چگونه به بازی بازی های کلاسیک نینتندو و سگا و پلی استیشن & آتاری بازی ها در آی فون خود را

مدرن آی فون است که قادر به در حال اجرا پیچیده کاملأ پیچیده-ارائه بازی های که رقیب عناوین در نسل فعلی کنسول ها

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

مدرن آی فون است که قادر به در حال اجرا پیچیده کاملأ پیچیده-ارائه بازی های که رقیب عناوین در نسل فعلی کنسول ها. با این حال وجود دارد برخی از ارزش در بازی های ویدئویی کلاسیک عناوین این که آیا شما شدم و از بازی در بازی های آتاری 2600, سیستم سرگرمی نینتندو و سگا جنسیس یا نه.

در حالی که وجود دارد شبیه ساز وجود دارد که اجازه می دهد تا شما را به بازی اصلی بازی فشرده بر روی دستگاه های تلفن همراه و مالکیت معنوی صاحبان همچنان به سهم سود در درآمد با پورت remasters و ری بوت از اصل. و کسانی که بازی های ما را برجسته; ما آنهایی که مورد علاقه در فروشگاه App های iOS که گروههای شبیه ساز, بازی, برنامه, به هر حال.

ما تحت پوشش چند کلاسیک مانند NBA Jam طلایی و سه راهی و همچنین reimaginings کلاسیک یکپارچهسازی با سیستمعامل کاسه و Prizefighters ما نگاه ما تلفن همراه مورد علاقه بازی های ورزشی. در حال حاضر در اینجا برخی از کلاسیک اکشن, ماجراجویی و پازل بازی برای کسانی که آرزوی یک زمان ساده تر از بازی. برنامه های ارائه شده تقریبا به ترتیب زمانی بر اساس, اصلی بازی ها از بازی عصر طریق به اوایل نسل از کنسول ها.

برنامه 1: Pac-Man 256

کمی زرد chomper است که تقریبا مترادف با عصر طلایی از بازی های آنلاین, بازی داشتن آمده در سال 1980. در حالی که بازی اصلی است که در دسترس برای آی فون گیمر های قدیمی و جدید به طور یکسان باید برای انتخاب کردن Pac-Man 256 reimagining به جای.

Pac-Man 256 طول می کشد تا قهرمان و آشنا مظاهر اصلی از جمله مارپیچهای, ارواح, نقطه, و, میوه, و آنها را تبدیل به یک دونده بی پایان. به جای بسته شدن از هر سطح بازیکنان باید پیشی جستن "قطعی" است که مصرف این بازی را از پایین در حالی که همه gobbling تا نقطه و اجتناب از (و یا خوردن) ارواح.

برنامه 2: برک آوت افزایش

در حالی که آتاری اقتباس بسیاری از آن عنوان برای آی فون بسیاری از آنها در حال حاضر در حال ناسازگار با نسخه به روز شده از سیستم عامل iOS. برک آوت افزایش در ابتدا منتشر شد و در سال 1976 است که به روز شده است برای مدرن iOS چارچوب است.

برک آوت افزایش دنبال اصل قضیه از این بازی — به گزاف گویی توپ شکستن آجر — با مدرن گرافیک و مناسب افزایش قدرت می دهد. در غیر این صورت آن است که آنچه در آن بود: ساده و حواس پرتی.

برنامه 3: فرماندهی موشکی: شارژ

در خطر آشکار من سن واقعی من اولین کنسول بود آتاری 2600. فرماندهی موشکی از سال 1980 بود که در میان دو مشت از بازی ها که من تا به حال در طول کنسول های مفید در زندگی است. و در حال حاضر این آخرین عنوان که آتاری را زنده کرده است برای دستگاه های تلفن همراه.

قضیه اساسی همان باقی می ماند به عنوان شما را به چالش کشیده به دفاع از پایگاه خود را از نزولی موشک با هدف برای یک نقطه جلوتر از مسیر خود را. آتاری اضافه شده است برخی از امکانات مدرن مانند افزایش قدرت می دهد به همه چیز جالب تر. حتی وجود دارد یک واقعیت افزوده بازی های آنلاین است که شما می توانید مکان خود را در فضای فیزیکی اما آن را بیشتر از یک ترفند شسته و رفته از بهبود در گیم پلی.

برنامه 4: Q-Bert

در حالی که من بازی بسیاری از بازی ها در این لیست در نسخه اصلی خود, Q-Bert, تلطیف به عنوان "س*برت" که آن را در سال 1982 یکی از کسانی است که من قطعا تشخیص دهد اما نمی تواند به یاد بیاورید تا به حال بازی. اما پسر من می داند که او را از Wreck-It Ralph بازی است که هر دو.

بازی می کند مانند یک Bizarro World نسخه از Pac-Man. به جای یک دایره زرد gobbling نقطه و dodging ارواح شما فرماندهی یک رقص و لعن توپ نارنجی با یک شاخ یک دهان به رنگ مربع بر روی سیستم عامل مطرح در حالی که اجتناب از... چیزهای دیگر. توجه داشته باشید که این بازی رایگان است که لود شده با unskippable تصویری, تبلیغات, اما شما می توانید نسخه آگهی رایگان برای $2.99.

برنامه 5: تتریس

پس از راه اندازی اولیه خود در سال 1984 تتریس را حفظ کرده است وضعیت خود را به عنوان بهترین فروش بازی های ویدئویی در تمام زمان در عصر تلفن همراه با حدود 500 میلیون نسخه فروخته شده در سراسر سیستم عامل. در ماه ژانویه منتشر شد, آخرین نسخه رسمی از تتریس برای آیفون جایگزین نسخه منتشر شده توسط الکترونیک آرتز.

این نسخه از تتریس طول می کشد بازی بازگشت به اصول اولیه آن با تنها زنگ ها و سوت بودن تم و آواتار برای سفارشی کردن ظاهر بازی. رفته بسیاری از میکرو معاملات مستقر در EA نسخه تنها در برنامه خرید بودن $4.99 گزینه ای برای حذف تبلیغات. از همه مهمتر این بازی را می توان آفلاین طراوت سود در یک دوره که در آن بازی تقاضای مداوم اتصال وب سایت به سادگی برای بررسی یک بازی مجوز.

برنامه 6: سوپر ماریو اجرا

نینتندو عرضه جهان محبوب ترین شخصیت بازی های ویدئویی بر روی آی فون در سوپر ماریو اجرا شود. در حالی که مستقیم به پورت اصلی بازی NES از '85 یا پس از آن و SNES بازی ها, سوپر ماریو اجرا می کشد شخصیت های آشنا و سطح طرح از این بازی ها و ترجمه آنها را به یک دونده بی پایان بازی.

همچنین نینتندو شاغل دارای صفحه نمایش لمسی حرکات به جای اقتباس گیم پد, ساخت این امکان را به بازی بازی با یک دست. به عنوان یک پاداش شما می توانید سوئیچ بین در بازی موسیقی و موسیقی خود را از طریق یک مینی بازیکن در بازی.

طعم اولین بار از این بازی رایگان است اما شما باید برای تسویه حساب تا $9.99 باز مانده از بازی. به عنوان یک جایزه اگر شما تصمیم به خرید این بازی کامل در عرض 24 ساعت شما باز لوئیجی به عنوان یک شخصیت قابل پخش به عنوان به خوبی.

برنامه 7: Mega Man تلفن همراه

1987 را Mega Man حداقل در ذهن من می ایستد شانه به شانه با کنترا و Metroid میان سمت اسکرول بازی اکشن از دوران NES (هر چند من نگه کسلوانیا در بالاتر از همه آنها). اما در حالی که بسیاری از همسالان خود ندارد و نسخه رسمی در فروشگاه App کپکام است منتقل هفت مرد مگا عناوین.

من تمرکز اصلی در اینجا. با همه ظاهر مرد مگا تلفن همراه وفادار پورت از نسخه NES حق را به chiptune موسیقی متن فیلم. شش بازی اول اجرا $1.99 در هر یا $9.99 به عنوان یک بسته نرم افزاری با Mega Man X هزینه $4.99.

برنامه 8: دو اژدها سه گانه

آن را نمی ایجاد "ضرب و شتم 'em up" نوع از اسکرول سمت بازی اکشن, اما 1987 دو اژدها قطعا کمک پسند عامه آن را از طریق بازی ها و کنسول. پانچ و پا زدن و پرش (و یا combos آن) از طریق ميانگين خیابان های داخلی شهر به عنوان شما را مختل سیاه رزمندگان سندیکای جرم و جنایت.

در حالی که این بازی هزینه پول واقعی شما انجام سه بازی در یک, به طوری که یک به علاوه. علاوه بر حمایت از gamepads و co-op گیم پلی بازی از طریق بلوتوث بازیکن می تواند انتخاب بین بازی های آنلاین و حالت داستان و سه سطح از دشواری.

برنامه 9: Final Fantasy Dimensions

فاینال فانتزی VII Remake نیست Square Enix اولین تلاش در تجاری در یک عنوان RPG. در واقع توسعه منتقل شده و یا remastered بسیاری از بازی های اصلی در Final Fantasy حق رای دادن (که لگد کردن در '87) برای آیفون اعم از $7.99 برای $14.99 در هر یک و یا $69.99 برای اولین بار شش همراه با 3D بازسازی Final Fantasy IV. حتی Final Fantasy VII ساخته شده راه خود را به فروشگاه App.

اگر شرکت Square Enix را pricetags برای retreads به نظر می رسد کمی بالا توسعه نیز منتشر شده اصلی گوشی های هوشمند عنوان Final Fantasy Dimensions. این بازی بسیار شبیه احساس در مکانیک گیم پلی هنر و bestiary اصلی 16 بیتی فاینال فانتزی با یک داستان جدید و کنترل های ساخته شده برای صفحه نمایش لمسی که. مقدمه رایگان است و اگر شما انتخاب می کنید به سرمایه گذاری بیشتر شما می توانید خرید فصل فردی به عنوان در برنامه خریدهای اما آن را ارزان تر به پرداخت $13.99 به صورت کامل بازی.

برنامه 10: دکتر ماریو جهانی

در میان قریب به اتفاق جهان از ماریو-بازی های مرتبط تولید شده توسط نینتندو بود دکتر ماریو کلون تتریس از سال 1990 که بازیکنان به چالش کشیده برای از بین بردن ویروس ها با رنگ مانند قرص. این است که بسیار مناسب بازی برای COVID-19 همه گیر!

در کل بازی پازل ترجمه بهتر از کنسول به صفحه نمایش لمسی از بسیاری از بازی های اکشن. آن را به ویژه با دکتر ماریو جهانی که در آن کشیدن این قرص بر روی صفحه نمایش و بهره برداری برای تنظیم جهت گیری فقط حس می کند. به عنوان یک نتیجه, بازی کمتر احساس مانند تتریس کپی کنید. بازی رایگان بازی است اما ارائه می دهد در برنامه خریدهای.

برنامه 11: Sonic the Hedgehog 2, کلاسیک

وجود علاقه در سونیک خارپشت در حال حاضر که آن فیلم اقتباسی شکسته است جعبه دفتر ، به عنوان شانس آن را داشته باشد سگا ساخته شده است که بسیاری از این عناوین در حق رای دادن از جمله اصلی سونیک خارپشت از سال 1991 و صوتی CD های موجود برای نصب به صورت رایگان با گزینه ای برای باز کردن یک نسخه آگهی رایگان.

اما من همیشه ترجیح Sonic the Hedgehog 2 که به معرفی شخصیت دم برای دو بازیکن عمل است. تلفن همراه پورت capitalizes که قابلیت ارائه دو فرد co-op mode از طریق اتصال بلوتوث. شما همچنین می توانید با اتصال به یک گیم پد که کمک می کند در آن مناطق که در آن دقت جهش مورد نیاز هستند.

برنامه 12: Mario Kart تور

این گوشی راه اندازی مجدد در حال حاضر ساخته شده ما لیست باید چند نفره بازی ها, اما هر مجموعه ای از بازی های کلاسیک خواهد بود ناقص و بدون Mario Kart تور.

در بسیاری از ماریو Kart تور است در تاریخ همتراز با سال 1992 اصلی و عواقب آن که به نظر می رسد در هر کنسول و دستی که نینتندو ساخته شده از SNES به سوئیچ. در نهایت بازی می کند و فشار بازیکنان را به خرید و شخصیت ها و تجهیزات برای پیشرفت بیشتر اما به اندازه کافی سرگرم کننده بود در کنار به دست آورده پاداش برای نگه داشتن شما را سرگرم برای ساعت ها در پایان.

تصاویر نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

برنامه 13: Golden Axe

در مقایسه با همسالان خود سگا است که در میان فعال ترین در انتقال آن عناوین به گوشی های هوشمند و سخاوتمندانه ترین ارائه بسیاری از آن بازی به صورت رایگان (با گزینه ای برای رد کردن تبلیغات برای $1.99) تحت سگا برای همیشه لطفا برای بنر.

در میان عناوین موجود هستند یک گروه از جانبی scrollers با بسیار شبیه مکانیک اما با در نظر گرفتن محل های مختلف در ژانرهای داستانی. هر بازی پشتیبانی از gamepads و چند نفره از طریق Wi-Fi دارای ویژگی های به صرفه جویی در گیم پلی (اگر شما به سیستم وارد شوید) یا عقب (در قیمت از تماشای یک ویدیو تبلیغ) و همراه با برچسب بسته برای iMessage.

تبر طلایی (که شد چیزی که در سال 1989) اماکن بازیکن در یک فانتزی قرون وسطی تنظیم با سه شخصیت کشیده مستقیما از او مرد به از را انتخاب کنید. آی فون برنامه در واقع بسته های نرم افزاری سه گانه از تبر طلایی بازی را به یکی از وجود دارد مقدار زیادی از شمشیر باز, سحر و جادو-wielding وحش-سواری اکشن به حال در یک دانلود.

برنامه 14: Altered Beast

ریمیکس تبر طلایی با فیلم Clash of the Titans و هیولا از کسلوانیا شما Altered Beast (که در اصل منتشر شد در سال 1988). این صدا ممکن است مانند یک ساده اما دقت این توضیحات آشکار می شود زمانی که شما بازی آنها را به عقب.

شما به عنوان پانچ راه خود را از طریق خالی از سکنه نسخه از یونان باستان شما جمع آوری از orbs به هالک کردن شخصیت خود را و خودتان را تبدیل به یک گرگ, خرس, ببر, یا اژدها (از این رو عنوان) با ابرقدرت. OK پس شما بافت موجودی تسلی به بازی Altered Beast قطعا نگه می دارد خود را.

برنامه 15: Streets of Rage II

سگا سریع به جلو به معنی خیابان 1980s فیلم های اکشن برای Streets of Rage سری که لگد در سال 1991. بازی های قرض بسیار کمی از این دو اژدها سری از نظر زیبایی شناسی و گیم پلی در حالی که دست زدن به بسیاری مانند Altered Beast and the Golden Axe سری. به جای شمشیر و جانوران, شما می توانید انتخاب کنید تا خفاش ها و چاقو به شما ضرب و شتم پانک و خیابان toughs و ترکیب حمله برای حرکت خاص مانند suplexes و رها کردن-ضربات.

بر خلاف نسخه موبایل از دو اژدها و تبر طلایی و خیابان های خشم و عاقبت آن هستند بسته بندی شده به صورت جداگانه. اگر شما تنها باید اتاق را برای یکی از این بازی ها را در زندگی خود انتخاب کردن برای عاقبت به عنوان آن را فقط به نظر می رسد بهتر است.

برنامه 16: تاکسی دیوانه کلاسیک

در حالی که تاکسی دیوانه عرضه به عنوان یک بازی به عنوان در سال 1999 من بازی نمی کند آن را تا زمانی که دوباره طراحی نسخه از پلی استیشن 2 شده بود تحت الشعاع قرار استیشن 3. با اینحال تا کنون از این بازی ساخته شده راه خود را به آی فون من به آن را به آینده. اگر من به رتبه بندی این بازی ها من می خواهم این یکی را به عنوان شماره یک با یک گلوله.

هر چند سرگرم کننده محصول دادن کلبه پیتزا کنتاکی مرغ سرخ شده و سوابق برج جایگزین شده است generic نشانه بندر بسیار وفادار به متن اصلی از جمله آن عفونی موسیقی متن فیلم از اواخر'90s, پانک راک, آهنگ از بد دین و فرزندان. شما می توانید بازی را از طریق بازی های آنلاین و یا اصلی و همچنین به عنوان یک سری از جعبه دیوانه مینی بازی و صرفه جویی در نمره بالا خود را در هر.

مانند دیگر عناوین سگا, تاکسی دیوانه است که سازگار با دستی کنترل است. اما من در بر داشت که این در واقع آسان تر به بازی با کنترل صفحه نمایش لمسی. به شکل. همچنین من غیر روحانی کردن دستکش بلند در این یکی و به چالش کشیدن هر کسی به ضرب و شتم نمره بالا من از $11,292.50 در اصل ،

برنامه 17: Street Fighter IV

خیابان جنگنده سری آغاز شد که در سال 1987 پیشگام مفهوم one-on-one button mashing مسابقات هنرهای رزمی است که به بازیکنان یک انتخاب از فهرستی از مبارزان هر یک با حرکت منحصر به فرد مجموعه است. بازی محبوب بود به اندازه کافی برای Jean-Claude Van Damme به ستاره در آن فیلم adaptation.

کپکام فقط منتقل شده بیش از یکی از روز دوم دنباله به فروشگاه App اما اگر "HADOKEN" بخشی از واژگان شما, شما احتمالا نمی خواهد که موضوع را پرتاب $4.99 در آی فون خود را برای این یکی.

برنامه 18: مورتال کمبت

مانند Street Fighter مورتال کمبت (از سال 1992) به کمک مجموعه ای از استاندارد برای هنرهای رزمی, مبارزه بازی ها. همچنین مانند Street Fighter مورتال کمبت اقتباس شده بود به یک فیلم با یک راه اندازی مجدد برنامه ریزی برای رسیدن به 2021. در مقابل به کارتون زیبایی از خیابان جنگنده مورتال کمبت در زمان تیره تر به نوبه خود با وحشیانه گور دادن یک معنای کاملا جدید برای به پایان رساندن حرکت می کند.

مورتال کمبت برای موبایل بیشتر در مشترک با بی عدالتی در سری بازی های مبارزه از خود اصل با بازیکنان جمع آوری (یا خرید) مبارزان و استقرار آنها را در سه روز و سه جنگ است. اما کسانی که به خود تونل کارپ mashing دکمه های اصلی خواهد لذت بردن از این فرصت را به همان مبارزان بازگشت به اپل خود را.

برنامه 19: 1945

این بازی مظهر کپکام سری از بازی ها/بازی های کنسول از 1990s (که در واقع در سال 1984 آغاز شده با 1942) اما اگر شما نمی دانید بهتر است شما می خواهم فکر می کنم این بازی می آید از 16 بیتی دوره از بازی. و این یک چیز خوب است.

عمودی اسکرول کردن بازی شما را در سوم شخص صندلی خلبان یک جت جنگنده به عنوان شما کش رفتن برای گول زدن دشمن از هواپیما و توپخانه. این یک مورد دیگر که در آن یک بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل بهتر است برای کنترل صفحه نمایش لمسی از آن در اصلی آن تکرار با کشیدن از چپ به راست بر روی صفحه نمایش ساخت پرواز نگاه به عنوان طبیعی به عنوان تنفس.

  • برنامه لینک فروشگاه: 1945 (رایگان)

برنامه 20: کسلوانیا: سمفونی شب

مانند سگا, Konami بهره مند است از کسلوانیا اقتباس شده به عنوان یک مجموعه در Netflix بکشد. فقط در زمان برای انتشار فصل سه ماه گذشته توسعه دهنده جای تعجب خود منتشر پورت اول از یک بازی از سری کسلوانیا برای گوشی های هوشمند است. و آن را برداشت و هدف نخست در کسلوانیا: سمفونی شب در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین در این سری اگر نه یکی از بهترین ها پیمایش جانبی بازی ها تا کنون (هر چند من همیشه قطع کلاه من در کسلوانیا سوم: دراکولا نفرین به خاطر نوستالژی را).

کسلوانیا: سمفونی شب بر روی آی فون به طور مستقیم از پورت های اصلی پلی استیشن نسخه از سال 1997 از نقشه های بازی به گرافیک به موسیقی متن فیلم. در حالی که بازی با اقتباس از آن برای کنترل صفحه نمایش لمسی شما همچنین می توانید با اتصال به یک گیم پد که در این مورد بسیار توصیه می شود. این برنامه همچنین دارای قابلیت ذخیره خودکار است که اجازه می دهد تا شما همچنان خود را در آخرین نقطه عطف به جای در بازی savepoints اما این همچنین بدان معنی است که شما شروع با ضربه زدن شما امتیاز وارد مرحله با.

اگر شما از طرفداران از "Metroidvania" شما باید بررسی کنید خونین: مراسم شب یک جانشین معنوی به کسلوانیا سری بر روی کنسول و یا PC.

ذکر شریف: Crossy Road

گرد کردن لیست ما یک بازی است که دقیقا نمی کلاسیک اما عنوان یک جایگزین مناسب برای یک. Crossy جاده است که در اصل یک بازسازی مدرن از سال 1981 را Frogger بدون استفاده اصلی این عنوان است. سازندگان این بازی همچنین لنت یک دست در حال توسعه Pac-Man 256 بنابراین Crossy Road همان سطح بی پایان گیم پلی.

همچنین بازیکنان می توانند به کسب پاداش از طریق گیم پلی بازی در قالب شخصیت غارت جعبه. که به شما امکان تغییر شخصیت خود را, اما همچنین ممکن است دچار وسوسه کردن شما به عرصه در برنامه خریدهای. با اینحال این یکی از آن بازی های است که می تواند نزول آن قلاب به شما.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک (مگر اینکه در غیر این صورت اعلام شده)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن