استخر ایزی ست برای ایجاد یک تاثیر در کسب و کار کوچک شما است.

استخر ایزی ست هم از این قاعده مستثنی نیستند. نردبانهای استخر دارای جنس مقاوم نیستند. استخرهای ایزی ست به نوعی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر ایزی ست هم از این قاعده مستثنی نیستند. نردبانهای استخر دارای جنس مقاوم نیستند. استخرهای ایزی ست به نوعی استخر بادی نیز محسوب میشوند، با این تفاوت که تمام بدنه استخر، بادی نیست. پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته: به دلیل اینکه استخر گنجایش حجم بالایی از آب را دارد، از این رو لازم است تا با تعبیه پمپ تصفیه از پاکسازی این مقدار زیاد از آب مطمئن شوید. در صورت مشاهده هر گونه کثیفی روی آب و برای از بین بردن آنها می توانید پمپ تصفیه را به استخر بادی وصل کنید. دریچه ها را باز کرده و دو سر شلنگ را به آنها وصل کرده و دو سر دیگر را لازم است که به لوله های موجود روی بدنه پمپ چسبانده و توسط بست های مخصوص آنها را قفل کنید. برای انجام اینکار ابتدا دو دریچه موجود روی بدنه را پیدا کرده و پمپ را در نزدیکی آنها قرار دهید. این پمپ نیاز کلر زنی استخر و استفاده از مواد شیمیایی را کاهش داده و به روش طبیعی آب استخر را از ذرات و کثیفیهای ته نشین شده یا معلق بر روی سطح آب پاک میکند. جهت نصب و راه اندازی این استخر ابتدا باید استخر را روی سطح زمین پهن کنید و لبه بالای استخر را توسط پمپ باد، باد کنید.  Da᠎ta has been gen​erat ed with the ​he lp ​of GSA C​onte nt G en᠎erator D​em᠎ov᠎ersion!

این ویژگی تاثیر مستقیم روی قیمت محصول خواهد داشت. این استخر گرد و رنگ آن آبی و طراحی آن مناسب، استاندارد و کاملا ایمنی بوده که برای انواع تفریحات و برای رفع خستگی و آرامش نشاط برای بزرگسالان و برای خانواده و دوستان بسیار مناسب و سرگرم کننده خواهد بود. 61 نمونه ای از کاربردی ترین انواع استخر برای استفاده به صورت خانوادگی و دوستانه بوده که با یک ابعاد قابل قبول در فروشگاه اینتکس طراحی و تولید شده است. راه اندازی و استفاده از محصول با توجه به ساختاری که دارد بسیار ساده و آسان بوده و به همین دلیل نیز بسیاری از کسانی که قصد استفاده موقتی و یا فصلی از استخر پیش ساخته را دارند، نمونه ای از مدل های ایزی ست را خریداری می کنند. به همراه استخر ایزی ست قطر ۳۶۶، یک برچسب تعمیرات وجود دارد که به وسیله آن میتوانید نقاط آسیب دیده یا خراش شده استخر ایزی ست را به خوبی تعمیر کرده و نقص آن را بر طرف کنید.

انواعی از استخرهای بادی با ابعاد بزرگ که از پرطرفدارترین و مقاومترین مدلها هستند؛ با عنوان استخر ایزی ست معرفی میشود. استخرهای ایزی ست قابل استفاده در محیطهای باز یا بسته هستند. برای باز کردن چین های بدنه استخر بادی می توانید برای راحتی و عدم تا خوردن مجدد آن ها از یک لایه آب نازک در کف حوضچه استفاده کنید. این استخر سیستم نصب و راه اندازی خودکار و کاملا سریعی داشته، به این صورت که شما بعد از خرید این کالا آن را از بسته بندی خود خارج کرده و در یک محیط مسطح و عاری از اجسام نوک تیز مانند سنگ ریزه به طور کامل باز کنید و سپس از طریق پمپ باد دستی یا برقی( قابل خریداری از فروشگاه اینتکس) محصول را باد نمایید. مدل های معروف این استخرها نیز استخر ایزی ست اینتکس و استخر ایزی ست بست وی می باشد که پرطرفدارترین مدل های این محصولات هم به شمار می رود و عموما در سراسر دنیا افراد به دنبال خرید این برندها می باشند.

استخر ایزی ست اینتکس و بست وی از نظر کیفیتی تفاوت چندانی با هم ندارند. قیمت استخر ایزی ست اینتکس در مقایسه با ساخت یا ابداع یک استخر بتنی یا سیمانی بسیار کمتر میباشد به همین دلیل پیشنهاد ما به شما برای داشتن روزهای خنک و نشاط انگیز خرید استخر ایزی ست ارزان قیمت اینتکس میباشد. از نظر قیمت نیز عموما سایزهای کوچک این استخرها از حدود قیمت یک میلیون تومان در بازار وجود داشته و مدل های بزرگ این محصولات نیز با قیمت های 10 تا 15 میلیون تومان هم عرضه شده است که این مدل ها عموما دارای امکانات کامل بوده و باعث شده تا هر آن چه که از یک استخر سایز بزرگ توقع دارید را برای شما به صورت کامل فراهم کنند. اگر قصد دارید برای مدتی از استخر استفاده نکنید، اما قصد جمع کردن آن هم ندارید، میتوانید از روکشهایی که مخصوص استخرهای ایزی ست است استفاده کنید. اما چند مورد در رابطه با انتخاب این مکان را باید رعایت کنید اولا که در آن اشیاء تیز و لبه های برنده وجود نداشته باشد و دوم سطحی است که کف استخر بادی کامل با آن تماس پیدا می کند.

آخرین مطالب