داو آتی افزایش 400 امتیاز در امید coronavirus واکسن

بازار بورس نیویورک (NYSE) می ایستد در پایین منهتن در 18 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. بازارهای رسید و امروز

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

بازار بورس نیویورک (NYSE) می ایستد در پایین منهتن در 18 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. بازارهای رسید و امروز به عنوان امیدوار کننده جزئیات بالقوه COVID-19 واکسن منتشر شد و بیشتر کشورهای اروپایی به تدریج دوباره باز پس از چند ماه از مستند.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

آتی سهام معامله بالاتر اوایل صبح روز سه شنبه برای آغاز یک تعطیلات کوتاه هفته به عنوان خوش بینی در مورد پتانسیل coronavirus واکسن ساخته شده است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و 416 امتیاز با اشاره به ضمنی باز پرش از حدود 429 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به مثبت باز برای شاخص در روز سه شنبه. حجم معاملات باقی مانده نازک در شب عمل است. بازارهای ایالات متحده بسته شد دوشنبه در رعایت از روز یادبود.

آمریکا شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن. این شرکت گفت که انتظار دارد نتایج اولیه در ایمنی و پاسخ های ايمنی در ماه جولای. هفته گذشته یکی دیگر از بیوتکنولوژی مدرن گزارش مثبت توسعه در آن واکسن آزمایشی که در آن تمام 45 شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است.

حرکت در آتی سهام پس از یک هفته جامد برای وال استریت که دیدم 30-سهام داو افزایش 3.3% ارسال آن بهترین عملکرد هفتگی خود از ماه آوریل. S&P 500 و Nasdaq نیز با صعود بیش از 3 درصد در هفته گذشته.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر بیش از 1.6 میلیون مرگ و میر افزایش به بیش از 97,000 یک چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که از دوشنبه. بسیاری از ایالت ها گرفته اند مراحل در هفته های اخیر به بلند مستند اقدامات است که پیشتر از گسترش این بیماری است.

سرمایه گذاران نگه داشته و یک چشم در ایالات متحده-چین تنش که نشان داد نشانه هایی از تنش بیش از آخر هفته. کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت ایالات متحده از احتمال اعمال تحریم بر چین اگر پکن پیاده سازی امنیت ملی قانون است که آن را بیشتر کنترل خودمختار هنگ کنگ.

"ماه آینده ما می دانیم بانک تست استرس نتایج; آیا قیمت نفت در حال جستن و یا چیزی بیشتر پایدار; و اگر ما منتقل شده از COVID فصل و یا به یک موج دوم" کریستوفر هاروی ولز فارگو از سهام استراتژی گفت: در یک توجه داشته باشید. "اگر همه چیز شکستن مثبت ما انتظار می رود برای دیدن سالم چرخش به سمت cyclicals کوچکتر کلاه و ارزش سهام است."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب