رکورد به دست آوردن شغل از 4.8 میلیون در ماه ژوئن شکسته انتظارات; نرخ بیکاری به 11.1%

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش یافت 4.8 میلیون در ماه ژوئن و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد به آمریکا ادامه

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش یافت 4.8 میلیون در ماه ژوئن و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد به آمریکا ادامه داد: بازگشایی از coronavirus همه گیر وزارت کار گفت: پنج شنبه.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار یک 2.9 میلیون افزایش و نرخ بیکاری از 12.4%. این گزارش منتشر شد یک روز زودتر از معمول به دلیل جولای چهارم تعطیلات.

این شغل رشد مشخص شده یک جهش بزرگ از 2.7 میلیون در ماه مه بود که تجدید نظر توسط 190,000. ژوئن کل است که به راحتی بزرگترین واحد ماه به دست آوردن در تاریخ ایالات متحده است.

"اعلام امروز نشان میدهد که اقتصاد ما این است که خروش دوباره. آن را به آینده بسیار قوی" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در مورد یک ساعت پس از شماره منتشر شد. وی با اشاره به طور خاص برای یک کاهش شدید در نرخ بیکاری سیاه سقوط کرد که از 16.8 درصد به 15.4%. "این تاریخی اعداد است."

اعداد ضبط حرکت با تمام 50 ایالت به فعالیت های در حال حرکت دوباره پس از این ویروس کشف و ضبط زیادی از ایالات متحده به ویژه خدمات مربوط به صنایع است.

وال استریت در واکنش مثبت به این گزارش با آتی نشان می دهد بیش از 400 نقطه به دست آوردن در.

اما از آنجا که دولت بررسی می آید از وسط ماه به آن حساب نمی کند برای تعلیق یا حرکت صعودی در مناطق برخورد با یک تجدید حیات در coronavirus موارد است.

"به 4.8 میلیون افزایش در بخش غیرکشاورزی در ماه ژوئن بیشتر فراهم می کند که تایید اولیه اقتصادی ارتجاعی بوده و به مراتب سریع تر از ما و دیگران پیش بینی شده گفت:" مایکل پیرس ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. "اما هنوز هم برگ اشتغال 9.6 درصد کمتر از ماه فوریه آن سطح و با گسترش ویروس شتاب دوباره ما انتظار بهبود از اینجا خواهد شد بسیاری bumpier و دستاوردهای به مراتب کندتر به طور متوسط."

در واقع جدید مدعیان باقی ماند سرسختانه بالا در هفته گذشته با یکی دیگر از 1.427 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده بالا برآورد 1.38 میلیون دلار به وزارت کار گفت: در یک گزارش جداگانه پنج شنبه. در ادامه ادعا می کند در واقع افزایش 59,000 به 19.3 میلیون برجسته بیکاری مشکل به احتمال زیاد تشدید مداوم حضور ویروس و تاثیر اقتصادی آن.

"این کاهش در حال رفتن به تاثیر کاملا. چقدر سخت است برای گفتن" سعید استیو حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان در TS Lombard. "هستند بسیاری از ناشناختهها و این امر می تواند احمقانه در مالی به سمت جلو و عقب در حال حاضر در محرک."

اوقات فراغت و مهمان نوازی دوباره اختصاص بزرگترین پرش به بخش دیدم 2.1 میلیون سود حسابداری برای حدود 40% از کل رشد.

یکی دیگر از عوامل به کاهش نرخ بیکاری بود غوطه در کسانی که به طور موقت اخراج. که در مجموع کاهش 4.8 میلیون دلار در ماه ژوئن به 10.6 میلیون دلار پس از کاهش 2.7 میلیون در ماه مه. کوتاه مدت سطح بیکاری کاهش یافت 1 میلیون به 2.8 میلیون نفر است.

اما کسانی که گزارش کار دائم ضرر و زیان نیز شروع به پریدن کرد, افزایش توسط 588,000 به 2.883 میلیون دلار به بالاترین سطح خود در بیش از شش سال است.

این مشارکت نیروی کار در سطح دیدم یک تیز انداز افزایش 61.5% که به ارمغان می آورد آن را به 1.9 درصد زیر آن مه سطح یک ماه قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بسیاری از اقتصاد ایالات متحده.

شغل بودند به همان اندازه متعادل در 2.4 میلیون هر کدام به صورت کامل و کارگران پاره وقت.

خرده فروشی نیز شاهد افزایش قابل ملاحظه با به دست آوردن از 740,000. آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی رز 568,000 و تولید شد تا 356,000. شخصی و خدمات خشکشویی دیدم یکی دیگر از عمده افزایش در 264,000 بخشی از افزایش در سایر خدمات که بالغ بر 357,000. حرفه ای و کسب و کار خدمات به دست آورد 306,000 ساخت و ساز بود تا 158,000 و حمل و نقل و انبارداری دیدم 99,000 افزایش می دهد.

درآمد متوسط ساعتی کاهش 1.2% از مه به عنوان دستمزد پایین تر بگیر بازگشت به شغل خود را اما هنوز هم تا 5% از یک سال پیش. متوسط هفته کار تضعیف 0.2 ساعت به 34.5 ساعت.

تیتر نرخ بیکاری شد انجام نگرفته مورد نظر با توجه به شمارش خطاها در اداره آمار نیروی کار. کارگران که هنوز شغل بوده اند اما کار در حال شمارش به عنوان شاغل و حتی اگر آنها قرار است در نظر گرفته شود بیکار تحت BLS قوانین.

اما BLS گفت که اختلاف "بطور قابل توجهی کاهش یافته" در ماه ژوئن ساخت واقعی نرخ بیکاری تنها در حدود 1 درصد بالاتر از این گزارش سطح.

یک جایگزین اندازه گیری از بیکاری که شامل دلسرد کارگران و بیکار کاهش یافت و به 18 درصد از 21.2 درصد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن