ساعت باید تجدید نظر اقتصادی بسته پول را به فقیر: راهول گاندی

کنگره رهبر راهول گاندی خطاب به رسانه امروز در مورد کوروناویروس بستهدهلی نو: کنگره MP راهول گاندی امروز هشدار د

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

کنگره رهبر راهول گاندی خطاب به رسانه امروز در مورد کوروناویروس بسته

دهلی نو:

کنگره MP راهول گاندی امروز هشدار داد که دولت از یک "فاجعه بار مشکل" اگر آن را بلافاصله پول را به حساب های بانکی مردم بدترین تحت تاثیر coronavirus مستند.

پرداختن به خبرنگاران از طریق زوم تماس تصویری آقای گاندی همچنین با بیان رزرو در مورد دولت تومان 20 lakh کرور بسته coronavirus-آمار اقتصاد آن را "بسته" وام که ارائه نکردند در زمین برای کمک به کشاورزان و مهاجران.

"مردم ما نیاز به پول است. نخست وزیر باید تجدید نظر در این بسته. مودیجی باید در مورد فکر می کنم مستقیم پول نقد انتقال 200 روز کاری تحت MNREGA پول برای کشاورزان زیرا آنها آینده از هند" او گفت:.

آقای گاندی برجسته NYAY طرح پیشنهاد شده توسط کنگره در سال گذشته - که ارائه شده درآمد سالانه حمایت از 72,000 تومان به فقیرترین بخش های جامعه - و از دولت خواست به آمده تا با یک طرح مشابه.

"مهاجر کارگر راه رفتن در خیابان به پول نیاز دارد نه بدهی. این کشاورز است که درد و رنج به پول نیاز دارد نه بدهی" آقای گاندی گفت: "اگر ما این را تبدیل به یک مشکل فاجعه بار".

رمان شیوع کروناویروس - هند گزارش شده نزدیک به 86,000 موارد و بیش از 2700 مرگ و میر تا کنون - تحت تاثیر lakhs از مردم در سراسر کشور با کارگران مهاجر و روزانه شرط در میان سخت ترین ضربه.

تصاویری ناراحت کننده پدید آمده در طول هفته گذشته از مردان و زنان و کودکان را با هیچ چاره ای جز به راه رفتن صدها کیلومتر در مجازات آب و هوا اغلب بدون پول و غذا و آب و سرپناه.

دولت این هفته اعلام کرد مالی امداد و بسته محرک اقتصادی که شامل Rs 3 لاخ کرور در امنیت وام برای MSMEs (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) و 25 درصد کاهش در مالیات بر مجموعه ای از طبقه متوسط و Rs 1 لاخ کرور برای کشاورزی و زیرساخت ها است.

این کنگره گفت این بود "jumla" (false وعده) بسته است که تا به حال هیچ سود مستقیم برای کشاورزان یا کارگران مهاجر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im