"ارزش زمان و تلاش": مغلوب ساختن پیشی جستن در دستی پس از ضد عفونی کننده اشتباه

او به نظر می رسد برای تایید گزارش های رسانه ها که او با توجه به توقف briefings.واشنگتن, ایالات متحده: رئیس جمه

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399
'Not Worth Time & Effort': Donald Trump On Pressers After Disinfectant Gaffe

او به نظر می رسد برای تایید گزارش های رسانه ها که او با توجه به توقف briefings.

واشنگتن, ایالات متحده:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه ای که روزانه coronavirus جلسات بودند که ارزش وقت خود را دو روز پس از جرقه یک دیوانگی نشان می دهد بیماران ممکن است با تزریق مواد ضد عفونی کننده برای کشتن یک عفونت است.

او به نظر می رسد برای تایید گزارش های رسانه ها که او با توجه به توقف این جلسات که تسلط اوایل شب تلویزیون کابلی, اخبار, برای, گاهی بیش از دو ساعت بیرون از سرخوردگی و سوالات خود را در مورد دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر.

"آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

"آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!"

در روز پنج شنبه ما رهبر حیرت زده بینندگان گفت: پزشکان ممکن است درمان افراد آلوده به ویروس coronavirus توسط درخشان از نور ماوراء بنفش در داخل بدن خود و یا با تزریق خانگی ضد عفونی کننده.

"سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند (ویروس) را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها," او گفت:.

پس از قوی رد از پیشنهاد او توسط برترین کارشناسان پزشکی و مواد ضد عفونی کننده تولید کنندگان مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ادعا کرد او شده است صحبت "sarcastically."

اما او محدود است که روز جلسه که معمولا شامل خود معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به فقط 19 دقیقه و نه هر گونه سوال از خبرنگاران.

و در روز شنبه پس از 50 جلسات بیش از دو ماه در کاخ سفید نگه دارید نه در همه.

تهمت استفاده کرده است این جلسات به اشغال صفحه نمایش تلویزیون و ترویج دولت او سیاست دفع کردن منتقدان و حمله به رقبای سیاسی -- از مخالفت دموکرات ها برای چین به رسانه های ایالات متحده.

اما پس از بیش از 53,000 آمریکایی درگذشت از رمان coronavirus briefings, نظر سنجی نشان می دهد که تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در میان رای دهندگان او به عنوان چرخ دنده تا برای نبرد دموکرات جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

یک AP-NORC نظرسنجی پنج شنبه منتشر شده نشان داد که اکثر آمریکایی ها -- و خرد کردن اکثریت دموکرات -- باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به سلامت اورژانس پیش روی کشور است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net