مستند 4.0 دستورالعمل امروز با احتمال تسهیلات در هوا مترو سفر

مستند 4.0 دستورالعمل: این مستند است که انتظار می رود در محل باقی می ماند برای دو هفته بیشتر (فایل)دهلی نو: سرا

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399
Lockdown 4.0 Guidelines Today With Likely Relaxations In Air, Metro Travel

مستند 4.0 دستورالعمل: این مستند است که انتظار می رود در محل باقی می ماند برای دو هفته بیشتر (فایل)

دهلی نو:

سراسر کشور مستند که وارد چهارمین مرحله از فردا به احتمال زیاد برای دیدن بسیاری از تسهیلات به ویژه از نظر حمل و نقل عمومی منابع نشان می دهد. با تعداد محدودی از مسافر قطار در حال اجرا از هفته گذشته آن است که بخش حمل و نقل هوایی و حمل و نقل جاده ای از جمله مترو خدمات است که در حال انتظار برای دریافت برخی از استراحت در حال حاضر.

دستورالعمل اعلام خواهد شد در این شب برای فاز است که انتظار می رود به آخرین برای دو هفته بیشتر تا زمانی که ممکن است 31.

در حالی که اعلام پسوند هفته گذشته نخست وزیر نارندرا مودی گفته بود آن را در یک "کاملا متفاوت" با قوانین جدید.

"تاج با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی اما زندگی ما نمی تواند در اطراف آن است. ما را به پوشیدن ماسک, ما را دنبال کنید doh gaj دوری (شش پا فاصله) اما ما نمی خواهد اجازه دهید آن را از خط خارج شدن اهداف ما" تاکید کرد.

او همچنین خواسته متحده برای ارائه نقشه های خود را برای مستند و حذف تدریجی --یک حرکت است که در تنظیم کردن حدس و گمان در مورد یک گام به جلو در شروع فعالیت های اقتصادی.

منابع نشان می دهد که این احتمال وجود دارد که دولت اجازه خواهد داد که جزئی افتتاح مراکز خرید و مراکز که می تواند در یک فرد حتی بر اساس.

مستقل مغازه ها شده اند عامل برای بیش از دو هفته یک گام به جلو نسبت به مغازه های فروش کالاهای اساسی اجازه داده شد در مرحله اول از این مستند.

این احتمال نیز وجود دارد که با مترو سفر اجازه خواهد داشت در حال حاضر موضوع را به قوانین سختگیرانه اجتماعی فاصله.

فعالیت های ساخت و ساز است که به احتمال زیاد به طور کامل در شهرستانها-به جز در مهار مناطق.

فاز 4 از مستند می آید به عنوان کشور عبور 90,000 علامت در coronavirus موارد ضبط بزرگترین واحد-روز پرش از 4,987 جدید بیماران آوردن مجموع به 90,927. این رقم شامل 2,872 بیمارانی که کشته و بیش از 34,000 بیمارانی که بهبود است.

چهار متحده - ماهاراشترا, دهلی نو, Tamil Nadu و گجرات - که باید ثبت بالاترین تعداد موارد در هند نیز گزارش داد که این بزرگترین افزایش در COVID-19 تعداد در 24 ساعت گذشته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب