کنگره را "احتمالا" باید به تصویب یکی دیگر از coronavirus محرک لایحه میچ مک کانل می گوید

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران پس از بسته جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناه

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران پس از بسته جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد پاسخ به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در کاپیتول هیل در واشنگتن, مارس 19 سال 2020 است.

یوری Gripas | ایسنا

کنگره را "احتمالا" باید به تصویب قوانین برای کاهش آسیب از coronavirus همه گیر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه گفت.

کنتاکی جمهوری گفت: یک اقدام به بالا کشیدن اقتصاد آمریکا را بیشتر محدود دامنه از 3 تریلیون دلار بسته آمریکا تایید شده در اوایل این ماه. او گفت: آمریکا از پیشرفت در راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در هفته های آینده کمک خواهد کرد که به اطلاع کنگره چه می کند. مک کانل اشاره کرد که "ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید بیمه بیکاری به درستی تامین می شود زمانی که ما نیاز به" به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم از دست دادن حقوق.

"بنابراین در چند هفته آینده ما تعیین اینکه آیا وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از لایحه" او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در خانه خود دولت است.

کنگره گذشت چهار صورتحساب برای پاسخ به بحران اخیرا تصویب طرح به پر کردن یک کسب و کار کوچک کمک برنامه حدود یک ماه پیش. بسیاری از نمایندگان مجلس و رئیس فدرال جروم پاول استدلال کرده اند واشنگتن باید اقدامات بیشتری برای تکان خوردن اقتصاد به عنوان نرخ بیکاری در ایستاده بود 14.7 درصد در آوریل و جیب از کشور باقی می ماند تحت محدودیت برای محافظت از سلامت عمومی است.

در حالی که دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای وضع قوانین بیشتر برای هفته های ایران آغاز شده است به گرم و به دور دیگری از محرک در روزهای اخیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران نشانه حمایت خود را از یکی دیگر از نجات بیل در هفته گذشته. رئیس جمهور با اشاره به احتمال دوم پرداخت مستقیم به افراد — که مک کانل نیست آدرس شنبه.

رهبر جمهوریخواهان سنا دوباره اصرار داشت او را با فشار به مسئولیت حمایت از پزشکان و کسب و کار به عنوان اقتصاد بازگشایی شد. دموکرات شده اند مضطرب در مورد ایجاد سپر از پرونده های حقوقی.

مک کانل نیز گفت: او می خواهم اضافی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی برای طراحی شود تنها به افزایش هزینه ها و درآمد از دست رفته با توجه به شیوع کروناویروس. دموکرات ها شامل حدود 1 تریلیون دلار برای بسته های پول متحده و شهرداری ها در لایحه خود را به عنوان رهبران از هر دو طرف پول بیشتری بخواهید.

معلوم نیست برای چه مدت و در چه سطح مک کانل می خواهم به صندوق فدرال مزایای بیمه بیکاری. هفته گذشته سناتور گفت: بعد از کنگره لایحه را گسترش دهید 600 $در هر هفته مجموع دولت ایالات متحده اضافه شده به چه گیرندگان به طور معمول از متحده است. اضافی فدرال بهره مند است به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

دموکراتیک تصویب در اوایل این ماه خواهد گسترش آن را از طریق ژانویه.

این خانه با هدف عبور محدود لایحه این هفته را به کسب و کارهای کوچک انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها می توانند صرف کمک دولت پول را در حالی که گرفتن وام ببخشند.

بسیاری از کشور حداقل آغاز روند بازگشایی کسب و کار پس از coronavirus مستندات. جمهوری خواهان به طور کلی پشتیبانی از راه اندازی مجدد اقتصاد زودتر از دموکرات اند.

Covid-19 نفر در ایالات متحده در حال حاضر تعداد بیش از 1.66 میلیون در حالی که این بیماری به کشته شدن بیش از 98,000 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن