هیچ اقدام علیه شرکت هایی که نمی پرداخت حقوق و دستمزد در طول مستند: Top دادگاه

دادگاه بالا گفته متحده باید تسهیل مذاکرات بین کارکنان و کارفرمایان بیش از دستمزد پرداخت.دهلی نو: در یک امداد ب

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399
No Action Against Firms That Didn't Pay Wages During Lockdown: Top Court

دادگاه بالا گفته متحده باید تسهیل مذاکرات بین کارکنان و کارفرمایان بیش از دستمزد پرداخت.

دهلی نو:

در یک امداد برای کارفرمایان خصوصی دیوان عالی کشور امروز گفت: هیچ اجباری می شود تا پایان ماه ژوئیه در برابر کارفرمایان خصوصی که پرداخت دستمزد به کارگران در طول coronavirus مستند.

دادگاه بالا گفته متحده باید تسهیل مذاکرات بین کارکنان و کارفرمایان بیش از دستمزد پرداخت و فایل گزارش خود را با کار کمیسیون نگران است.

این مرکز داده شده است چهار هفته بیشتر توسط دیوان عالی کشور به پرونده پاسخ در قانونی بودن مارس 29 اطلاع رسانی بود که دستور اجباری پرداخت کامل حقوق و دستمزد در طول مستند.

اتحادیه خانه وزارت در آن دایره در ماه مارس تا به حال خواسته همه کارفرمایان را به پرداخت دستمزد به کارگران خود را بدون هیچ گونه کسر برای دوره خود را از موسسات تحت بسته شدن در طول این مستند شامل COVID-19.

"نمی توان آن را مورد مناقشه است که صنعت و کارگران به یکدیگر نیاز دارند. تلاش باید به مرتب کردن بر اساس اختلاف در مورد پرداخت دستمزد برای 50 روز" نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و آقای شاه گفت: در حالی که عبور از سفارشات.

بالا دادگاه گفت: کسانی که مایل به کار باید مجاز به کار با وجود اختلافات در مورد حقوق و دستمزد.

دادگاه بالا نیمکت نوشته شده در دادخواست - ظ با مقیاس کوچک انجمن صنایع و شرکت های مانند Ludhiana ابزارهای انجمن Ficus Pax و دیگران - علیه مارس 29 دایره برای بیشتر شنیدن در آخرین هفته از ماه جولای.

دادخواهان به حال سرزنش دولت از عبور از چنین سفارشات "بدون توجه به مراقبت و شور و مشورت در پیامدهای مالی برای کارفرمایان".

مرکز استدلال کرده بود که وزارت اطلاع رسانی شد به "کاهش مشکلات مالی" از کرور از کارگران که از آن خارج شده است با کارفرمایان به پرداخت دستمزد برای تنها 54 روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن