این طراح Wainscoting ترفند می توانید اتاق خود را نگاه بهتر

این که آیا شما خود را و یا اجاره—یا شما در زندگی جدید و یا قدیمی ساخت و ساز به طور کلی شما احتمالا رفتن به برخ

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399

این که آیا شما خود را و یا اجاره—یا شما در زندگی جدید و یا قدیمی ساخت و ساز به طور کلی شما احتمالا رفتن به برخی از نوع چالش به چهره و یا سازش را در خانه خود را. مگر اینکه شما سفارشی ساخته شده و جای خود را از زمین تا. اما برای من (و شاید شما!), این همه در مورد آینده با راه حل های خلاقانه برای حل هر خانه گرفتاری بوجود می آیند. یکی از مشکلات برخی از افراد تمایل دارند که با جدیدتر می سازد و اجاره است که می توانید آنها را فاقد برخی از خانه های قدیمی جذابیت yesteryears: چیزهایی مانند اندود گچ و سیمان طاقدار, سقف archways و در معرض پرتوهای, به نام چند.

در واقع عدم وجود معماری علاقه یکی از چالش های بسیاری 2020 کوچک/تجربه خنک طراحان مواجه شده و از هر وظیفه بود با تزئینات 120 فوت مربع اتاق که واقع شده است یک نام تجاری جدید زندگی به اندازه شهر فرنگ ساخته شده از تیغه با ساده ترین baseboards. چند طراحان تصمیم به استفاده از برخی از نوع wainscoting سریع دوز شخصیت و این نوع از قاب چوب همیشه ارائه می شود حتی زمانی که شما آن را جعلی با جعبه پانل های ساخته شده خارج از بورس وضعیت همان چیزی است که طراح حداکثر هامفری در نظر گرفته شده برای انجام این کار در خود را "کودک درون" اتاق زیر دیده می شود.

چه بزرگ در مورد wainscoting است که اگر شما را دوست دارم نگاه از دانه چوب شما می توانید با استفاده از یک رنگ به برجسته آن آلی گره ها و شیار. اگر شما بیشتر در مورد یک نور روشن و با روح, زیبایی, سفید رنگ خواهد بود خود را wainscoting بهترین دوست. برعکس یکی از چیزهای جالب متوجه شدم در مورد قاب کوچک/تجربه خنک طراحان استفاده می شود این است که همه آنها تصمیم به رنگ آنان در اشباع رنگ. هامفری استفاده Behr گرافیکی زغال چوب طراح امیلی هندرسون استفاده Behr قرمز فلفل در "التقاطی فارسی" اتاق و طراح Mikel ولش استفاده Behr را در لحظه خود را در "سخت خطوط منحنی نرم" اتاق. به وضوح رنگ گشت. چه شد بیشتر تعجب آور برای من این است که هر دو هندرسون و ولش پیچیده شده اتاق خود را با دو متفاوت ارتفاعات wainscoting.

از لحاظ فنی به عنوان قدیمی گفت می رود دو اتفاقی است و سه یک روند اما با توجه به حجم نمونه از طراحان در کوچک/تجربه خنک, من فکر می کنم wainscoting با ارتفاع های مختلف است برای رفتن به یک راه جدید انجام قاب سازی دیوار و در اینجا به همین دلیل است. در مورد هندرسون اتاق نشان داده شده است که در بالا طرح شد برای نصب 48 اینچ قد بلند مدیره و چاق شدن wainscoting در دیوارهای جانبی و 60 اینچ قد بلند مدیره و چاق شدن در پشت دیوار. این تفاوت اندک در ارتفاع تساوی چشم خود را از سمت راست به دیوار تخت و تا آن تصویر زرق و برق دار راه آهن و هنری این نمایش است که درست نقطه کانونی اتاق است. این تغییر کوچک به اندازه کافی برای گرفتن توجه خود را و بهترین اتاق های ماهرانه این راه کار می کنند.

ولش استفاده wainscoting ارتفاع تفاوت دقیقا در مقابل راه Henderson. جالب اینکه پایان اثر همان بود. او تصمیم خود را به اجرا قاب های تمام قد خود را از سمت دیوار و رفتن کوتاه در پشت دیوار فضای ناهار خوری که به او اجازه نصب چشمگیر, گالری دیوار, چاپ در کشش از سفید drywall. چون wainscoting بصری قطع بر روی دیوار پشت آن را به عنوان پیچد اطراف اتاق چشم خود را نمی تواند کمک کند اما نگاه و معطل در این نقطه است که دوباره به معنای نقطه کانونی اتاق است.

چه کسی می دانست کمی عدم تقارن می تواند چنین هوشمند طراحی استراتژی ؟ من نمی خواهد سعی کنید این کار را با سوپر کوتاه wainscoting. خود را قاب کرده بود و به اندازه کافی بلند برای چشم برای تشخیص ارتفاع تفاوت در وهله اول, و شما نمی خواهید این اختلاف به قدری شدید است که به نظر می رسد عجیب و غریب. اما زمانی که این نیشگون گرفتن و کشیدن طراحی هنرمندانه انجام شده است قطعا آن را می سازد یک فضای بخوان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب