بازار سهام در حال افزایش در امید به یک داروسازی راه حل برای coronavirus — در اینجا این است که چگونه نزدیک ما هستند

بازار در هفته های اخیر تحسین یاد ماندنی تلاش های صورت گرفته توسط کنگره و فدرال رزرو برای عایق کردن اقتصاد آمریکا از تاثیر coronavirus. اما به معامله گران در سراسر وال استریت یک واکسن یا حداقل یک درمان موثر باقی می ماند شماره 1 تمرکز بازار به یک شات در چنگ عقب تر از تاریخی کاهش و یک روز اصلاح جدید با کیفیت بالا.

در زیر یک به روز رسانی مختصر و مفید که در حال کار با مواد مخدر برای مبارزه با کروناویروس و چگونه نزدیک آنها هستند. تلاش به منظور توسعه یک واکسن به نظر می رسد امیدوار کننده در Moderna, Johnson & Johnson و فایزر در حالی که Gilead Sciences مواد مخدر remdesivir عناوین ساخته شده به آخر هفته در یک موردی گزارش از موفقیت آن در درمان علائم.

هر چند بزرگ-بلیط و هزینه های کسب و کار کوچک وام ممکن است به ارائه برخی از کوتاه مدت بازار سبک سری سرمایه گذاران می گویند سرعت که در آن ملت بزرگترین بهداشت و درمان شرکت می تواند تولید یک Covid-19 درمان و آمریکایی ها به کار کلیدی است.

“در حالی که همه به این موارد ادامه داد: برای صعود فدرال رزرو در آمد چنین زور و سعی و کوشش است که آن را کمک کرد تا زیر بنای ثبات بازار در کل ساختار مالی,” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی نوشت: در یک ایمیل.

“این جایی است که علم در می آید: تا زمانی که وجود دارد درمان آن موثر هستند و به راحتی در دسترس ترس از موج دوم را حفظ اقتصاد از رفتن به چه عادی بود,” او اضافه شده است.

ریشه کن کردن coronavirus بسیار حیاتی برای سلامت اقتصاد ایالات متحده است که سرمایه گذاران باید جامعی سهام (هر دو بازار گسترده و شرکت های فردی) در اولین نشانه هایی است که تعداد موارد جدید می تواند کاهش.

و bullishness در صفحه نمایش کامل در این هفته هنگامی که یک گزارش اعلام کرد که بیمارستان شیکاگو با استفاده از جلعاد را remdesivir در یک دادگاه به نظر می رسد به سهولت Covid-19 علائم در اکثر بیماران تحت درمان با این دارو.

دانشگاه شیکاگو فاز 3 مواد مخدر دادگاه نشان داد که بسیاری از بیماران “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی” دو ثبتشده Covid امکانات با توجه به گزارش. اکثر بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته مراقبت های بهداشتی, انتشار, آمار, اخبار, گزارش به نقل از یک تصویری از آن به دست آمده بود از پزشکان بحث محاکمه.

هر چند این شرکت بعد هشدار داد که چنین شواهد اثبات نمی کند remdesivir قابل اعتماد است درمانی برای Covid, جلعاد سهام ظهور نزدیک به 10 درصد در روز جمعه و کمک به حمل عمده شاخص های سهام به قوی هفته-به روزترین دستاوردهای.

“نهایی فاز برای بازار و به صورت کلی مسیر اقتصاد و راه به سوی یک مطلب عادی عادی است — واکسن” مشخصاتش را Krosby نوشت. “این بسیار مهم است و خواهد بود مهم ترین نقطه عطف برای بازار این است که چرا در طول این فصل درآمد از آن خواهد شد خبرها در مورد درمان و واکسن خواهد شد که هدایت سرمایه گذاران است.”

تمدید امید برای یک درمان موثر کمک S&P 500 بالاتر از آن 50 روز میانگین متحرک برای اولین بار پس از فوریه. 21 و به دست آوردن بیش از 3% این هفته در روز جمعه ، این شاخص تا بیش از 19 درصد بیش از یک ماه به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 نفر در ایالات متحده همچنان به کاستن سرعت.

مدرن مشخصی بیش از 15 درصد در روز جمعه پس از شرکت زیست فناوری اعلام کرد که دولت فدرال به تصویب رسانده $483 میلیون دلار بودجه برای آن تلاش برای تولید و توزیع واکسن.

“ما در یک محدوده تجاری, درهم و برهم, بازرگانی محدوده تا زمانی که ما اعتماد به نفس است که ما باید یک واکسن یا درمان است که می تواند تضمین کند که رفتار مصرف کننده نخواهد بود به شدت دچار اختلال” گفت: Dennis DeBusschere رئیس Evercore ISI, نمونه کارها, استراتژی است که ردیابی افزایشی مواد مخدر تحولات از نزدیک برای مشتریان.

“به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که یک قوی درمان یا واکسن شما تحت cloud دوم-موج خطر و مردم محتاط تر در مورد آنها چگونه ارتباط برقرار کردن” این Evercore استراتژیست گفت. او افزود که تا این زمان, رستوران ها, مراکز و دیگر خرده فروشان است که نمی تواند تضمین اجتماعی فاصله می تواند به صورت مداوم مالی headwinds.

تلاش برای قیمت در درمان روی حیله و تزویر است DeBusschere گفت: بسته به چه مقدار از آن نیاز بیماران. بیشتر درگیر درمان مانند یک سفر یا دو به یک بیمارستان برای وریدی درمان می تواند زمان را به رول کردن به جمعیت و نیاز به یک مقدار قابل توجهی از تلاش.

“مقصد را آسان تر از سفر: به نظر می رسد شانس از یک واکسن در آینده 12 تا 18 ماه نسبتا بالا به عنوان شانس از یک درمان موقت برای کمک به پل شکاف” او گفت:.

هنوز DeBusschere اعتبار انتظارات دارویی برای درمان یک بخش قابل توجهی از بازار این تجمع پس از آن پایین در مارس 23.

“من می خواهم بگویم اکثریت قریب به اتفاق از حرکت کردن کم است مربوط به بهداشت و درمان-مراقبت از تحولات,” او گفت:. “اکثر مردم بر این باورند که ما در حال رفتن به گرفتن برخی از واکسن.”

واکسن

رقابت شدید ترین برای واکسن یک رقابت است که تا کنون شامل عمده داروسازان Johnson & Johnson, Pfizer و مدرن.

1) Johnson & Johnson

به عنوان یکی از پیشرو شرکت های دارویی کار بر روی یک واکسن Johnson & Johnson گفت: با این هدف به تولید بین 600 میلیون تا 900 میلیون دوز از خود انتظار درمان تا پایان سه ماهه اول سال 2021 برای موارد اضطراری است.

J&J نیز گفت: آن متعهد شده است بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در همکاری با دولت فدرال پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به شرکت صندوق واکسن پژوهش است.

مدیران شرکت گفت که اگر فاز آزمایش های برنامه ریزی شده برای سپتامبر با توجه به برنامه ریزی آن را باد می تواند تولید 1 میلیارد یا بیشتر دوز در سال است. “ما بسیار خوب اوایل شاخص است که نه تنها می تواند ما را در این بستگی دارد به امن واکسن پایه نیز یکی است که در نهایت می تواند موثر” J&J مدیر عامل الکس Gorsky گفت CNBC در ماه مارس است.

2) مدرن

مدرن بود و شاید اولین شرکت ارائه اولین تجربی واکسن ویروس به دولت ایالات متحده محققان هنگامی که آن را حمل قبل از ازدواج دسته ای در ماه فوریه ،

این شرکت گفت: در اواخر فوریه که در آن انتظار می رود برای شروع یک کارآزمایی بالینی در حدود 20 تا 25 داوطلب سالم تا پایان مارس در تلاش برای دیدن اینکه آیا دو دوز درمان بی خطر و موثر در توسعه ایمنی.

دولت ایالات متحده تقویت مدرن تحقیقات و تلاش های توسعه با اضافی $483 میلیون دلار در کمک های مالی که این شرکت روز جمعه اعلام کرد.

مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel روز جمعه گفت در CNBC “Squawk Box” که کمک های مالی است که به ویژه مهم در کمک به تولید در تلاش است. “به جای انتظار برای داده ها و سپس پوسته پوسته شدن با فرآیند تولید … ما می توانید به عنوان بسیاری از دوز به عنوان ما می توانیم. ما انجام می دهند هر دو به صورت موازی,” او گفت:. این شرکت قصد دارد به استخدام 150 نفر برای حمایت از این تلاش است.

رئیس Noubar Afeyan گفت CNBC قبلا در ماه آوریل که این دارو تا به حال وارد فاز آزمایشات و امید برای پیشبرد به مرحله دوم در اواخر بهار یا اوایل تابستان است. Dr. Anthony Fauci مرکزی کاخ سفید مشاور بهداشت و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مدرن را در فاز آزمایشی راه اندازی شد “رکورد سرعت.”

3) Pfizer

نیویورک-بر اساس Pfizer نیز کار بر روی یک واکسن که داروسازی امیدوار به شروع آزمایش در بیماران در تابستان سال 2020 است. افسر ارشد علمی Mikael Dolsten گفت در ماه آوریل که واکسن نامزد آثار محدود کردن ویروس قابلیت تکثیر و یا گسترش دهد.

فایزر تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده برای شروع آزمایشات بالینی برای آن Covid-19 نامزد تا پایان سال, اما آن را نقل مکان کرد تا زمانی که برای شروع در سه ماهه سوم.

در بالا از آن تلاش فایزر در حال کار با BioNTech SE آلمان به تولید یک واکسن بر اساس برش لبه ژن مبتنی بر فن آوری است. فایزر انتظار محاکمه برای آن واکسن برای شروع به عنوان اوایل به عنوان پایان ماه آوریل است.

هر چند monthslong شکار به صورت عملی و موثر نامزد مواد مخدر ممکن است به نظر می رسد آهسته به کسانی که نا آشنا با بهداشت و درمان صنعت Jefferies بهداشت و درمان-مراقبت از استراتژیست Jared Holz هشدار داد که زمان پیش بینی نشان دهنده سرعت فوق العاده خطرناک.

“به طور معمول واکسن از آغاز تا پایان مارس را به عنوان زمانی که ده سال کامل; در اینجا ما صحبت شده است حدود دو سال و یا کمتر,” او نوشت: در یک ایمیل. “اولیه عامل(ص) کمک به تفکر خوش بینانه در حال مقامات دولت (از جمله FDA) به قصد پیگیری سریع این روند به منظور نجات کشور/جهان از این بیماری همه گیر.”

“مدرن, Johnson & Johnson و فایزر به نظر می رسد در شود پس به صحبت می کنند,” او اضافه شده است. “در این سناریو با توجه به وخیم برای اولین بار به بازار استفاده می شود بسیار مهم است.”

4) دیگران

راکویل مریلند بر اساس Novavax را کانديد واکسن لقب NVX-CoV2373 خنثی پروتئین “سنبله” که ویروس می تواند القاء در بیماران است. این شرکت گفت: در 8 آوریل که کانديد واکسن نشان داد که قوی پاسخ ایمنی در حیوانات است که در آن تست شده که در آن فاز 1 آزمایش در حدود 130 انسان بالغ باید شروع اواسط ماه مه.

Inovio داروسازی در عین حال گفت: در تاریخ 6 آوریل که غذا و دارو تا به حال خود را پذیرفته واکسن نامزد INO-4800 تنظیم صحنه برای فاز 1 آزمایش های انسانی. این شرکت اضافه شده است که فاز 1 بررسی خواهد شد ثبت نام تا 40 فرد سالم داوطلب در فیلادلفیا و که هر یک از شرکت کنندگان را دریافت دو دوز INO-4800 چهار هفته از هم جدا. اولیه پاسخ ایمنی و ایمنی داده ها از مطالعه انتظار می رود اواخر تابستان است.

درمان

نیز وجود دارد یک رقابت شدید برای توسعه و رول کردن درمان برای کسانی که با رنج Covid-19 در سال آینده. چند تا از بزرگترین شرکت های مشغول به کار در درمان شامل علوم جلعاد الی لیلی و همکاری بین Regeneron و سانوفی.

1) Gilead Sciences

جلعاد مواد مخدر remdesivir همچنان به نشان دادن نتایج امیدوار کننده ای در گروه کوچکی از بیماران مبتلا به آخرین جزئیات در فوق مطالعه در دانشگاه شیکاگو است. در علاوه بر این به کسانی که یافته های این شرکت گفت: در آوریل 10 که یک گروه از 53 بيمار مبتلا به موارد شدید Covid-19 دریافت درمان از طریق “استفاده مهربان” برنامه است که اکثریت کسانی که تحت درمان “نشان از بهبود بالینی و هیچ ایمنی جدید سیگنال شناسایی شدند.”

هر چند جلعاد بارها هشدار داد که بیشتر مطالعات دقیق نیاز به انجام قبل از نامگذاری remdesivir یک درمان امیدوار کننده نتایج اولیه باید هر دو سوخت بی سابقه تقاضا برای مواد مخدر است و این شرکت به سطح شیب دار تولید. هدف آن تولید به مقادیر کافی به ارائه درمان به بیش از 500,000 بیماران اکتبر و دیگری 500,000 تا پایان سال 2020 است.

این شرکت داروسازی گفت: در مارس 4 است که آن را تا به حال 1.5 میلیون فرد دوز در دست به اندازه کافی برای عرضه بیش از 140,000 بیماران.

2) Regeneron و سانوفی

Regeneron و دارویی چند ملیتی فرانسوی شرکت دارویی سانوفی متمرکز در آزمایش های بالینی برای دیدن اینکه آیا آنها آرتریت مواد مخدر Kevzara می تواند درمان Covid-19 علائم.

این تحقیق به دنبال تعیین اینکه آیا یک کلاس از مواد مخدر در حال حاضر در بازار برای درمان اختلالات ایمنی مانند آرتریت روماتوئید نیز می تواند گرفته شده برای کاهش آسیب به ریه ها ناشی از سیستم ایمنی بدن واکنش افراطی به این ویروس است که باعث Covid-19. برخی از پزشکان فکر می کنم که مواد مخدر است که می تواند به سرکوب سیستم ایمنی بدن ممکن است مفید برای محدود کردن بدن مخرب پاسخ به این رمان coronavirus.

مشارکت آغاز محاکمه در ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه, کانادا, روسیه و ایالات متحده است. Regeneron گفت: در ماه گذشته که آمریکا محاکمه خواهد شروع در نیویورک و فاز II/III محاکمه شد ثبت نام تا 400 بيمار.

3) Eli Lilly

الی لیلی در حال همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای دیدن اگر آن را مورد تایید FDA آرتریت روماتوئید مواد مخدر می تواند به عنوان یکی دیگر از گزینه در آرسنال برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. این شرکت روز جمعه گفت که این توافق برای بررسی اینکه آیا baricitinib ثابت کند می تواند به درمان موثر و ایمن برای بیماران بستری مبتلا به Covid-19.

در این بررسی که توسط میله میله برای شروع در آمریکا در این ماه بعد از آن خواهد شد گسترش به اروپا و آسیا با نتیجه انتظار می رود تا پایان ماه ژوئن است. شرکت theorizes که baricitinib است اثرات ضد التهابی می تواند در جلوگیری از واکنش بدن به ویروس.

“لیلی در حال حرکت در سرعت بالا و با استفاده از تمام منابع در دسترس برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر” دانیل Skovronsky الی لیلی افسر ارشد علمی گفت: در آوریل 10.

4) دیگران

نیز وجود دارد یک تعداد دیگر ممکن است داروهای ضد ویروسی در کار از جمله هیدروکسی کلروکین و کلروکين دو ژنریک داروهای ضد مالاریا.

ثابت شده است به کار در درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید (مانند کسانی که در حال آزمایش توسط Regeneron شرکت سانوفی و الی لیلی) رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بوق و کرنا هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در سراسر کشور مبارزه با کروناویروس.

محققان در NYU Langone راه اندازی یکی از بزرگترین مطالعات رسمی در ایالات متحده آمریکا در مارس 24 به بررسی مواد مخدر و با هدف تست 2,000 بزرگسالان شده اند که در تماس نزدیک با تایید Covid بیماران.

اما کلروکين (که از آن هیدروکسی کلروکین مشتق شده است) می تواند عوارض جانبی جدی مانند ضعف عضلانی و آریتمی های قلبی. یک مطالعه کوچک در برزیل متوقف شد در این ماه به دلایل ایمنی پس از coronavirus بیماران مصرف کلروکين توسعه آریتمی از جمله برخی که درگذشت.

خواندن تمام CNBC coronavirus پوشش در اینجا.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو