تهمت می خواهد به delist شرکت های چینی از ایالات متحده. که می تواند صدمه دیده است وال استریت

لایحه جدید که اهداف چینی شرکت های پذيرفته شده در بورس ایالات متحده می تواند نه تنها "نتیجه معکوس" در آمریکا سر

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

لایحه جدید که اهداف چینی شرکت های پذيرفته شده در بورس ایالات متحده می تواند نه تنها "نتیجه معکوس" در آمریکا سرمایه گذاران بلکه صدمه دیده وال استریت — که لابی در برابر قانون یک استاد دانشگاه هاروارد گفت: CNBC در روز سه شنبه.

در میان جزر و مد ضد چین تمایلات stateside آمریکا در ماه گذشته به تصویب لایحه ای است که می تواند اساسا ممنوعیت بسیاری از شرکت های چینی از لیست سهام خود را در بورس ایالات متحده و یا جمع آوری پول از سرمایه گذاران آمریکایی.

این امر نیاز به این شرکت ها به گواهی "آنها متعلق نیست و یا کنترل شده توسط یک دولت خارجی" و مشمول ممیزی توسط آمریکا تنظیم برای سه سال متوالی. اگر نه آنها خواهد بود ممنوع از معامله در بورس.

آن را بسیار بعید است که چین در حال رفتن به اجازه بازرسی از ممیزی های انجام شده در سرزمین اصلی چین است. این باعث خواهد شد که قیمت سهام این شرکت به سقوط مردم کنترل این شرکت قادر خواهد بود را به این شرکت خصوصی با قیمت بسیار پایین به ضرر سرمایه گذاران آمریکایی.

جسی سرخ شده

استاد حقوق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد

جسی سرخ شده, یک استاد حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد گفت: "CNBC "و نشانه" روز سه شنبه در حالی که هدف از این قانون این است که برای محافظت از سرمایه گذاران آمریکایی او را "مطمئن نیست که این لایحه ... خواهد شد و در واقع سرمایه گذاران آمریکایی بهتر است."

او گفت: وجود دارد یک "فرصت خوب" سهام چین فن آوری های غول پیکر راهنمایی برای مثال متوقف خواهد شد تجارت پس از سه سال اگر این لایحه به قانون تبدیل می گردد.

"از آنجا که در نظر من بسیار بعید است که چین در حال رفتن به اجازه بازرسی از ممیزی های انجام شده در سرزمین اصلی چین سرخ" توضیح داده شده است. "این باعث خواهد شد که قیمت سهام این شرکت به سقوط. مردم کنترل این شرکت قادر خواهد بود را به این شرکت خصوصی با قیمت بسیار پایین به ضرر سرمایه گذاران آمریکایی — و سپس re-لیست شرکت های در هنگ کنگ یا چین یا جای دیگر."

"بنابراین من فکر می کنم از نظر حمایت از سرمایه گذاران آمریکایی این لایحه اگر آن را تبدیل به قانون می تواند نتیجه معکوس" سرخ شده هشدار داد.

بازار بورس نیویورک ساختمان دیده می شود آراسته با آگهی ها در سپتامبر 19, 2014 به عنوان غول چینی Alibaba باعث می شود آن وال استریت اولین.

جواهر صمد | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

زمانی که CNBC نانسی هونگرفرد پرسید که چه می تواند انجام شود به منظور حفاظت از منافع آمریکا سهامداران سرخ شده بود بدبین:

"من فکر می کنم که پولی که سرمایه گذاران آمریکایی در حال حاضر برای پرداخت سهام در شرکت های چینی — به خصوص پول که رفته بازگشت به سرزمین اصلی چین است که اساسا پولی که این افراد ممکن است هرگز دوباره. اما نه واقعا که چقدر شما می توانید برای محافظت از آنها را در این نقطه," او گفت:.

خواهد شد این لایحه را تصویب کنید?

سرخ شده گفت: با این حال وجود دارد "دلایل خوب" فکر می کنم این لایحه نمی خواهد گذشت, پیش بینی است که وال استریت را در مخالفت با آن. این لایحه هنوز رتبهدهی نشده است قرار دادن یک رای در حزب دموکرات کنترل می شود ،

"وال استریت خواهد بود لابی سعی کنید برای جلوگیری از آن را از آن باعث می شود مقدار زیادی از پول را از لیست شرکت های چینی در ایالات متحده است. آنها احتمالا اعمال فشار بر مردم در خانه برای جلوگیری از این قوانین از قرار دادن یک رای" او گفت:. "من فکر می کنم اگر آن را به رأی گیری از آن خواهد شد بسیار سخت برای مردم به مخالفت با آن به دلیل وجود بسیاری از احساسات در برابر چین است."

ضد چین تمایلات رشد کرده است به سرعت در واشنگتن در سال های اخیر در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. در چند ماه گذشته روابط میان دو کشور رشد کرده rockier – از تجارت جنگ به نزاع بر سر ریشه های کروناویروس و به تازگی بیش از پکن پیشنهاد یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

"اگر در خانه از آن عبور می کند من نمی دانم چه تهمت را انجام خواهد داد" سرخ شده اضافه شده است. "از یک طرف آن را سخت خواهد بود برای او پس از هجوم چین به حق وتو قانون است. از سوی دیگر تهمت بسیار علاقه مند به حفظ برتری مبادلات ما و او است رفتن به می خواهید برای دیدن این شرکت ها فرار به هنگ کنگ و یا لندن و یا سرزمین اصلی چین مبادلات."

آن را در چین علاقه ای به نگه داشتن خود را, شرکت های تجاری در ایالات متحده

در حالی که شرکت های چینی به طور سنتی ترجیح داده به لیست در ایالات متحده با توجه به اعتبار سرخ شده گفت که پکن نیست "به ویژه" در نگه داشتن آن است که راه.

"چین علاقه مند به ساخت تا خود را در مبادلات و آن را به خوبی خواهد بود برای راهنمایی به لیست سهام در شانگهای ارز و یا یکی دیگر از سرزمین اصلی چین به ارز. که به احتمال زیاد اتفاق می افتد اگر آنها delisted از بورس ایالات متحده," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن