وجود تاریخی خانه رعیتی برای فروش در "کمی آلزاس تگزاس"

وجود دارد یک شهر در خارج از سن آنتونیو با نام مستعار "کمی آلزاس تگزاس" به این دلیل که افرادی که حل و فصل این م

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399

وجود دارد یک شهر در خارج از سن آنتونیو با نام مستعار "کمی آلزاس تگزاس" به این دلیل که افرادی که حل و فصل این منطقه عمدتا از منطقه آلزاس فرانسه است. هر چند این شهر نام واقعی است Castroville آن را حفظ برخی از اروپایی به سبک معماری مانند آن مشهور Steinbach خانه.

در حالی که این خانه ها برای فروش در Castroville نیست چادری در نیمه تمبرنج آن را به رخ کشیدن تقریبا 200 سال سابقه. ساخته شده در سال 1846 سه خوابه خانه توازن جذابیت قدیمی جهان با مدرن تر به روز رسانی. در داخل اتاق نشیمن ویژگی های شومینه و ساخته شده است در قفسه در حالی که یک آشپزخانه بزرگ ارائه می دهد فراوانی از کابینت ها به همراه برخی از قفسه باز و یک جزیره با صندلی. نیز وجود دارد یک اضافی در اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری رسمی در خانه, نه به ذکر است دو اتاق خواب با حمام ensuite.

کف به سقف پنجره ها در آشپزخانه و اتاق آفتاب / پاسیو, نگاه کردن به خانه حیاط خلوت که در آن وجود دارد پیر بلوط و گردو و درختان ساخته شده است-در استخر و poolhouse و سنگ فرش پاسیو. یک پیاده روی کوتاه از پاسیو منجر به رودخانه پشت اموال.

"خانه ارج نهادن یک ترکیب کامل از شخصیت تاریخی و مدرن راحتی می گوید:" عامل Dolph ویلسون. "یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد این اموال است که شما می توانید لذت بردن از طبیعت و آرامش در میان بزرگ درختان بلوط است که در اطراف خانه و چشم انداز منجر به کنار رودخانه."

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب