اگر شما تنها یک چیز در یک پنجره پیروزی باغ نعناع است که حرکت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در تلاش خ

توسط ELEMENTORSITE در 3 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در تلاش خود را برای ایجاد خود را کوچک پیروزی باغ شما در حال حاضر انجام مشق شب خود را و جمع آوری منابع خود را. در حال حاضر از آن زمان به بوته. برای کسانی از شما که فقط از یک پنجره به کار با شما ممکن است تعجب آنچه که شما احتمالا می تواند گیاه وجود دارد. در اینجا آن است که: من معمولی باغبانی برای چند سال و بدون توجه به چقدر هیجان من از گیاه گوجه فرنگی یا خیار تاک, گیاهان چند من را به عنوان بسیار سازگار مداوم لذت (و ابزار!) به عنوان گیاهان.

گیاهان ؟ برای کوچک باغ ؟ پیشگامانه من می دانم—اما بشنوید از من. گیاهان همواره درست-آبی اسب های کاری هر دو باغ و آشپزخانه, اما این به ویژه در مورد زمانی که منابع مواد تازه است کمی بیشتر به چالش کشیدن. وجود دارد فقط چیزی بسیار با ارزش در مورد پله خارج snipping چند پیازچه یا جعفری و برگ و اضافه کردن آنها را به یک دستور غذا. و از آنجا که گیاهان ادامه تولید برگ در طول فصل رشد به جای داشتن یک کوتاه برداشت شما می توانید لذت بردن از آنها را برای ماه ها در پایان. "شما دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را با گیاهان دارویی می گوید:" مورین o'brien, باغ جامعه, مربی در بروکلین گیاهی باغ. "به خصوص با پناهگاه در محل من با استفاده از بسیاری از اساسی شربت خانه و گیاهان واقعا زنده شدن آن است."

گیاهان رشد با (تقریبا) هر مقدار از نور

به طور کلی باغبان را به پایه خود را به کاشت تصمیم گیری در اطراف خود نور خورشید: باردهی گیاهان مانند لوبیا و خیار و گوجه فرنگی و کدو سبز نیاز به یک حداقل از 6 ساعت از خورشید اگر آنها واقعا بهره مندی از نزدیک به 12. اما برگ سبزیجات از جمله اکثر گیاهان می توانند با کمتر و بیشتر انجام به خوبی در طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی و شرایط از آفتاب خیس جنوب پتیس به بروکلین پنجره باغ.

یک پنجره? رشد نعناع, علف های هرز شما طبخ با

اگر شما تنها باید فضا برای یک گلدان از گیاهان است که شما باید انتخاب کنید? این سوال واقعا پایین می آید به آنچه که شما لذت بردن از پخت و پز با بیشترین— برگ گیاهان مانند ریحان و جعفری و نعناع و آسان به رشد می کنند و رشد می تواند در بسیاری از شرایط اما از نظر عملکرد و سهولت نعناع پادشاه است.

"نعناع دیوانه است آسان به رشد می کنند" می گوید اوبراین. گیاه رشد می کند تا به سرعت آن ها را به اعتماد به نفس سازنده جدید برای باغبان و اگر شما با استفاده از مقدار زیادی از برگ ها در یک بار و شما نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی برای گیاه خود را دوباره پر کردن. این چند ساله که به معنی آن را به احتمال زیاد خواهد شد تا پاپ بهار آینده را برای شما به لذت بردن از بیش از همه دوباره. و در حالی که آن را آسان تر برای رشد نعناع از تاسیس کارخانه و نه از دانه گیاهان خود را بسیار آسان به تقسیم و تکثیر می سازد که منابع نسیم: شما احتمالا می تواند فقط در اطراف بپرسید و پیدا کردن یک همسایه مایل به ریز ریز کردن یک بهار و به اشتراک گذاری آن را با شما. (در واقع وقتی که می آید به نعناع بسیاری از باغبان ها بیش از خوشحال به شما را به برخی از از دست داده و چگونه به سرعت آن را طول می کشد.) به علاوه با استفاده از هر دو خوش طعم و شیرین دستور العمل های آن را بی وقفه همه کاره در آشپزخانه و خانه نوار. چه به عشق ؟

نعناع است که به عنوان نزدیک به "تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام" به عنوان گیاهان خوراکی دریافت کنید اما برای اطمینان شما بازده mojito مواد از طریق فصل رشد می باشد که به کشت آن در گلدان خاک (به طور منظم سطحی می تواند بیش از حد متراکم برای رشد ریشه در ظروف) و را انتخاب کنید یک ظرف را با اتاق به اندازه کافی برای ریشه به رشد است.

آبیاری: هیچ فرمول برای آبیاری علاوه بر چک کردن در خود را با گیاه روزانه: اگر خاک خشک است چند اینچ زیر سطح این زمان برای یک نوشیدنی. "در تابستان بالا, شما اغلب می خواهید به آب یک بار در روز و گاهی دو بار در روز به دلیل آن را بسیار داغ می گوید:" پنینگتون. "شما باید واقعا مراقب باشند; آن را روزانه خود را صبح مراقبه به بیرون رفتن و بازرسی گیاهان خود را."

یک لیست خرید برای رشد نعناع در خود پنجرهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن