رهبران اتحادیه اروپا در رسیدن به 'اساسی' در برخورد با همه گیر بازیابی صندوق پس از ماراتن اجلاس

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان (R) و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی (L) می رسند برای یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی در

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان (R) و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی (L) می رسند برای یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی در پایان اجلاس خود در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل در روز 21 ژوئیه سال 2020 است.

جان THYS | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

27 اتحادیه اروپا دولت رسیده و به موفقیت توافق جدید بیش از محرک های مالی, پس از ماراتن مذاکرات در بروکسل که چهار روز به طول انجامید.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا شده است وظیفه با بهره برداری از بازارهای مالی به افزایش بی سابقه 750 میلیارد یورو ($857 میلیارد دلار). بودجه توزیع خواهد شد در میان کشورها و بخش های بسیاری نهفته coronavirus همه گیر خواهد شد و به شکل کمک های مالی و وام.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: اوایل روز شنبه که او معتقد است این معامله را میتوان به عنوان یک "لحظه ای سرنوشت ساز" برای اروپا است.

"اروپا به عنوان یک کل در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای بیرون آمدن قوی تر از بحران" رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen همچنین گفت.

سران دولت تا به حال شده قفل شده است و در مذاکرات از صبح روز جمعه برای بحث در مورد پیشنهاد صندوق و اتحادیه اروپا بعد از بودجه. اما عمیق تفاوت در نحوه تقسیم این مقدار بین کمک های مالی و وام های, چگونه برای نظارت بر سرمایه گذاری آن و چگونگی ارتباط آن با اتحادیه اروپا ارزش های دموکراتیک طولانی مدت این مذاکرات را به یکی از طولانی ترین و اتحادیه اروپا نشست در تاریخ است.

در پایان آنها توافق کردند برای توزیع 390 میلیارد یورو از مجموع 750 میلیارد صندوق در قالب کمک های مالی — کاهش قابل توجه از پیشنهاد اولیه ساخته شده توسط فرانسه و آلمان در ماه مه برای 500 میلیارد یورو از کمک های مالی. اتحادیه اروپا همچنین توافق کردند به بازپرداخت همه بدهی های جدید توسط 2058.

در این میان کشورهای عضو نیز باید برای توسعه برنامه های ترسیم چگونه آنها را به سرمایه گذاری منابع مالی جدید. این به اصطلاح اصلاح و بهبود طرح باید به تایید شده توسط همتایان اروپایی خود را.

آنها متعهد 30 درصد از کل هزینه های خود را از ریکاوری صندوق و بودجه اتحادیه اروپا برای رسیدگی به نگرانی آب و هوا. اتحادیه اروپا گفته است که می خواهد به آب و هوا خنثی تا سال 2050.

این صندوق در دسترس خواهد بود و از ژانویه سال 2021 و وجود خواهد داشت هیچ پل جدید تامین مالی تا پس از آن. دلیل این است که اتحادیه اروپا گرفته شده از دیگر اقدامات پس از بحران زده به ارائه نقدینگی به کشورهای عضو اگر آنها مورد نیاز است.

در آوریل وزرای مالی در حال حاضر به تصویب 540 میلیارد یورو بسته کوتاه مدت محرک های مالی و این می آید در بالای آنچه که دولت فردی اعلام کرد به طور جداگانه برای خود اقتصاد پس از همه گیر اول زده اروپا است.

علاوه بر این بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه دولتی به عنوان بخشی از آن همه گیر اضطراری برنامه خرید که بالغ بر 1.35 تریلیون یورو است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن