دهلی 5.5 لاخ COVID-19 طرح در آمد از مرکز: Manish Sisodia

Manish Sisodia گفت: دهلی نو تا به حال بیش از دو برابر تعداد تخت بیمارستان به آن نیاز دارد در حال حاضر.دهلی نو:

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

Manish Sisodia گفت: دهلی نو تا به حال بیش از دو برابر تعداد تخت بیمارستان به آن نیاز دارد در حال حاضر.

دهلی نو:

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia در روز پنج شنبه گفت: این طرح از 5.5 لاخ coronavirus موارد در پایتخت تا پایان تیر آمد و از دولت مرکزی و او مشترک آن با هشدار به مردم است. خود را روشن آمد و پس از اتحادیه وزیر آمیت شاه گفت که آقای Sisodia بیانیه به حال ایجاد ترس در میان مردم است.

"هیچ کس نمی تواند پیش بینی آنچه فردا اتفاق خواهد افتاد اما تمام پیش بینی های که به اشتراک گذاشته شده در دولت هند, پورتال من به اشتراک گذاشته است که در 8 ژوئن. من احساس آن مهم است برای به اشتراک گذاشتن با دلیل عمومی نیز باید در حالت آماده باش. وجود دارد می تواند دیدگاه های مختلف نیز" آقای Sisodia گفت NDTV.

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه گفته بود که این مرکز تا به حال به "مرحله" پس از Mr Sisodia نظر و همچنین اطمینان داد که دهلی نو نمی خواهد که 5.5 لاخ موارد توسط ژوئیه 31. دهلی نو گزارش شده نزدیک به 90,000 coronavirus موارد از جمله 2,803 مرگ و میر تا کنون

"در اطراف دومین هفته از ماه ژوئن دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت که تا تاریخ 31 ژوئیه وجود خواهد داشت 5.5 لاخ افراد آلوده به ویروس. او گفت که وجود خواهد داشت هیچ جایی در سمت چپ بدون تخت چپ و وضعیت دشوار خواهد بود. این ایجاد بسیاری از ترس در ذهن مردم در دهلی نو" آقای شاه گفت: در مصاحبه ای به خبرگزاری ANI.

"من نمی خواهم برای رفتن به اینکه برآورد درست بود یا غلط. اما یک وضعیت ترس به وجود آمد و برخی از مردم شروع به خانههای گلی خالی خروج. مدیریت COVID وضعیت در دهلی نو شغل دهلی دولت است. اما پس از Sisodia بیانیه من احساس این مرکز نیاز به گام," او اضافه شده است.

در پاسخ به اتهام دهلی معاون وزیر گفت: "تا زمانی که مردم در دهلی نو در حال امن من اهمیتی نمی دهند که اعتبار می گیرد. ایمنی ساکنان دهلی میباشد بقیه همه سیاست است."

"هیچ دولت صالح به صورت وضعیت به تنهایی. هر کس نیاز همه است. گفت: ما می توانید مدیریت به تنهایی خواهد بود بسیار متکبر ، پس [وزیر Arvind Kejriwal رفت و با دست خورده به مرکز RWA (دستياران Welfare Association) و هر یک," Mr Sisodia گفت.

آقای Sisodia مطمئن باشید که دهلی نو در حال حاضر بیش از دو برابر تعداد تخت بیمارستان نسبت به بیماران است. پایتخت نیز در حال انجام کمترین تعداد آزمایش ها در این کشور گفت. "ما 6,000 بیماران و 15000 تخت به عنوان از تاریخ است. ما در حال آزمایش 20,000 مردم هر روز," او گفت:.

او گفت: دهلی نو و بمبئی حال ظهور به عنوان بزرگترین COVID-19 نقاط به دلیل تعداد افرادی که وارد این شهرستان در سه ماه اول سال. معاون وزیر همچنین با هشدار در مورد عواقب ناشی از بیش از حد بسیاری از محدودیت و گفت: "هیچ واکسنی برای آسیب به آموزش و پرورش و اقتصاد است."

"ما امیدوار به بازگشایی مدارس و اگر همه چیز نمی رویم بدتر است. اوت خواهد بود یک ماه خوب برای بازگشایی اگر همه چیز ادامه راه آنها هستند و نمی بدتر" Aam Aadmi رهبر حزب اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب