کسانی که چشم به خاک هند, در Ladakh دریافت خور پاسخ": PM

دهلی نو: هند داده است در خور پاسخ به کسانی که جرات به چشم او خاک در Ladakh نخست وزیر نارندرا مودی گفت: امروز ب

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399
دهلی نو:

هند داده است در خور پاسخ به کسانی که جرات به چشم او خاک در Ladakh نخست وزیر نارندرا مودی گفت: امروز با اشاره به برخورد با نیروهای نظامی در Galwan دره در 15 ژوئن است که در آن 20 سرباز کشته شدند در عمل است. در این زمینه او همچنین صحبت از اقتصادی واکنش در برابر چین و ذکر مردم چگونه تصمیم به تحریم کالاهای چینی.

"کسانی که چشم به خاک هند, در Ladakh دریافت کرده اند در خور پاسخ" نخست وزیر گفت: در ماهانه خود را, رادیو, آدرس Mann ki Baat.

"اگر هند می داند که چگونه برای حفظ دوستی آن را نیز می تواند مقابله با کسی و دادن پاسخ مناسب. سربازان شجاع ما روشن ساخته است که آنها را اجازه نمی دهد هر کسی که برای لکه دار کردن افتخار مادر هند" او افزود: با اشاره به برخورد که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند در حین انجام وظیفه.

ارتش معتقد است که چینی ها رنج می برد 45 تلفات در اواخر شب زد و خورد در ژوئن 15. چینی رهبران نظامی بر این باور هستند که باید منتقل به همتایان هندی از دست دادن یک سرهنگ در مبارزه در اینجا به عنوان به خوبی.

در سخت ترین آن بیانیه تا کنون وزارت امور خارجه روشن ساخته است که در چین ساخته شده است تکرار تهاجم به سرزمین های هندی در این سال در "بی توجهی کامل از تمام متقابلا توافق هنجارهای".

"از اوایل اردیبهشت طرف چینی شده است گردآوری سربازان زیادی از نیروهای نظامی و تسلیحات در طول لاک (خط کنترل) گفت:" وزارت.