Etsy جدید ابزار اجازه می دهد تا شما ببینید که چگونه هنر به نظر می رسد بر روی دیوار خود را قبل از خرید آن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.مشکل با خ

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مشکل با خرید هنر—تالار بوم به خصوص—این است که شما هرگز نمی دانید که چگونه آن را در آپارتمان خود را و یا اگر آن را حتی مناسب در آپارتمان خود را. شما اغلب در سمت چپ حدس زدن و امیدوار است که زمانی که شما در واقع خرید, همه چیز خواهد بود فقط به عنوان شما می خواهم امیدوار (هرگز آن را همیشه می کند).

Etsy در تلاش است برای حل این با ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا کاربران برای دیدن چگونگی چاپ نقاشی یا عکس را بر روی دیوار خود را قبل از آنها آن را خرید. با استفاده از واقعیت افزوده کاربران می توانند در حال حاضر پروژه هنر در اندازه های مختلف برای به دست آوردن احساس اگر آن را مناسب برای آنها.

در اینجا چگونه آن نسبتا ساده از ویژگی های آثار: باز کردن برنامه Etsy و یک آیتم را انتخاب کنید که در طبقه بندی هنر و کلکسیون. شیر AR آیکون در بالا righthand گوشه ای از آیتم تصویر حرکت دوربین خود را به جایی که شما می خواهم به آن را قطع و دوباره ضربه بزنید برای پیش نمایش. اگر اندازه های مختلف در دسترس هستند و شما همچنین می توانید زوم در داخل و خارج برای دیدن که اندازه بوم بهترین به نظر می رسد.

مقدمه ای از ویژگی های است که به موقع آن را به عنوان در حال حاضر می تواند کمک به خریداران بیشتر شده اند که تبدیل به پلت فرم آنلاین را پر کنید خود را دکور نیاز دارد در میان همه گیر. با توجه به Etsy آنها دیده 94 درصد افزایش در جستجو برای دیوار هنر در سه ماه گذشته در مقایسه با سال گذشته است. نیز وجود دارد که 63 درصد افزایش در جستجو برای نقاشی و 54 درصد افزایش در جستجو برای چاپ و تصاویر.

در حال حاضر Etsy علیرضا در مرحله بتا است و تنها با این نسخهها کار بر روی آی فون و آی پد, اما این شرکت امیدوار است تا آن را در دسترس بر روی آندروید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن