35 در Noida صرف 3 روز در میان COVID بیماران پس از Botched آزمون

نویدا: آنها مرخص شده و خوب هستند اما تحت سازمان دیده بان گفت: مقامات (فایل)نویدا: اشتباه coronavirus نتایج آزم

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399
35 In Noida Spend 3 Days Amid COVID Patients After Botched Up Tests

نویدا: آنها مرخص شده و خوب هستند اما تحت سازمان دیده بان گفت: مقامات (فایل)

نویدا:

اشتباه coronavirus نتایج آزمون در معرض خطر 35 نفر در Noida که مجبور به صرف سه روز در COVID-19 بيمارستان پس از خصوصی labs گفته botched ویروس خود را گزارش.

خصوصی آزمایشگاه فرستاده شده اند اطلاع نویدا دولت و یک آزمایشگاه متهم شده است در یک گزارش اطلاعاتی ثبت شده توسط پلیس.

تحقیقات Noida وزارت بهداشت نشان داده است که این 35 نفر مشورت خصوصی پزشکان در شکایت از تب خفیف و سرفه و سرما. آنها بنا به گزارش توصیه به کروناویروس آزمون و برای که آنها رفت و به خصوصی labs.

نتایج آزمون بیرون آمد مثبت برای تمام 35 و پس از آن آنها فرستاده شدند به دولت انزوا امکانات. زمانی که نمونه های آنها فرستاده شدند به موسسه ملی ویروس شناسی, همه 35 آزمایش منفی است. این احساس خطر مقامات بهداشتی.

آنها مرخص شده و خوب هستند اما تحت سازمان دیده بان گفت: مقامات.

تحقیقات نشان می دهد وجود دارد ساقط در مجموعه نمونه توسط آزمایشگاه خصوصی کارکنان. آنها گفته نمی تواند حفظ نمونه ها در درجه حرارت مطلوب که منجر به نتایج نادرست.

"شش آزمایشگاه آمده اند به ما توجه بیش از ساقط در COVID-19 انجام شد. FIR ثبت شده است در برابر یک و فرستاديم و توجه به دیگران گفت:" نویدا افسر ارشد پزشکی دیپاک vegas vip host™.

او گفت: شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دستورالعمل برای تست نقض شده است.

Mr vegas vip host ™ گفت: اقدام خواهد شد بر اساس این آزمایشگاه در پاسخ به این توجه کنید. "برخی از این آزمایشگاه ها حتی مجاز به انجام COVID-19 آزمون, اما آنها این کار را برای پول" او ادعا.

آزمایشگاه نه ثبت نام با ICMR گفته شارژ 4,500 تومان به 5000 برای هر آزمون.

نویدا دیده است افزایش ویروس موارد و حتی تنظیم ترافیک از دهلی نو به بررسی گسترش عفونت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب