلفظ (نرم افزار ترجمه از 100 زبان) در حالی که در خط کلمه جستجو باعث می شود آن را آسان برای یادگیری کلمات و عبارات به عنوان شما را در سراسر آنها را در کتاب ها و روزنامه ها. ویژگی های مورد علاقه من, اما, هوشمند, کپی و چسباندن. در حالی که شما در حال حاضر می تواند استفاده از گوگل لنز به کپی و چسباندن متن از اسناد و مدارک و حتی یادداشت های دست نویس را به گوشی خود را, شما هم اکنون می توانید کپی کردن متن به دستگاه های دیگر از جمله لپ تاپ خود را به عنوان زمانی که شما آخرین نسخه از کروم است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن