نظر: نظر: Ashok Gehlot ثابت می کند یک حریف شایسته پیروزی-شاه

بازی سیاست تبدیل شده است بسیار جالب است - و شیطانی در راجستان. در زمان نوشتن برادر وزیر Ashok Gehlot یورش شده

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399

بازی سیاست تبدیل شده است بسیار جالب است - و شیطانی در راجستان. در زمان نوشتن برادر وزیر Ashok Gehlot یورش شده است. نیست به یک نابغه این لینک به تلاش برای سرنگونی دولت کنگره را در راجستان. این یک عمل نا امیدی با بی جی پی که قابل درک است چرا که پس از نارندرا تصور رهبری حزب و دولت این اولین بار است که تلاش های خود را برآورده شده است برابر با انتقام.

Ashok Gehlot شده است بازی برابر برای مودی نوع سیاست; او نشان داده است قابل توجه انعطاف پذیری و پرخاشگری است. او متوجه شده است که اگر یکی از چاله چاله در برابر مودی و Amit Shah کالیبر بازی دفاعی است که خودکشی. بنابراین او تصمیم گرفته است برای مبارزه با آن را با همان قدرت و شور و نشاط ذوق و زهر. بر خلاف کمال نات در Madhya Pradesh و H D Kumaraswamy در کارناتاکا Gehlot است فقیرانه تسلیم شد. او می داند که دولت او یک تیغ نازک اکثریت در عین حال او در حالت حمله.

خیلی از قدرت است که مودی به دست آورد تا نتیجه را نبرد گلادیاتوران غریزه. برای او هر نبرد یک موضوع مرگ و زندگی است. او مبارزه می کند که اگر تمام عمر خود را بستگی دارد که مانند آن را آخرین نبرد. او هرگز پیش بینی شکست و در این روند او می دهد و خود را تمام. برای او سیاست است نه اخلاقی بازی آن را در مورد کنترل کامل و قدرت و شاه و او در حال کارشناسان در نحوه استفاده از قدرت است که به شکست منحرف کردن و از بین بردن مخالفان. از مودی نخست وزیر شد, هندی, سیاست گرفته قاطع به نوبه خود. او رنج می برد بدون رقیب در حزب و مخالفان در خارج از حزب و اگر یکی وجود دارد و سپس او را مغلوب و نابود فراتر از به رسمیت شناختن.

hs263g2k

Ashok Gehlot و Sachin خلبان (عکس)

مودی است و نه قصد خود را به کنگره هند-Mukt. در گوا و مانیپور او نگه داشته کنگره از تشکیل دولت با وجود آن داشتن بیشتر MLAs از بی جی پی و تک بزرگترین حزب. در Uttarakhand آروناچال, Madhya Pradesh و کارناتاکا او جدا بموقع منتخب دولت است. در همه این کشورها به طرز عمل همان بود. اول چند MLAs از حزب حاکم بالا بردن پرچم شورش این MLAs در حال نقل مکان به یک مقصد امن و پس از آن سازمان های تحقیقاتی تراشه در. ناگهان مالیات بر درآمد بخش اجرای اداره CBI و پلیس تبدیل شدن به بسیار فعال است. برخی از مورد میدارد تا سرعت و یا موارد جدید در حال محکم بر اعضای این حمله حزب و یا بستگان خود را.

در Uttarakhand Harish Rawat قرار گرفت برای یک نوبت به پرس و جو در کارناتاکا, D, K Shivakumar را در رفت و آمد مکرر مورد حمله قرار گرفت توسط مالیات بر درآمد بخش و برای مقابله با دولت و پلیس خدمات CRPF گرفته شد. این بازی گرفته شده بود به منطقی آن در پایان با دستگیری D K Shivakumar. در MP مدتها قبل از کمال نات دولت با شکست مواجه شد برادرزاده اش Ratul پوری مورد حمله قرار گرفت, مورد بازجویی قرار گرفت و در نهایت دستگیر شد. در هر مورد یک بخش از رسانه ها استفاده می شد به لکه دار کردن تصویر سیاستمدار در سوال و یا خانواده و یا همکاران - به عنوان فاسد است.

دفتر فرماندار نیز استفاده می شود به انکار مشروع و ادعا می کند از اردوگاه رقیب. فکر می کنم از ماهاراشترا که در آن Devendra Fadnavis شد سوگند به عنوان رئیس جمهوری همراه با Ajit Pawar در 6:30 صبح به جلوگیری از شیو سنا و کنگره Sharad Pawar از تشکیل دولت است. در نهایت Fadnavis مجبور به استعفا به عنوان او نیست که اعداد.

modi shah bjp central election committee pti

نارندرا و آمیت شاه (عکس)

در حال حاضر این الگو تکرار شده است در راجستان. این کنگره 19 MLAs رهبری Sachin خلبان مطرح پرچم شورش آنها گرفته شد به یک BJP حکومت دولت (Haryana) که در آن آنها داده شد و دولت حمایت می کند. همان روز جهان بیدار شد متوجه باشید که در بخش های مالیاتی و اجرای اداره تا به حال حمله به محل از Ashok Gehlot در جیپور. و در حال حاضر پس از یک هفته Gehlot برادر هدف است.

من شناخته شده اند Ashok Gehlot به عنوان یک لحن نرم و خفیف ادب سیاستمدار همیشه در سمت راست نهرو-گاندی ، او دوست داشت که به نام گاندی وفادار. اما این بحران دیده است جدید Gehlot. او مهاجم سریع نیست کلمات گوشت چرخ کرده و شده است یک قدم جلوتر از شورشیان و مودی. به نظر می رسد او شده است کاملا رعایت مودی و سبک خود را از عملکرد.

Ashok Gehlot منتظر نیست برای BJP به اعتصاب. در مودی سبک او شده بود به تماشا و گوش دادن و هنگامی که او به ضبط مدارک و شواهد از شورشیان و BJP رهبران توطئه او فیرث در برابر BJP رهبران و برخی از شورشیان. او نقل مکان کرد و به معاون او Sachin خلبان بازجویی قرار گرفت. او یک شاه به نام اتحادیه وزیر و مودی مورد علاقه Gajendra سینگ Shekhawat. این راجستان پلیس اعزام شد تا به Manesar که در آن شورشیان تسلیم در امن حضانت BJP دولت است.

Gehlot همچنین می دانستند که دفتر فرماندار می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر او. قبل از BJP می تواند حرکت او با یک لیست از 102 MLAs از جمله خودش (یکی بیشتر از مورد نیاز برای عبور از اکثر مارک) بازدید فرماندار و اشاره کرد که او حاضر است خود را اثبات کند اکثریت در کف خانه. اما آن را بیشتر از یک هشدار به آن را روشن است که او دارای اعتماد به نفس و اعداد مورد نیاز است.

همچنین زمزمه هایی که Gehlot در راستای اجتناب ناپذیر بود humoured رئیس سابق وزیر و رهبر بی جی پی Vasundhara Raje با تخصیص یک دولت ییلاقی در جیپور. Vasundhara نشان داده است هیچ علاقه ای در کل هرج و مرج بر خلاف BJP رهبران در کشورهای دیگر. در این روند Gehlot نیز به مبارزه طلبیده کنگره رهبران. آن است که به خوبی شناخته شده است که Sachin شده است در تماس با Rahul و پریانکا و آنها مشتاق به حفظ او با وجود شورش خود را. اما Gehlot است مورد آزار قرار گرفته خلبان بارها و بارها به اطمینان حاصل شود جوانتر رهبر نمی تواند بازگشت به راجستان در حزب است.

با این همه Gehlot نشان داده است که او بیش از قادر به باشگاههای کسانی که در برابر او. آن است که دیده می شود اگر استراتژی خود را کار می کند اما آن را قطعا باز یک فصل جدید در اپوزیسیون کتاب برای مقابله با مودی و شاه. بیایید ببینید!

(Ashutosh است دهلی نو-بر اساس نویسنده و روزنامه نگار.)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de