Coronavirus خرد است ورشکسته خرده فروشان' امید به بهبود و تهدید و حتی بیشتر مشاغل

ورشکستگی نیازی به معنی پایان یک شرکت است. می توان آن را یک شات برای ریختن بدهی سازماندهی مجدد و بیرون آمدن قوی

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

ورشکستگی نیازی به معنی پایان یک شرکت است. می توان آن را یک شات برای ریختن بدهی سازماندهی مجدد و بیرون آمدن قوی تر است.

اما در طول coronavirus همه گیر ورشکستگی براده به طور فزاینده ای املایی عذاب برای خرده فروشان. به نوبه خود آن را تهدید می کند هزاران نفر از کارگران در یک اقتصاد است که در حال حاضر دچار ده ها میلیون شغل از دست داده.

خرده فروشان گلایه نیز می تواند تاثیر در این سال انتخابات به عنوان اشتغال خواهد شد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک تمرکز برای سیاستمداران به دنبال درخواست تجدید نظر به طبقه کارگر است.

خبر بد برای خرده فروشان و کارکنان خود را نگه می دارد تا ستون. صفحه اصلی محصولات زنجیره اسکله 1 این هفته اعلام کرد قصد دارد به انحلال کسب و کار خود را پس از ناکامی در پیدا کردن یک خریدار. فرفری را اعلام کرد قصد دارد به شاتر کسب و کار خود را در ماه مارس است. بقال زمین کرایه که پرونده برای ورشکستگی در ماه فوریه تنها یک خریدار برای بخش هایی از آن است.

کنتراست و اقبال خود را با خرده فروشان مثل macy's و تشک شرکت است که باید مورد استفاده دادگاه حفاظت از بد اجاره و کوچک به خود بیشترین سود فروشگاه ها. برخی مانند Gymboree و Payless ShoeSource پدید آمده از ورشکستگی تنها به سقوط پشت در. اما حداقل آنها تا به حال به ضرب گلوله به عقب می آیند.

این عکس به احتمال زیاد کمتر پس از شیوع کروناویروس با توجه به خرده فروشی و بازسازی کارشناسان. خرده فروشی در حال حاضر در مواجهه با چالش های گسترده تر به عنوان خریداران به طور فزاینده ای رها مراکز برای تجارت آنلاین. در حال حاضر تامین مالی به صورت خرده فروشی وجود ندارد به عنوان بانک سفت رشته کیف پول خود را. روشن نیست که خریداران در حال رفتن به آن وجود دارد یا نه. موج دوم coronavirus می تواند در این راه بعد از این سال به عنوان متحده استراحت اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی اقتصاد خود را تحت هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

"با توجه به این واقعیت است که بیکاری در راه خود را به 20% و اجتماعی فاصله ناخوشایند واقعیت – این مشکل برای من به تصور یک جهان که در آن یک شرکت ورشکسته در تلاش برای خروج از یک فصل 11 اقدام در حال رفتن به قادر به قرار دادن پیش بینی های مالی است که وام دهندگان اعتماد" گفت: Eric Danner یک شریک با CohnReznick مشورتی را بازسازی & حل اختلاف عمل کند.

تا کنون این سال تعدادی از انحلال برنامه توسط خرده فروشان ورشکسته است و نه رشد سال های گذشته. پنج نفر از 15 خرده فروشان است که باید برای ورشکستگی زمینه به تاریخ اعلام کرد قصد دارد به شاتر کسب و کار خود را با توجه به داده های ارائه دهنده Debtwire هر چند برخی از کسانی که خرده فروشان هنوز هم می تواند به نوبه خود به انحلال. در سال گذشته 16 از 25 خرده فروشان که برای ثبت ورشکستگی منحل. سال قبل 11 از 23 ورشکسته خرده فروشان توقیف درهای خود را.

اما آن را فقط ممکن است.

فرفری ورزشی کالا فروشگاه در شهر نیویورک است.

مایکل Brochstein | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

تاثیر کامل این بیماری همه گیر در خرده فروشی تنها شروع به احساس می شود. Neiman Marcus, J. Crew, مرحله, فروشگاه, J. C. Penney و محور برندها را برای ورشکستگی زمینه. بسیاری از انتظار می رود به عنوان coronavirus' خرید اینترنتی گونه های اقتصاد بازسازی مشاوران می گویند.

مرحله فروشگاه که دارای 700 فروشگاه و عمدتا در اواسط اندازه بازار و جوامع روستایی است هشدار داد که ممکن است نیاز به نقد اگر آن را نمی تواند پیدا کردن یک خریدار. آن گفت: در دادگاه سهشنبه این است که در مذاکرات با 21 احزاب هشت نفر از آنها علاقه مند هستند در خرید زیادی زیر مجموعه از آن زمان store, رد پای برخی از مراکز توزیع و در برخی موارد آن به ستاد.

بیشتر ورشکستگی و انحلال را بیشتر فشار بر روی بسیاری از باقی مانده خرده فروشان به جای اجازه دادن به آنها در بهره مندی از کاهش رقابت است. به عنوان مراکز خود را از دست لنگر فروشگاه خریداران حتی کمتر دلیلی برای بازدید وجود دارد.

"هنگامی که این فروشگاه ها ناپدید می شوند و حجم تقریبا از بین می رود از این بازار و این تکرار در کانال های دیگر به راحتی گفت:" مایکل Dart یک شریک در A. T. Kearney و نویسنده از "خرده فروشی را تغییر لرزه ای."

این بدان معناست که حتی بیشتر از دست دادن شغل در این صنعت که یکی از بزرگترین کشور رانندگان از اشتغال است. صنعت خرده فروشی از دست 2.1 میلیون شغل در ماه آوریل به تنهایی, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار.

85,000 مشاغل در معرض خطر در J. C. Penney

برای J. C. Penney توانایی به ظهور از ورشکستگی می تواند به عنوان بسیاری از 85,000 کارکنان. خرده فروش برای ورشکستگی زمینه در 15 مه پس از سالها توقف خرید و فروش و اقدام به چرخش توسط مدیر عامل شرکت جیل زواتاو gots sideswiped این بیماری همه گیر.

زواتاو که در پیوست این شرکت در سال 2018 به حال به دنبال به نوبه خود خرده فروش در اطراف با تمرکز روی در-تجربه فروشگاه پوشاک. کسانی که تلاش مشغول به کار بود و قبل از همه گیر کشیده فرش را از زیر خرده فروش وکلای مدافع ورشکستگی گفت: دادگاه ورشکستگی در جلسه روز شنبه. خرده فروش بوده است ساخت headway با وام دهندگان در یک $4.9 میلیارد بدهی بار مالی ارشد لایحه Wafford گفت: در دادگاه اعلام شده است.

اما پس از آن همه گیر آورده آجر و ملات فروش, که در آن J. C. Penney می کند که اکثریت آن را کسب و کار برای تقریبا $0.

یک پارکینگ خالی دیده می شود در خارج از بسته JC Penney Co. فروشگاه در Mt. ژولیت تنسی در روز پنج شنبه 16 آوریل سال 2020 است.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

در ورشکستگی خرده فروش است که امید به تسریع آن پس از چرخش. این ارزیابی در حال چرخش خاموش املاک و مستغلات خود را به یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد و گفته است که سازندگان: نزدیک به 30 درصد از فروشگاه های آن است.

برای حمایت از کسب و کار خود را در ورشکستگی, J. C. Penney است 500 میلیون دلار به صورت نقدی آن را به حال زمانی که آن را برای ورشکستگی زمینه و $450 میلیون دلار منابع مالی جدید از وام خود را تا حد زیادی صندوق های تامینی. اما آن است که تنها تضمین نیمی از کسانی که وام وجوه. آن را دریافت کنید نیمه دوم اگر آن را با یک لیست از نقاط عطف و کمال دشوار كند. تقریبا یک چهارم از $450 میلیون نفر در تامین مالی نسبت به پرداخت بازسازی و مشاوران و افراد آشنا با این وضعیت گفت.

که برگ محدود به سوخت J. C پنی جاه طلبی. به گفته کارشناسان, که محدود شده, پول نقد, استخر می تواند صدمه دیده است توانایی خود را برای صعود از ورشکستگی است.

"پنی نیازهای هر سکه آن می توانید برای عوض کردن فروشگاه ها و متقاعد کردن فروشندگان به نگه داشتن حمل و نقل به آنها" اریک گوردون استاد در دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار. "این یک سازماندهی مجدد که در آن فقط کاهش بدهی را قرار داده و همه چیز درست است."

شرایط قرارداد تامین مالی دامن زده خشم از یک طلبکار در ورشکستگی شنیدن شنبه. مشاور طلبکار نیز برافراشته در برابر خرده فروش برای پرداخت میلیون ها نفر در حفظ و نگهداری پاداش به مدیران و 17 میلیون دلار پرداخت بهره به همان تامین مالی وام دهندگان ارائه $450 میلیون وام − هر دو در مدت کوتاهی قبل از پر کردن است.

این تمرین مشترک به صورت شرکت رو به ورشکستگی به پرداخت احتباس پاداش و بزرگ هزینه های مشاوره به منظور اطمینان حاصل شود این شرکت با بهترین نمایندگی آن را به عنوان هدایت ورشکستگی.

یک نماینده برای J. C. Penney کاهش یافته است به نظر.

قاضی دیوید جونز, چه کسی باید تایید تمام هزینه های استفاده می شود این جلسه به یاد مدیران و مشاوران و طلبکاران فقط آنچه که در خطر است. شرکت هزاران نفر از شغل قاضی اشاره کرد بستگی به توانایی شرکت برای دوباره پدیدار شود.

"وجود دارد 85,000 مردم است که مهم ترین 85,000 مردم به من در لحظه" جونز گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن