چگونه برای تغییر یک گوشی مختصات توسط کلاهبرداری Wi-Fi منطقه جغرافیایی نقاط

در بسیاری از مناطق شهری GPS کار نمی کند. ساختمان منعکس کننده سیگنال های GPS خود را برای ایجاد یک گیج کننده ظر

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399

در بسیاری از مناطق شهری GPS کار نمی کند. ساختمان منعکس کننده سیگنال های GPS خود را برای ایجاد یک گیج کننده ظروف سرباز یا مسافر برای گوشی به مرتب کردن. به عنوان یک نتیجه, مدرن ترین دستگاه های تعیین موقعیت مکانی خود را با استفاده از ترکیبی از تکنیک ها از جمله در نزدیکی Wi-Fi است. با استفاده از SkyLift برای ایجاد جعلی در شبکه شناخته می شود در مناطق دیگر ما می توانیم دستکاری که در آن یک دستگاه فکر می کند آن است که با یک ESP8266 میکروکنترلر.

برای دستگاه های با دسترسی محدود به GPS و Wi-Fi هستند یک راه قابل اعتماد برای پیدا کردن که در آن یک دستگاه واقع شده است. هکرها می توانند بهره برداری نقص با پخش سیگنال های که به نظر می رسد از شناخته شده شبکه های. در حالی که تاکتیک کار نمی کند در مناطق با بسیاری از دیگر شبکه های Wi-Fi و یا پاک کردن سیگنال GPS آن را با این نسخهها کار به خوبی در سایت های که نیروی دستگاه های هوشمند به تکیه بر aGPS.

چگونه دستگاه های هوشمند انجام جغرافیایی?

مشکل از محل یک دستگاه جدید نیست و بسیاری از دستگاه های هوشمند طیف وسیعی از گزینه ها علاوه بر GPS برای تعیین که در آن واقع شده است. این می تواند شامل چیزهایی مانند برج های تلفن همراه است که حرکت نمی کند و مفید برای تعیین موقعیت نسبی از یک کاربر. به عنوان تقاضا برای سریع GPS دستگاه شروع به افزایش کمک GPS یا aGPS شد راه را برای دستگاه به اطراف بلند مدت سیگنال خرید زمان آن را در زمان برای به دست آوردن یک GPS سنتی قفل.

به کمک با مشکل پیدا کردن که در آن یک دستگاه با کمی و یا بدون دریافت GPS است که اکثر گوشی های هوشمند به طور مداوم ثبت محل در نزدیکی Wi-Fi است. اینها اضافه شده به یک پایگاه داده عظیم از واقع شبکه های که شده است را بدست آورید توسط کاربران متعدد ارائه اطلاعات مورد نیاز به تعیین که در آن یک دستگاه است که اتصال Wi-Fi آن را می توانید ببینید.

این نباید تعجب کسی آشنا با wardriving به عنوان پروژه های مانند Kismet انجام داده اند تا برای مدتی. این Wigle.net پروژه اجازه می دهد تا هکرها آپلود داده ها و تعیین که در آن هر یک از شبکه واقع شده است و ساخت آن آسان به شناسایی که در آن یک دستگاه ممکن است اگر آن را در محدوده یک شبکه با یک محل شناخته شده. تفاوت بین aGPS و GPS سنتی قفل است که با aGPS یک دستگاه تماس API برای استخراج موقعیت خود را از نام مک آدرس و قدرت سیگنال در نزدیکی Wi-Fi در مقایسه در برابر یک پایگاه داده شناخته شده از برچسب جغرافیایی شبکه های.

شبکه های برچسب گذاشته شده توسط منطقه جغرافیایی داده ها در Wigle.net.

چگونه ما کلاه برداری aGPS?

حالا که ما می دانیم که چگونه aGPS کار می کند, ما می توانید شروع به دنبال راه هایی برای سوء استفاده از آن. یکی از بارز ترین راه این است که به سادگی پیدا کردن مناطقی که تکیه بیشتر بر روی aGPS از GPS سنتی برای تعیین یک محل. می توان آن را در هر نقطه که فاقد یک خط دید به آسمان و یا عمیق در داخل ساختمان و یا در پارکینگ که در آن سیگنال های GPS نمی تواند نفوذ کند. کسانی که شرایط نیروی دستگاه های هوشمند به تکیه کمتر اطلاعات دقیق خود را برای پیدا کردن منطقه جغرافیایی مانند هر نزدیکی و Wi-Fi است.

هنگامی که ما را به زور گوشی های هوشمند را به یک وضعیت که در آن آنها با تکیه بر aGPS بیش از GPS برای تعیین مکان خود را با استفاده از یک پروژه به نام SkyLift ما می توانیم پخش Wi-Fi چراغ فریم از شبکههای قبلا وارد منطقه جغرافیایی برای شروع گیج کننده دستگاه. آن را فقط کار خواهد کرد اگر وجود دارد چند رقابت شبکه های, به عنوان در یک متراکم شهری منطقه نتایج می تواند طیف وسیعی از حرکت در اطراف به صورت تصادفی به طور کامل شکست زمانی که واقعی شناخته شده شبکه های در این نزدیکی هست.

اگر ما در یک موقعیت عالی به زور گوشی برای استفاده از aGPS به دانستن جایی که آنها هستند, ما همچنین می توانید انتخاب کنید مکان های خاص ما می خواهیم به کلاه برداری. ما با هم می توانید با رفتن به سایت و ثبت Wi-Fi و یا استفاده از ترافیک Wigle.net به پرس و جو که شبکه در حال حاضر در محل ما می خواهیم به کلاه برداری و سپس کپی کردن اطلاعات به شبکه.

آنچه شما نیاز دارید

به دنبال این راهنمای شما نیاز به یک ESP8266 مبتنی بر میکروکنترلر. این می تواند هر چیزی از یک D1 مینی به NodeMCU که می تواند برای بسیار ارزان آنلاین. برای این طیف را راه اندازی, شما نیاز به یک برد بورد, بلوز, سیم, کابل میکرو USB و Wi-Fi و آنتن SMA کابل. من نمی رفتن بیش از قرار دادن این طیف با هم از آنجا که من تحت پوشش انجام این کار در بسیاری از قبلی ESP8266 ، لطفا به کسانی که اگر شما نیاز به کمک و یا سوالات در نظرات بپرسید.

تصویر Kody/Null Byte

شما همچنین نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت با Arduino IDE نصب شده است. ما می خواهیم با استفاده از آن به برنامه میکروکنترلر و میکرو USB کابل داده استفاده می شود برای اتصال ESP8266 به کامپیوتر برای قدرت و برنامه نویسی.

مرحله 1: اضافه کردن ESP8266 هیئت مدیره آردوینو

ما با استفاده از رایگان و کراس پلت فرم Arduino IDE که اجازه خواهد داد که ما برای نمونه به آنچه که ما نیاز به سرعت. Arduino IDE (IDE مخفف "توسعه یکپارچه محیط زیست") شما را قادر به نوشتن و آپلود اسکریپت به آردوینو-مانند میکروکنترلر دستگاه به راحتی.

شما می توانید دانلود Arduino IDE از وب سایت رسمی. یک بار آن نصب شده شما نیاز به کلیک بر روی "Arduino" منوی کشویی انتخاب کنید و سپس "تنظیمات." بعد قرار دادن آدرس زیر به اضافی تخته مدیر Url زمینه است.

http://arduino.esp8266.com/stable/package_esp8266com_index.json

هنگامی که کامل کلیک کنید "OK" برای بستن منو.

بعدی شما نیاز به اضافه کردن NodeMCU به تخته مدیر. با کلیک بر روی "ابزار" و سپس روی "تخته" بخش برای دیدن لیست کشویی. در بالای صفحه بر روی "تخته مدیر" برای باز کردن پنجره ای که به ما اجازه خواهد داد برای اضافه کردن تخته.

هنگامی که تخته مدیر پنجره باز شده نوع "esp8266" به قسمت جستجو. را انتخاب کنید "esp8266" توسط "ESP8266 جامعه" و آن را نصب کنید.

شما باید آماده به برنامه خود را ESP8266 مبتنی بر میکروکنترلر در حال حاضر. پلاگین خود را ESP8266 را به کامپیوتر شما. هنگامی که شما با کلیک بر روی "ابزار" شما باید ببینید درست پورت خودکار انتخاب شده است.

را انتخاب کنید "NodeMCU 1.0" یا هر کدام ESP8266 شما با استفاده از "تخته" منو. اگر شما با استفاده از یک بد کابل USB پورت ممکن است نشان می دهد بنابراین اگر شما هیچ چیز را نمی بینم شما پس از تکمیل مراحل دیگر سعی کنید یکی دیگر از کابل ،

دو اصلی وجود دارد دکمه های بالا. تیک کامپایل و چک کد ما برای اشتباهات و راست هل کد به NodeMCU.

Step 2: دانلود SkyLift

در حال حاضر که ما Arduino IDE تنظیم می کنیم نیاز به دانلود SkyLift نسخه ی نمایشی. ما می توانید کلون آن گیتهاب با تایپ کردن زیر یک پنجره ترمینال.

~$ git clone https://github.com/adamhrv/skylift.git

هنگامی که آن را تکمیل کرده است ما می توانیم تغییر دایرکتوری ها به پوشه ای که دانلود شد و باز این طرح در Arduino IDE.

~$ cd skylift
~$ cd skylift_demo/
~$ باز skylift_demo.ino

در اینجا شما خواهید دید که فایل های پیکربندی به عنوان به خوبی به عنوان اصلی اسکریپت.

برای نسخه ی نمایشی ما, ما را نمی توان تغییر آن است. ما می توانید پلاگین در ما ESP8266 و ارائه شده ما را ببینید LED بر روی آن فلش حرکت به مرحله بعد.

مرحله 3: با فشار این کد به ESP8266

در حال حاضر از آن زمان به ما فشار کد به ESP8266 که باید متصل از طریق یک کابل میکرو USB به کامپیوتر ما اجرا Arduino IDE.

مطمئن شوید که درست مدیره انتخاب شده است در Arduino و پورت تنظیم شده است به سمت راست رابط کاربری برای ESP8266. هنگامی که شما مطمئن شوید که تنظیمات درست باشد شما می توانید با کلیک بر روی آیکون arrow به ها کد خود را به ESP8266 مبتنی بر هیئت مدیره است. آن نباید طولانی و هنگامی که آن را کامل می کنید چند باز شبکه های در حال پخش در این نزدیکی هست.

در مثال ما این شبکه های باز هستند سیگنال های ما در حال کلاهبرداری از آنها به عنوان شناخته شده شبکه هایی که شده اند را بدست آورید به Facebook مقر. اگر ما می توانید با قرار دادن یک دستگاه هوشمند در یک موقعیت که در آن تنها کسانی که سیگنال برای تعیین آن را به احتمال زیاد محل ما می توانید آن را به باور آن را در نزدیکی این شبکه در Facebook HQ به جای آن از محل واقعی خود را.

گام 4: تست نسخه ی نمایشی در یک محل مناسب

هنگامی که شما تحت فشار قرار دادند کد به ESP8266 آن زمان به تست آن در یک محل خوب است. شما می توانید با استفاده از Wigle WiFi در آندروید برای اندازه گیری تعدادی از شبکه های نزدیک و شکار برای مکان های با پذیرش فقیر از شبکه های دیگر. هنگامی که شما پیدا کردن یک محل با شپشو دریافت GPS خاموش کردن خدمات منطقه جغرافیایی بر روی تلفن خود را و سپس آنها را به عقب دوباره.

هنگامی که گوشی خود را تلاش برای قرار دادن خود, از آن خواهد شد که تنها سیگنال های جعلی از ESP8266 به در تکیه می کنند. زیرا این قابل اعتماد نیستند باید آن را تعیین محل آن به عنوان Facebook HQ.

محل باید کد گذاری به عکس های گرفته شده با منطقه جغرافیایی را فعال کنید پیشنهاد شده توسط برنامه های هدف است و با استفاده از آن باقی بماند تا زمانی که شما متوقف کردن پخش spoofed شبکه و یا هدف یک سیگنال خوب از یک ماهواره GPS و یا مشروع نزدیکی با شبکه یک محل شناخته شده.

A-GPS آسان است برای کلاه برداری در مناطق مناسب

دستگاه های هوشمند بسیاری از راه های تعیین موقعیت مکانی خود را و هکرها می توانند با استفاده از آنها به ایجاد یک وضعیت که در آن یک دستگاه را با تکیه بر اطلاعات نادرست است. آن استفاده شده است برای همه چیز از پروژه های هنری است که در آن دستگاه های جعلی به استخر از ثروتمند و مشهور به شرایطی که در آن تغییر جهت می دهد کاربران یک مزیت است. در حالی که ممکن است یک موضوع را در هر محیط فوق العاده با احتیاط از GPS مکان که مشتق عمیق در داخل ساختمان ها و یا مناطق دیگر که نیروی دستگاه به تکیه به راحتی جعل سیگنال.

من امیدوارم که شما لذت می برد این راهنمای کلاهبرداری aGPS مکان با استفاده از یک ESP8266 میکروکنترلر! اگر شما هر گونه سوال در مورد این آموزش در حقه بازی aGPS با آردوینو ، لطفا از زیر. و اگر شما یک نظر یا ایده ای برای آینده قسمت, احساس رایگان برای رسیدن به من در توییتر @KodyKinzie.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

پوشش عکس و تصاویر توسط Kody/Null Byte


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im